Leszámolnak az autótuninggal? Tapasztalatok??

Témakör: Tuning
aktuális téma
Leszámolnak az autótuninggal? Tapasztalatok??

Szeretnélek titeket megkérdezni hogy valakivel történt e ilyen ügyben birság esetleg ami rosszabb mint pl forgalmi elvétele,kpm vizsga. Nekem pl müszakin nem engedték át az autót mig a lököst és felnit le nem szedem de nem merem vissza felrakni mert ha elveszik a forgalmit veszélybe kerül a munkahely is. Szóval valami tapasztalat más részéről?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
2 3 4 5 6 7 8 9
Roccsa
#41
2016. április 05. 08:46
Ezt olvastam fb-on is, azért eléggé felháborító ami tényleg itt M.O.ban folyik
Én is gondolkoztam, hogy elnézek a talira, de közbe jött valami így nem mentem ( szerencsére )
Piet_
#40
2016. április 05. 08:36
ez nem egész 10% az nem olyan sok
blackdot
#39
2016. április 05. 08:31
Kemény razzia debrecenben: 12 forgalmi ugrott (Dátum: 2016.04.04. 06.04)
A rendőrség is meglátogatta a Facebookon szervezett autóstalálkozót, 140 járművet vizsgáltak át, 12 forgalmit vontak be.
[ link: www.vezess.hu ]
Luee Jr.
#38
2014. november 26. 14:18
de halkan megjegyzem és amiért korábban is írtam, hogy értelmetlen a topic, mivel már van olyan, ami ezeket a kérdéseket boncolgatja... ott nyilván vannak a témában jártas userek is
:P
Luee Jr.
#37
2014. november 26. 14:15
van benne igazad
másrészt HIVATALOSAN mindent engedélyeztetni kellene még akkor is, ha van benne H vagy E jel vagy TÜV vagy bármi. (bár ezekkel szemben kevésbé agresszív a rend éber őre és a vizsgabázis felszentelt embere)
Pontosabban csak akkor tudod az engedélyt ezekre megkapni, ha ezen tanusítványok valamelyikével bír a konkrét alkatrész. Bár azt hiszem egyedileg gyártott alkatrészekre is lehet tanúsítványt kérni, ha bevizsgáltatja az ember valakivel, majd az nkh-nál bemutatja
Noise
#36
2014. november 26. 14:07
az más. abból indulj ki, hogy minden tiltott. van rajta E vagy H jelzés? nincs? akkor ne. ha meg mégis, akkor engedélyeztesd. nem, nem jó a rendszer, mindenki, aki próbál benne élni, tudja. de kb olyan lenne egyenként lázadni, mint ventilátorba tüsszenteni... marad az utánanézés. csak kérdem újra, miért is csodálkozunk, ha valami tilos, mégis megtesszük, és közlik, hogy tilos? hányszor mennek még ezek az emberek a falnak, mire rájönnek, hogy nem fog sikerülni?
Luee Jr.
#35
2014. november 26. 14:01
az pedig más kérdés, hogy a rendszer, ami erre van kitalálva alapjaiban hulladék, korrupt, igazságtalan
Luee Jr.
#34
2014. november 26. 14:00
akkor kicsit leegyszerűsítve, minden átépítés engedély köteles!
És nincs különbség aközött sem, hogy az most az autó jellemzőit javítja vagy rontja, minden átalakítást be kell vizsgálni és bejegyeztetni (hivatalosan)
Noise
#33
2014. november 26. 13:32
te nem vagy köztük ezek szerint... hogy miért is? orrba-szájba alakítjuk át az autókat, nem nézve, hogy mi minőségi mi odaillő és mit lehet egyáltalán. aztán csodálkozunk, hogy megb*sznak érte szárazon?! nem inkább utána kéne olvasni kicsit, hogy mit szabad és hogyan, s csak ez után nekiállni "építeni"?
PapaMaci
#32
2014. november 26. 12:54
Noise
#31
2014. november 26. 12:39
"hivatalból" röhögök hangosan, szerintem páran értik miért
PapaMaci
#30
2014. november 26. 11:36
Amíg ilyen cikkek jelennek meg, addig nincs sok lehetőség!
Master 14
#28
2014. november 26. 10:02
Master 14
#27
2014. november 26. 10:01
nem, csak te vagy gáva. komolyan. kpm megfogott anno, mehettem műszakira, megvolt a műszaki máris ment vissza a nyitott katalizátor nélküli kipufogórendszer meg a felni. basszákmeg. egyébként meg ha jó helyre vinnéd műszakizni nem volna ilyen gond. Nézz már egyébként körül olyan autókkal mászkálnak köze sincs a gyári állapothoz, mindegyiken rendszám.... akkor mi a kérdés?
Robert9
#26
2014. november 26. 08:58
És az miért jó, hogy van egy frankón megépített autód és nem tudsz vele közlekedni? Max találkozókra tudod hurcolni tréleren... Ezzel nagyon kitoltál a szervvel... Kivéve, ha vagy olyan szerencsés, hogy tudsz szerezni P-s rendszámot, ami nem olcsó, bár lehet azt kölcsön is kérni. De arra meg nagyon rá szoktak szállni.
Robert9
#25
2014. november 26. 08:50
Velem sem kötekedtek még, pedig nem gyári a futómű, a két lökös is le van cserélve és még sötétítve is van az autóm...
Igaz, hogy a futómű csak annyit ültet, mintha M-es lenne, a két lökhárító is M-esre lett cserélve, a sötétítés meg a szabályoknak megfelelően van megcsinálva műbizonylattal. Egyszerű a történet... ésszerű kereteken belül kell mozogni és nem lesz gondod... Kék helyzetjelzővel meg ilyen brutál nagy lökössel, amiről ordít, hogy nem gyári, ne is várj csodát.
Freddie
#24
2014. november 26. 08:33
Én műszakira mindig visszaalakítom a gépet gyárira, aztán nincs belevau.
Egyébként meg általában a legelső határátkelőnél elhagyom az országot és onnantól nekem még nem kötekedett senki! (najó, az ukrán rendőrök kivételek ... )Dolgozni biciklivel járok a szomszédos városba, a Trabit kirándulásokra, találkozókra használom, azok meg általában über szarok az országban (de legalább jó drágák) így megyek külföldre és a magyar szervek tehetnek egy szivességet!
Adam0515
#23
2014. november 26. 08:01
ilyen ez a popszakma....
egy örökös versenyfutás a hivatalos szervekkel...
nem kicsit illegális átépítések miatt
én megoldottam
kivonattam forgalomból az autóm
azt szopjon le az összes díszfasz
Luee Jr.
#22
2014. november 26. 06:56
Újabb értelmes topic! Grat!
Szép napot!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
2 3 4 5 6 7 8 9
Összesen 161 találat 9 oldalon