Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Stefanvon
#35986
2015. augusztus 24. 13:00
Szelep vegere raerösitik az eszközt, aminek a vegen van egy suly. Kerek elkezd forogni a suly pedig mint a röpkuplung a közeppontol elfele kivan tavolodni a fordulatszam növekedesevel (kerek közepponttol kifele). Magyaran megfelelö szögsebeseg elereset követöen mintha elvagna - megszakitja - letepi a szelepet.
Z_Márti
#35985
2015. augusztus 24. 12:12
Nekem egyszer vizsgára menet volt kis probléma...
Nem találtam helyet, de jobb oldalon a padkán állt két autó. felálltam mögéjük. Mint a vizsga után kiderült, nem szabad... Hívom az embereket, hogy szeretném kifizetni a helyszínen, mert mennék tovább. Ez itt nem így működik, menjek postára, fizessem be, fax, és majd jönnek. Mondom neki autó nélkül? azt sem tudom hol vagyok... ez már az én gondom... mondom az 5. kerületben nem egyszer láttam hogy lehet személyesen fizetni. ez nem az 5. kerület, mondja a kedves hölgy... köszi... elmentem, megtettem mindent, 2006 körül ez 13300 Ft volt. (3000 Ft szabálysértésit rögtön nem kellett kifizetni) mire visszaértem a postáról, addigra már szedte le az ember... mondja, hogy miért nem kértem személyes fizetést, mert akkor csak a felét kellett volna fizetnem, ugyanis emlékszik, hogy még két kocsira raktak itt, és megdumálta volna a főnökkel, hogy másolásos parkolás... (látta rajtam, hogy kis csóró fiatal lányka vagyok ) mondom, a diszpécser nem engedte... nem voltam ideges, áh...
aztán mondta, hogy máskor mit tegyek, ha tilosban parkolok... mondtam neki, hogy kedves, de én azt hittem, hogy jó helyen állok
AirWick
#35983
2015. augusztus 24. 10:12
Ötletes az biztos, de hogy húzza ki a szelepet, ha a centrifugális erő még inkább befele akarná nyomni? Nem kekeckedés miatt, tényleg érdekel hogy működhet
Stefanvon
#35982
2015. augusztus 24. 09:44
Meg kellene tanulni telorol ertelmesen irni...
Mennyire jobb volt a nem "tapis" telo.
Stefanvon
#35981
2015. augusztus 24. 08:24
Nemetorszag 1es vaosaiban kerekbilincs helyett "szelepsapka bilincset alkalmaznak" lenyegesen kisebb es az ilyen elhajtokat 50 mterel odebb megtalalod. A Kütyü lenyeg, hogy a vege egy sulyban vegzödik, raarjak a szelepre, megfelelö sebessg eereset követöen a centrifgalis erö kihuzza a szelepet. Szep riktozöööd szine van, hogy a paciens eszlelje a jelenseget + a vezetöoldali ablakra kerül egy jo nagy matrinya. Kerekcsere tema nem jatszik mert 2-4 darabot szoktak flhelyezni a biztnsag kedveert (gondolom jart mar arrafele is elelms Magyar aki kerekcservel egoldotta a szamara nem kivant esemenyt).
PapaMaci
#35980
2015. augusztus 23. 22:57
Nekem egyszer sikerült. Figyelmetlen voltam, sz@r helyen álltam, kb 10 percre mentem be egy boltba, és mire kijöttem volt bilincsem. 15kHUF volt a díj, ami persze kb 10 éve nem volt kis pénz, és nem volt nálam. Kocsi nélkül kellett indulnom pénzért, aztán postára, ott befizetni, faxolni, és utána várni majd másfél órát az eltávolítókra. Én piszkosul meg lettem büntetve, de az is biztos, hogy 10perc helyett majd 3 órát állt rossz helyen a kocsim.
Kymo
#35979
2015. augusztus 23. 22:20
Én személy szerint megkértem a főnökömet hogy az okmányirodában regisztrálja be az értesitő kérését kerékbilincs felhelyezesekor...sofőr vagyok és sajnos pár percre is de kénytelen vagyok megállnitilos helyen is ...de sose buszmegállóban se villamos akadlyozva ezt hozzá teszem. Értesítő arra szolgál hogy amikor kirkeznek lekell kérniük a rendszámot... Akkor megjelenik az értesítő kérése a közterület felügyeletnél, sms t és hívást is kell kezdeményezniük. A sikeres sms és hívás után 15 perc van hogy visszatérjen a sofőr a gépkocsihoz , kerékbilincset nem kap ebben az esetben csak helyszini bírságot.
Vectra555
#35978
2015. augusztus 23. 22:07
Órákat azért biztosan nem, mert elég hamar ott vannak leszedni, legalábbis eddig még így működött. Viszont tényleg van ellenszere, amit leírtak, működik. Egyébként akkor meg már minek olyan sietős, ha leparkoláskor meg ráért az illető? Mondjuk általában külföldi autókon szoktam látni, mert ott kétesélyes a bírság behajtása.
PapaMaci
#35977
2015. augusztus 23. 16:36
A kerékbilincs a nép ellensége! Órákat vehet el az ember életéből. És addig el sem tudod vinni az útban lévő kocsidat.
Vectra555
#35976
2015. augusztus 23. 14:31
Szerintem többe kerül majd a leves, mint a hús. Szépen összebaszta a fényezést, ráadásul a kerékbilincs is regisztrálva van az autóhoz. A videó láttán meg nem igazán fogják elhinni, hogy valaki ellopta róla.
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#35975
2015. augusztus 23. 14:18
Kreatív BMW-s büntetés-elkerülési megoldás kerékbilincs esetére...
Stefanvon
#35974
2015. július 23. 16:45
Figyelmeztetes, kimoderalas, folytatolagos elkövetes eseteben BAN...
Noise
#35973
2015. július 23. 14:44
RopyAti
#35970
2015. július 12. 22:16
Max. aki rendőr, az nem mondja ezentúl, hogy az és a kommentelők sem utalnak rá.
g mk3
#35969
2015. július 10. 23:26
Alapjaiban szerintem egyáltalán nem rossz az ötlet, de szokás szerint szar a megvalósítás.
PapaMaci
#35968
2015. július 10. 22:35
Kaptatok már Ti is direktívát, vagy Ti csak a sajtóból értesültetek?
Vectra555
#35967
2015. július 10. 22:26
Dehogyis. Majd küldöm őket hozzátok!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Összesen 36286 találat 1815 oldalon