Autohifi

Témakör: Tuning
aktuális téma
Autohifi

Sziasztok!
Ha már tuningrol beszélünk, akkor ne csak a külső dolgokról beszéljünk!
Aki szereti az autohifit, és bármelyik válfajában érdekelt, az ide írjon mindenfélét: tapasztalat, élmény, probléma








Ezért nem kell kondi a kocsiba .



Wolfman user hifi-s blogja



Rodolpho cikkjei az Autohifibolt.hu -n




Hirdetéseket , aréna kuncsorgást moderáljuk !
Három felszólítás után egy hét ban!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Furlong
#469
2004. június 03. 23:52
Egy elég egyszerű, és hülye kérdésem lenne hozzátok !!! Szóval hátul a kalaptartómban van két nagy ovál hangfalam, a lényeg, hogy állandóan leesett róla a védő rács. A Lényeg, hogy leszedtem a fenébe őket és jobban oda erősítettem a hangfalakat a kalaptartóhoz. Kérdésem:
Nem lesz baja (nem árt neki), hogy nincs rajta a védő rács ? Szabadon van hátúl...

Válaszotokat előre is köszi...by Furlong(206)
Bishop
#468
2004. június 02. 15:53
Ja mielött belém kötne bárki, voltam kint versenyen, és nincs pénztárcám, hogy a legdrágábbat vegyem, meg márkásat mert csak azzal lehet indulni...
Bár mostanra már eljutottam egy szintre, ha kész lesz és bevállik az új konstrukcióm akkor lehet megint kimegyek és jól megszellőztetem az üléskárpitokat..
Bishop
#467
2004. június 02. 15:50
Na végre egy nem márkabuzinak tűnő piskóta...
zolika lxi
#466
2004. június 02. 14:25
Különben nem érdekel senki, se humma + mitommén versenyek! egyszer megettetek a macaudioval, ma már tudom mit kell venni és ha lesz rá manim meg is veszem, mindenféle márkaorientság nélkül azt, ami a legjobb!
zolika lxi
#465
2004. június 02. 14:20
Nekem MacAudio van és így mondom rá!!!!!!!!!!!
ePtOn
#463
2004. június 02. 12:52
Hehh, mennyi ismerős!:) Üdv Sixtus, Hummer:)

Szal van itt egy jó kis installáció (JBL demóautó) amit mindenkinek a figyelmébe ajánlok:) hajrá!:)
SixtusAnge
#462
2004. június 02. 12:42
Teljessen igazad van mindenkinek az a jó amilye van. De ha ugyanazt a zenét máshol is meghalgatná akkor lehet hogy fennakadna, és elindulna a lejtőn de gyorsan.
tommy
#461
2004. június 01. 21:06
Ja, szerintem már nevetséges ez a csak "ez a márka jó a többi szar mert ..." duma, szerintem én kivonom magam ebből a topicból.
tommy
#460
2004. június 01. 21:04
Jó, hogy mindenki ilyen szakértő, de egy versenyen se volt ott, de mindenkinek a haverja mindent tud, tisztelet a kivételnek!
tommy
#459
2004. június 01. 21:03
Az elsőt biztos kihagyom, mert dolgozom!
SixtusAnge
#458
2004. június 01. 14:27
Ha eljönnek Debrecenbe akkor majd meglátják a kategóriákat valójában. Addig meg minden másik kategória. Te jössz? Hogy állsz a munkával? Munka
zolika lxi
#457
2004. június 01. 12:43
Attól, hogy sokkal jobb anyagokból van, meg olyan ember tervezte, aki érti a dolgát, egyes termékekkel szemben, ahol az se biztos, hogy volt-e tervezés egyáltalán!
tommy
#456
2004. június 01. 12:25
Hummer
#455
2004. június 01. 11:26
A 120-ba az erősitőt is belevetted,vagy arra külön lóvét áldozol?Mert 120-ból már elég pofás kis ládát lehet kihozni,de ha ebből finanszírozod az erősítőt is,akkor szerényebb cuccot tudsz venni,már ha aminőségre mész.De ha nagyon akarsz ebből kihozhatsz többet is szarabb minőségben.
Hummer
#454
2004. június 01. 11:14
Mindenképp Rockit vegyél, megéri azt a többletköltséget.Kategóriákkal jobb Macaudiónál.
jordan6
#453
2004. június 01. 10:12
reset gomb esetleg?
tazo
#452
2004. június 01. 09:52
Szia Suncee!

Az én régi fejegységemen ez úgy nézett ki, hogy volt rajta 1 menü gomb. Azt, ha megnyomtad, előjöttek az egyszerű beállítások: Bass, Fader, Balance, Stb. Nos, ha ezt a gombot sokáig nyomtam, akkor jöttek elő az advanced settings: dátum, fényerő, kontraszt, gombok színe, stb, stb no és itten lehetett a demo mode-t ki és bekapcsolni!

Remélem tudtam segíteni (bár lövésem sincs, hogy konkrétan milyen fejről van szó)!

No üdv!

tazo
ricfiam
#451
2004. június 01. 09:44
Használati utasítás van hozzá? ott biztos leírják.
Ha nincs, keresgélj a menüben szorgalmasan, rá fogsz találni. Ki kell próbálni minden gombot.
Suncee
#450
2004. június 01. 08:26
Hello srácok.
Volna egy óriási problémám.
Vettem egy Kenwood fejegységet és sehogy sem tudom kikapcsolni rajta a demo modot. Qrvára idegesitő, hogy önálló életet él a cucc és nem tudok mit kezdeni vele. Kérdezni nem tudtam még senkit az ügyben, hiszen nem volt kit. Gondoltam ide irok és kapok is választ.
Szóval aki tud segitsen, megköszönném.

Minden jót.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 329408 találat 16471 oldalon