Autohifi

Témakör: Tuning
aktuális téma
Autohifi

Sziasztok!
Ha már tuningrol beszélünk, akkor ne csak a külső dolgokról beszéljünk!
Aki szereti az autohifit, és bármelyik válfajában érdekelt, az ide írjon mindenfélét: tapasztalat, élmény, probléma








Ezért nem kell kondi a kocsiba .



Wolfman user hifi-s blogja



Rodolpho cikkjei az Autohifibolt.hu -n




Hirdetéseket , aréna kuncsorgást moderáljuk !
Három felszólítás után egy hét ban!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Insane
#529
2004. június 29. 09:13
ChPh:

Majd lécci ne felejtsd el ide is kirakni a listát, hogy mások is élvezhesék.
Szóval ne legyél önző!
A Chamical Brothers szám átment rendesen mailbe?
Insane
#528
2004. június 29. 09:10
Hello:
Szabi: Az iceblock 225 az egy dupla Bandpass láda, ha jól tudom ugye? Mert a bandpass ládáknak a legnehezebb a jó tervezése és megépítése. Ezért szerintem spontán a láda nem szereti azokat a számokat. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy szarul van tervezve.
Bishop
#527
2004. június 29. 08:53
Jaja, lehet, hogy az autód olyan hangzást ad neki amitől lomha lesz a basszusod...
Egyébként, egy jelszabályzót (processzor) beállíthatsz a sorba. azzal szokják gazdagék (kiállítók) korrigálni a muzsikát...
ChPh
#526
2004. június 29. 07:14
Hali!

Mindig elnyújtja az elektronikus basszust? Próbáltad úgy is, hogy kiszerelted a cuccokat az autóból és máshol hallgattad? Lehet az is, h nem az autóhoz vannak állítva a hangszórók
Szabi
#525
2004. június 29. 00:38
Csá!
Nekem 1 Blaupunkt acapulco mp52-esem + 1 mac mx2000 + Ice Block 225 ösöm van. és az lenne a kérdésem hogy mivel lehet a probléma, ha elektronikus zenét hallgatok pl.:Sterbinszky-t akkor naon pontatlan a mély inkább nyúlós szal elhúzza és nem tom melyik egységnek lehet a számlájára írni.

Írjatok ha van ötletetek!

Köszi!
ChPh
#524
2004. június 25. 20:40
Hmm, összeírok pár számot, amiben egész jó basszusok vannak (több stílus lesz, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót :) )
prosi
#523
2004. június 25. 16:15
Igencsak meglátogatom Martin, mert ahogy a commenteket olvasom, egyre jobban rájövök, hogy fingom sincs a témához, csak még nem vagyok biztos a dologban, hogy mit és mennyiért akarok, de majd Martinék felvilágosítanak.
ChPh
#522
2004. június 25. 14:31
Kösz, a We Come One-t ismerem :))
Yasec
#521
2004. június 23. 22:46
Na, mivel Bp-ről vagy, ezért elsősorban a Bajcsy Zs. u.-on lévő (vagy volt???) Wave lemezboltot javasolnám. Ott volt mindig az alternatív zenéből elég.
De ez a zene annyira nem extrém, talán a Virgin-ben is lesz. Kerestess rá előadó szerint: LTJ Bukem. Ez egy néger (vagy arab?) DJ, és nagyon nagy érzéke van ahhoz, amit csinál!
Ha középtartományt akarsz tesztelni, akkor a Faithless We Come 1 számot tudom javasolni. A fószer hangja nagyon tiszta! Ugyanezen a számon van kickbass is elég! Sub viszont annyira nincs, ez az egész zene elég kíméletes a hifire.
Remélem, ez segített!
Üdv.: Yasec
ChPh
#520
2004. június 23. 22:31
THX, honnan szerválhatok ilyentet?
Paja8
#519
2004. június 23. 22:05
Mér nem mész be Martinhoz, mint minden debreceni értelmiségi?!

Elmondaná, hogy mit lenne érdemes...
ÉS tisztában lennél vele, hogy olyan farigcsálja a géped, aki ért hozzá!!!
SixtusAnge
#518
2004. június 23. 21:50
Prosi
Mit szánsz rá, milyen zenét hallgatsz? Milyen beállítottságú vagy (márka)? Te akarod csinálni?
mail
Yasec
#517
2004. június 23. 17:43
Van még egy genya CD, aki azt hiszi, hogy jól megépítette a hifijét, annak azt a CD-t ajánlom!
LTJ Bukem: Journey Inwards.
Dupla lemez, az első lemez első számát kell lejátszani. Csak egy ártalmatlan nagybőgőt pengetnek benne. (Talán elektromos nagybőgő, nem tudom)
Ha van még zörögnivaló az ajtódban, az zörögni fog!
Yasec
#516
2004. június 23. 17:40
Hali!
A fejegységednek van valami kimenete?
Ha nincsen, tudsz esetleg egy jobb Volvo origi cserére?
Ha igazán márkahű szeretnél lenni, akkor biza az egyik legjobb hangszórómárkát kell beszerelned: a Dynaudio-t! Valamelyik extrább kivitelű Volvóban is az van gyári cuccnak, és biztosan nagyon jól szólhat! Nekem az van a Scorpiomban, és nagyon meg vagyok vele elégedve!
Az első ajtóra koncentrálj majd leginkább, ha oda sikerül egy jó rendszert kiépítened, akkor már elég jól fogsz állni! Pénz függvénye, hogy aktívban nyomod-e, vagy passzívban. A Dynaudionak elég jó hangváltója van, jó eredményt fogsz kapni passzív rendszernél is.
Egy kérdés: milyen dugesz van a jelenlegi autórádiódon? ISO?

Üdv.: Yas.
U.i.: köszi a támogatást!
prosi
#515
2004. június 23. 17:12
Valaki tudna segíteni? Volvo s40-hez szeretnék vmi jo hang cuccot, az a gond, hogy az eredeti fejegységet szeretném megtartani, gondolom még ettől, nyugodtan lehet pakolni az erősítőt/erősítőket...
És vajon milyen márkájú és mit vegyek?
ChPh
#514
2004. június 23. 11:15
Baxus, nem jött ide össze :D
Küldtem mélt :)
ChPh
#513
2004. június 23. 11:11

link



ez csak egy példa volt, de ilen egyszerű :) természetesen ha könytárban van a file, akkor /könyvtár/file.mp3 :))
Insane
#512
2004. június 23. 10:58
A tárhely már megvan csak nem tudok olyan oldalt írni, hogy le lehessen tölteni.
Ha tudsz olyan index.html-t írni akkor lécci tedd meg.Mert 6megát Email-ben elküldeni elég macera.
ChPh
#511
2004. június 23. 09:42
Én voltam az a valaki
Mélben is elküldheted, ha nem práblem, vagy kell egy free tárhely, ahová feltöltöd pár percre :)
Insane
#510
2004. június 23. 09:37
HI!

Valaki kereste Chemical Brothers-Bass Test című számát nekem meg van 192kb/s-ben. Csak nem tudom hogyan felrakni. 6,2Megás a szám. Valakinek van valami ötlete?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 329408 találat 16471 oldalon