A hárombetűs élményautó: STi

Témakör: Tuning
aktuális téma
A hárombetűs élményautó: STi

Sok-sok hárombetűs van már , nehogy pont ez maradjon már ki! természetesen a témába beletartozik a WRX , a GT , sőt minden ami a Subaruhoz kötődik

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Zeke
#911
2006. január 30. 13:35
középről mindíg egy 50-50%-os elosztás megy ki /DCCD-t nem nézzük most/
az infókat egyébként a difi topicban nézegettem.
viszont ha belegondolsz elől nem zárhat , hiszen elkezd pörögni kocsi és a belső kerék lényegében egy helyen tartózkodik a földön , míg a külső forog. ha zárna akkor a belső is elforogna és a kerék elmozdul

volt egy videó is ahol pont látszik , a faszit a végén letartóztatták a rendőrök , azt is meg kéne még kereseni
Ry
#910
2006. január 30. 13:35
A szépségbe nem megyek bele... mert kiderülne, hogy nekem sem igazán tetszettek, sőt ma sem a kinézetük alapján választom ezt a típust!
ChPh
#909
2006. január 30. 13:34
nézd, ha össze-vissza kimoderálnék mindenkit, akkor én is bezárhatnám a bazárt. Én nem keménykedek ezzel. Nem sértődhetek be mindenen... ezzel a logóval felelőség is jár, nem csak össze-vissza kattintgatás, meg törlés. Félreértések elkerülése végett.
Ry
#908
2006. január 30. 13:32
Igen! Olyan, mintha a földi halandók felett állna, és úgy is nyilatkozza a csacsiságokat! Ez gáz!

Ha valakit érdekel nézzen utánna! Az igazság egyértelmű, akár az autómban ki is próbálható! Vannak itt már páran, akik megtették! No persze a Ronin féle 99' es STi ben is megtekinthető... ha Ő is úgy gondolja...
Hayame
#906
2006. január 30. 13:30
áááááááááááááhhhhhhhh!
Ry
#905
2006. január 30. 13:29
Most én szólok csak fél infókból, mert sietnem kell, és nem bírok mindent tüzetesen átolvasni, de jól vettem ki a szavakból, hogy a Subaru Imprezában nincsen elöl önzáró Diffi?

Persze a GT ben nincsen, de az STi ben már az ősiekben is van! Mégha nem is mindben a legkomolyabb... Az viszont, hogy a központi difi nem tud nyomatékot osztani?... Vagy nekem nem mondtak igazat 99 ben amikor vettem a GT-t vagy ez az állítás nem állja meg a helyét.. Nekem ugyanis azt mondták akkor, hogy eltérően a 98' as évjárattól a 99' már nagyobb arányban tudja a nyomatékot előre, vagy hátra juttatni! Tehát már a régebbiek is tudtak, csak nem olyan nagy százalékban, mint az újak!
Zeke
#904
2006. január 30. 13:27
csak ez egy olyan jelző ami arra utalna , vigyázz velem , nekem nem mondhatsz akármit mert én aztán kimoderálhatlak. iazábol útálom ha a nevek mellett ez van , mert lehetne úgy is moderálni , hogy nincs ilyen logo a neved mellett...

de mindegy , itt ez van
ChPh
#902
2006. január 30. 13:24
Miért moderálnálak ki?
Ez csak véleménnyílvánítás volt és ha nem lenne CSm, akkor is beírtam volna :)
Zeke
#897
2006. január 30. 13:23
kérem vigyázzanak! Redline Subaruk következnek
Ry
#896
2006. január 30. 13:21
Látod pont erre utaltam! Ezekszerint vagy nem volt érthető, vagy ?

De akár ki is moderálhatsz!
Ry
#895
2006. január 30. 13:19
Ha már az Audiknál tartunk! Távol álljon tőlem, hogy szidjam őket, kükönösen a Quatro halytásláncot, mert nem rossz az! És minden márkát nagyra becsülök, aki belátja, hogy a 4X4 nek létjogosultsága van, kiváltképp a prémium szegmensben! És az Audi egy ilyen cég! Jól szemlélteti ezt, hogy az A8 eleinte csak Quatro ként volt elérhető (az új!) És még a köztudottan árérzékeny Magyarországon is több A 6 ost adnak el Quatroként (állítólag) Ami örvendetes!
No de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy létezik egy Német teszt, amiben még a (ha jól emléxem) 2000' es Impreza GT-t vetik össze az Audi S3 assal. Nos a konklúzió egyértelmű volt... Ha jól emléxem már májusra eladták az Impreza teljes évi készleteit (GT) pedig a cikk talán márciusi volt... (ez nem tuti!)
Nos ezek a tények! Nem pedig kinyilatkoztatások! Lehet valakinek mindenféle véleménye, nem baj az! Sőt!
Zeke
#893
2006. január 30. 13:18
ha a totalcar nem tud valamit / elírja akkor azt utánna senki nem tudja / mindenki rosszul tudja.
ChPh
#892
2006. január 30. 13:13
félreértesz. a CS bötű aztat jelenti a nevem mellett, h tudok moderálni :)
Látod, látod te is felelőtlenül jelentgetsz ki. Én meg nem. Mint írták is az infom a totalcar.hu oldalróól valóak, az ott megjelent infoért felelőséget nem válallok :)
Nah, de nem is vitáztunk.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Összesen 1071 találat 54 oldalon