Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#17294
2024. április 25. 22:44
Sleeping Beauty - Alvó szépség: ez sem volt egy nagy film. 2011-ből van. talán kissé beteg is az egész sztori. lassú, vontatott. 5 pont max.
YELLOW
#17293
2024. április 25. 20:27
The Enforcer - A végrehajtó: hát ez B kategória alja inkább. nekem nagyon gyenge volt, rendezés is kevés, meg úgy összességében. 4 pont.
YELLOW
#17292
2024. április 24. 22:33
L'exercice de l'État - The Minister - Államérdekből: én nem voltam odáig érte. sokan dicsérik, de számomra inkább kínosak voltak az alakítások, mint jók. ez nem a franciák műfaja. max átlagos. 5 pont.
YELLOW
#17291
2024. április 24. 20:09
Marlowe: nem elég, hogy Liam Neeson is egyre gyengébb, de már a magyar hangja sem a régi. az itteni sem rossz hang (Mihályi Győző), csak épp nem illik Liamhez. Csernák János az igazi. pedig ez a film vagy 2 évvel korábbi, mint ahogy a botrány kirobbant. mondjuk lehet már korábban sem vállalta el. amúgy nem egy nagy valami a film. 5 pont.
YELLOW
#17290
2024. április 23. 22:24
StreetDance 2: pedig esküdni mernék, hogy ilyen címmel már láttam valamit. na de ez! milyen lehetett az első rész, ha ez ilyen? nem is értem a pontozást, hogy van 5 pont felett? ahogy kezd. full gagyi, a zenéhez nem illik semmi, nincs hangulatban semmi semmivel. irritáló szereplők, mintha mindegyiknek valami betegsége lenne kb. erre rátesz egy lapáttal a szintén nem passzoló szinkronhangok. ez szerintem egy iszonyat gagyi film. már csak a táncos jelenetek alatti zenék sem jók. mintha az egész önmaga paródiája lenne, csak épp nem vicces, hanem rettentő kínos. a párbeszédek is irtó gagyik. 2,5 pont.
YELLOW
#17289
2024. április 23. 20:08
A través del mar - Through My Window: Across the Sea - Az ablakomon át: A tengeren túl: hát ez gyengébb, mint az előző rész. szinte azt sem tudtam követni, hogy ki kivel van. mintha a jelenetek csak úgy random játszódtak volna le. 5 pont.
YELLOW
#17288
2024. április 22. 22:33
L!fe Happens - Ha beüt az élet: 2011-ből egy akkori klasszikus átlagos vígjáték, drámai szálakkal. különösebben semmi extra, de nézhető. 5,5 pont.
YELLOW
#17287
2024. április 22. 20:24
Jerry & Marge Go Large - Jerry és Marge nagy húzása: nem teljesen értem mi lett kiszámolva. ez egy nagyon rossz játék akkor. anno az 5-ös lottóra kiszámoltuk, amikor egy szelvény jóval olcsóbb volt, hogy ahhoz, hogy tutti legyen mondjuk telitalálat, akkor többet kellett volna költeni, mint az akkori legnagyobb ~5mrd Ft nyeremény. Ráadásul évekig kellene a szelvényeket tölteni. már pontosan nem emlékszem, de olyan számok jöttek ki, hogy... a filmben még a céget se érdekli, annyi bevételük van, hogy nem számít, ha ki is kellett nekik fizetni. mondjuk ez nálunk lehetetlen lenne, mert kb senkinek nem szabadna elmondani, meg minden sorsolásnál nyerni több lenen, mint gyanús. amúgy a film összességében tetszett. 6,5 pont.
YELLOW
#17286
2024. április 21. 22:14
Ro Gi Wan - My Name Is Loh Kiwan - A nevem Loh Kiwan: alapvetően egész jól sikerült. van itt minden mint a búcsúban, még Ikarus busz is. a legelső kockából, ahol egy minimális része látszott az oldalából és a hang, rögtön tudtam Ikarus. többen panaszkodtak, hogy nem igazi koreai stílus és ezért csalódás. szerintem meg pont ettől lett jobb. még csak hosszúnak sem éreztem, pedig bő két óra. 6,5 pont. de lehet akár több is.
