Leszámolnak az autótuninggal? Tapasztalatok??

Témakör: Tuning
aktuális téma
Leszámolnak az autótuninggal? Tapasztalatok??

Szeretnélek titeket megkérdezni hogy valakivel történt e ilyen ügyben birság esetleg ami rosszabb mint pl forgalmi elvétele,kpm vizsga. Nekem pl müszakin nem engedték át az autót mig a lököst és felnit le nem szedem de nem merem vissza felrakni mert ha elveszik a forgalmit veszélybe kerül a munkahely is. Szóval valami tapasztalat más részéről?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
3 4 5 6 7 8 9
paszi22
#21
2014. november 26. 04:52
már bocsesz nem arra voltam kiváncsi hogy ronda a kocsim tudtam eddig is hanem arra hogy máshol is szopoznak e a zsaruk vagy a műszakisok köszönöm aki a kérdésre válaszolt és nem fikázni jött
vik011
#20
2014. november 26. 00:14
De most komolyan.... ( )
Linkeltek itt mindenféle fostalicska E36-ról képet... pfff.
Egy E36-nak nem ilyen gyáriasan kell kinéznie ahogy ti gondoljátok! Háhoggynéznekmárki? Biztos beülnék egy ilyenbe...
doxam
#19
2014. november 26. 00:08
pont ezt akartam én is..hogy az a suftni gömbölyded,ívelt lökő rohadtul nem illik a géphez konkrétan homasita feeling...ezerszer inkább a gyári
DPluss
#18
2014. november 25. 23:45
de nem értem, most egy m3 replika lökössel mennyire ottlenne már, ez a ríger parádé túl gömbölyded, nem is illik az autó formavilágához, arról nem is beszélve hogy most az első lökösön nincs fekete műjjanyag, viszont a hátsón meg van... de most csak vedd szemügyre ezt a képet és mond hogy nem nézne ki jobban ezzel? röhögve átmenne műszakin is és nem kéne feszengened hogy leveszik-e a rendszámod...
elbowS6
#17
2014. november 25. 22:22
g mk3
#16
2014. november 25. 22:09
Ezért kell még bent felrakni.
TaaT
#15
2014. november 25. 22:05
Remélem ezeket a lámpákat is kiszedették.

PapaMaci
#13
2014. november 25. 22:00
A tuningtalik kijáratánál ugy is ott fogják már várni az autókat a sünök...
g mk3
#12
2014. november 25. 21:50
"na meg igy hogy menjen az ember tuning talikra"
Tréler
elbowS6
#11
2014. november 25. 21:46
jáááj! azt a lököst én is leszedettem volna veled nem tudom, hogy mi ez a szopatás amúgy.
a müszaki vizsgán meg kell mondani, hogy gyári és kész. nem ismerhet minden típust a vizsgáztató. max ha nagyon szopatni akar akkor jól utána néz ha belefér az idejébe.
nekem az S6 porsche fékekkel, ujabb trafókkal, a gyárinál 3x nagyobb turbóval és még ki tudja mivel is átment mindíg. 1x vittem csak hátszeles műszakira amióta megvan a kocsi. na azt be is szoptam mert fekete matricát kaptam a zöldkártyára
Atti
#10
2014. november 25. 21:32
Egyszerű!
Ha félsz, hogy elveszik a forgalmit a tuning miatt, akkor vagy rászánod a pénzt és az időt(nem keveset), hogy lepapíroztasd a kocsit. Ha le tudod, mert olyan alkatrészt szereltél fel ami ezt lehetővé teszi.
Vagy az egyszerűbb és praktikusabb. Gyári elemekből építkezel. BMW -nél szerencsére lehetőségek elég nagyok.

Ui.: Azt a lököst jobb is, hogy leszedették, Egyáltalán nem illett rá.
paszi22
#9
2014. november 25. 21:25
bocs a szofosáért csak rámjött legalábbis engem foglalkoztat ez a téma
paszi22
#8
2014. november 25. 21:24
na meg igy hogy menjen az ember tuning talikra ha már tuning autó sem lesz az utcákon
pedig van ennél durvább tuning is mintem egy elő lökös
paszi22
#7
2014. november 25. 21:23
pedig nem egy tákolt szar lökös rieger-es mégi szopóztak a műszakin csak kérdés hogy erre felé csinálják ezt vagy máshol is leszedetik a tuning lökösöket vagy elcsendeült már ez a téma mert egyszer minden elcsendesül
paszi22
#6
2014. november 25. 21:19
nem értem miért szigoritottak enyire a tuning atókra legalább van költve de bezzeg a rozsdakupacot átengedik meg az uborkaválogatonak sem jó merciket
amiből már lasan ülésel eggyüt kiesel
paszi22
#5
2014. november 25. 21:17
!anyira veszélyesen nem lóg ki!
nem nagyon merem viszarakni mert kocsi nélkül nem tudok dolgozni járni
gyári lökösel meg elég ratyin néz ki
DPluss
#4
2014. november 25. 21:05
az a lökös amúgy sem illik az autóra szerintem a felni miatt meg nem vennék el a forgalmidat szerintem, ha csak nem lóg ki olyan mértékben a sárvédőív mellett....
PapaMaci
#3
2014. november 25. 21:00
Kellenek a szabályok! Így is tele aggatja sok ember minden sz@rral a kocsiját. Ki nem lát, balesetveszélyes, és zavaró (pl egy joféle csillagvizsgáló xenon). A hülyék cselekedeteinek a normálisak is megisszák a levét!
g mk3
#2
2014. november 25. 20:50
Ezt most komolyan kérdezed? Amit a szabályok megengednek, azt szabad. Amit nem, azt nem. Tudom, hogy szarok a szabályok, de akkor a szabályokon kellene változtatni.

A munkahelyedet szerintem ne kockáztasd.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
3 4 5 6 7 8 9
Összesen 161 találat 9 oldalon