Egyéb - Szolgáltatások

Gumiszerelő álláslehetőség, azonnali kezdéssel!

Érdeklődj
Készlet
Nem elérhető
Információ kérése A feltűntetett ár és készlet tájékoztató jellegű! Az aktuális információkról, fizetési és szállítási feltételekről érdeklődj a hirdetőnél.
Elérhetőség
ALCAR HUNGÁRIA KFT.
Régió
Budapest
Cím:
1037 Budapest Csillaghegyi út 22.
Telefon
+36 1 430 6700
Üzenet küldése
Weboldal
www.alcar.hu
Ezekhez az autókhoz
Univerzális
Termékleírás

A hazai gumiabroncs piac egyik meghatározó szereplője, a Gumi-Profi Team Kft. XIII. kerületi telephelyére GUMISZERELŐ munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Szezonális és szezonon kívüli gumiszerelési munkák ellátása,

  • Raktár működésének támogatása,

  • Szerelőműhely tisztán tartása.

Elvárások:

  • Gumiszerelő tapasztalat,

  • Önálló munkavégzés,

  • Minimális, felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés,

  • Biztos, stabil munkahely,

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • Színvonalas munkakörülmények.

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen.

  • A cégről bővebben a www.gumi-profi.hu oldalon olvashatsz.