YELLOW
#17285
2024. április 21. 18:24
The Voyeurs - Kukkolók: kellően jól játszik az érzelmekkel a film. bár a végkifejletre tippeltem én is. igazi csavar akkor lett volna, ha az akasztás is kamu. sok-sok csavar. de így is kerek a történet. már korábbi filmekben is (vagyis gyártási idő szerint későbbi, csak hamarabb láttam azokat) feltűnt, hogy Sydney Sweeney-nek a testéhez képest aránytalanul nagy melle van. nem mondom, hogy csúnya, de már súrolja azt a határ, ami nálam kezd nem szép lenni. itt meg ugye teljes valójában láthatjuk, a bimbó is peckesen áll, mint egy IFA szelep. szóval nem rossz film, de lehetett volna még fokozni. 6,5 pont.
YELLOW
#17284
2024. április 20. 22:48
The Conspirator - A cinkos: ez is 2010-ből. hát nem semmi ez semmi. jellemzően a kosztümös filmek nem szoktak annyira tetszeni, de többször szinte mainak éreztem. ennyire nem változott volna az igazságszolgáltatás? bevallom néha érdeklődésem vesztettem, talán kis micro szundik is voltak. 6,5 pont.
YELLOW
#17283
2024. április 20. 19:54
Barney's Version - Barney és a nők: 2010-ből. ez is klasszikus film, amilyen egy film film. jól összerakott film. 7 pont.
YELLOW
#17282
2024. április 19. 21:42
Dune: Part Two - Dűne: Második rész: úgy gondolom túl nagy hájp a film körül, itt is vannak fanatikusok, mint pl a SW esetén. a beharangozott minden idők leglátványosabb filmje, hát én nem éreztem annak. igaz nem 3D-be néztem. de én továbbra sem este tőle hanyatt. jobb mint az első, de a sokak szerint IMDb 8,7 pont, ráadásul 350k-ból, nekem túlzó. 7 pont, és lehet kicsit felé pontoztam.
YELLOW
#17281
2024. április 18. 23:01
Texas Killing Fields - Texas gyilkos földjén: 2011-ből. valós történet alapján. a kérdés, hogy emiatt voltak anti-szuperhős képességűek a nyomozók, vagy csak rosszul játszottak? nekem inkább a színészi játékok voltak alul teljesítőek. 5 pont.
YELLOW
#17280
2024. április 18. 20:35
Big Miracle - Mindenki szereti a bálnákat: 2012-es film, és kb 30 perc után rájöttem, hogy már láttam. klasszikus filmeket idéz, főleg így 12 évvel később. minden van benne, dráma, nevetés, romantika. 6,5 pont.
YELLOW
#17279
2024. április 17. 22:35
Stan Helsing - Nincs Helsing - Rémes film: 2009-ből. nekem elég széles a humor skálám. de ezen valahol nevetni kellett volna? a magyar címben legalább próbáltak figyelmeztetni. pár gumicsöcsöt kivéve, nem volt értékelhető a filmben. 2,5 pont, és magam sem értem miért adok ennyit.
YELLOW
#17278
2024. április 17. 20:25
Knockout - Bokszból jeles: hát ez elég kínos és gyengusz film. a Zs kategória nem találó, de a B kategória is túlzó, a TV film sem igazán. nem tudom mi lenne a megfelelő hozzá. 3 pont.
YELLOW
#17277
2024. április 16. 22:59
Intruders - Betolakodók: ez se mai, 2011. kb 5 perc után már éreztem a borzongást. ehhez képest számomra az Az sehol nincs. ez sem klasszikus horror. de nem is a véres rész a lényeg, hanem a borzongás. bár nem paráztam, de maga a betolakodó "személye", vagy inkább lénye megadta azt az érzetet. és a sztori is különleges, több van ebben. 6 pont.
YELLOW
#17276
2024. április 16. 20:37
Ondine: onnan tudod, hogy egy film jó, hogy bár ez 2009-es film, még is a mai napig megállja a helyét. mesésen drámai. 7 pont.
YELLOW
#17275
2024. április 15. 22:46
Age of Heroes - A hősök kora: gyenge kivitelezés, ez mintha B kategória se lenne. oké 2011-es film, de akkor is. 3 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 17283 találat 865 oldalon