Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Témakör: Real life
aktuális téma
Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Mindennapos dolgainkról van szó, mindenkinek van valamilyen, meg lehet osztani, milyen, meg szereted-e, meg jó-e, meg ilyesmik...

A GPS egy fejlett helymeghatározó rendszer, amellyel 3 dimenziós helyzetmeghatározást, időmérést és sebességmérést végezhetünk földön, vízen vagy levegőben. Pontossága jellemzően méteres nagyságrendű, de differenciális mérési módszerekkel akár mm-es pontosságot is el lehet érni, valós időben is. A GPS, mint számos más technológia esetében is, először katonai célokra lett kifejlesztve, de ma már széles körű a felhasználása a civil lakosság minden rétegében. Nagy előnye, hogy adatait felhasználva szolgáltatások sorát élvezhetjük a kis méretű eszköz által és növelhetjük kényelmünket, biztonságunkat.

Hirdetés TILOS!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Colin
#3996
2012. április 17. 19:31
akkor még van olyan lehetőség is, hogy van egy olyan: "basemap"
tehát ilyen alap dolgok, azt cseréld ki másik verzióra.
fábry77
#3995
2012. április 17. 19:28
Üdv!
Ami most rajta van annak a következő a száma:
9.2.1.179499.
Felette pedig az hogy Igo Primo1.1.
Az igazság hogy eddig más volt fent ezt tegnap tettük fel!A másik érdekessége az volt hogy folyamatosan a Balatonlellei körforgalom elött fagyott meg,aztán cseréltünk térképeket amit hétvégén hoszabban probáltam de ez meg Györnél fagyott meg sajnos nem egyszer!Ezt a jelenlegi verziót még nem tudtam "tesztelni".Üdv
Colin
#3994
2012. április 17. 19:21
primo hanyas verziója van fennt?

ha NEM 1.1 javított, akkor prbálj ki egy olyat. Ha az is szaggat, akkor meg rakj fel egy régebbi IGO-t
fábry77
#3993
2012. április 17. 19:05
Üdv.
Hivatalosan?ÖÖÖÖÖ sztem nem.:)
A gps szoftver nélkül kaptam,egy ismerösömnek ugyan ez van neki volt hozzá progi azt tettem fel!Nála hibátlanul fut.Nem tudom mi lehet a gáz.Üdv
Colin
#3992
2012. április 17. 18:53
hali.

hivatalosan tetted rá?

Az hogy lassú, azt főleg maga a készülék okozza, pl kevés memória. Vagy pl memória kártyáról nyomod, és nem gépmemóriából.
fábry77
#3991
2012. április 17. 18:47
Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!Kaptam egy Wayteq X950HD tipusú gps-t amire tettem egy IGO Primot de gondom van vele.Sajnos idönként lefagy és szerintem kicsit lassú.Van e itt valaki esetleg aki ért ezekhez a ketyerékhez,esetleg baranyai és segítene nekem?Előre is köszi!
Üdv
YELLOW
#3990
2012. április 14. 17:07
ezt nem tudom. már nem azon a részlegen dolgozom. azt tudom, hogy most van egy új termék.
de lehet azt itthon nem fogják forgalmazni. szinte csak külföldre gyártunk. ott meg ide :D
konkrétabbat nem tudok.

itt tudsz nézelődni, hogy melyiket hol forgalmazzák
http://worldwide.blackberry.com/landing.jsp?regionId=41
kornél1
#3989
2012. április 14. 17:01
azt nem tudod, hogy a 9900-nak mikor lesz utódja? nem túl gyakrna dob ki a BB új záslóshajókat...
YELLOW
#3988
2012. április 14. 16:56
mindig van új termék. most is.
mondjuk BB-nél is a full-full, azok az érintős készülékek, de mégis a qwerty-re van igény. külföldön még mindig szeretik.

nekem semmi baj az androiddal, a kínai telefonom (ZTE Blade) nagyon szépen megy immár egy éve, második ROM van rajta, az is főzött, gyáriak csak 1-2 napig voltak fent. csak a battery saver progik widget-ek zabálják az akksit. jóhogy pont ennek kiküszöbölésére írták őket... :D
YELLOW
#3986
2012. április 14. 16:51
bocs de részletesebben nem akarok belemenni. pedig tudnék.
qwerty-ben az egyik legjobb.
minden gyártónak meg vannak a maga gyengéi, mindent ugyanúgy gyártanak. most más részlegen vagyok, de ott dolgoztam ahol gyártották, a szemem előtt, kapcs rajztól kezdve mindent ahzsnáltam, javítottam, stb. minden telónál így van.
szinte ugyanazo alkatrészekből épül fel mint bármi. proci, flash, stb. csak több benne az illsztés, mert nincs saját fejlesztésű alkatrésze, úgy veszi őket, és ezeknek működni kell egymással.

én egy G4-et nem cserélnék le, de attól függ mire kell. csak ezen múlik.
kornél1
#3985
2012. április 14. 16:47
köszi a tanácsokat, de maradjunk a BB-nél, se optimalizálatlan android nem érdekel, se halott E széria már (réges E-s voltam).

csak a BB 9900 érdekel, de tul.képpen nem vagyok benne biztos, hogy kell nekem.

köszi!
kornél1
#3984
2012. április 14. 16:45
esetleg nem tudod, hogy jön-e mostanában valami full-full záslóshajó 9900 utód?
YELLOW
#3983
2012. április 14. 16:44
nem negatívumot írtam!!!
nem beszéllek le. attól függ mire akarod hazsnálni. stabil készülék. téynleg sokat kibír, hát bent a céges is ugye ez vagyis 9300, de az amit kapott már.
ha olyan teló kell, ami kompadibilisebb, fejleszthetőbb, akkor Nokia E széria.
én nagyon android-os lettem, szóval nekem más teló nem kell többet.
kornél1
#3982
2012. április 14. 16:43
akkó vegyek BB 9900-ét, vagy ne, mert kivágom?
YELLOW
#3981
2012. április 14. 16:42
annyi, amit a cég hivatalosan is elismert, hogy softare-esen nem igazán fejlesztik. talán kicsit emiatt is van gázban. maga a program jó, csak elavult a mai korhoz. igaz a célközönség nem a fiatalág.
kornél1
#3980
2012. április 14. 16:40
de nem elég ennyi negatívum... tehát ezek alapján lebeszélsz a 9900-ról?
YELLOW
#3979
2012. április 14. 16:39
pozitívumokat elmondom róla, az mégis csak reklám

- biztonságos
- ha netezésre, e-mail-re irodai dolgokra kell, akkor tökéletes
- stabil az akksi, végsőkig kihasználható, hamar tölt
- azért 2 hetente, havonta érdemes akksit kivenni, majd újra boot-oltatni, amúgy kikapcsolni is felesleges
- egyszerű (persze nem hardware-es felépítésre gondolok, mert az komplikáltabb, mint egy általánosabb telónál)

legyen elég annyi foglalkoztam vele eleget több termékkel (általad említettel is) panel szinten is.
kornél1
#3978
2012. április 14. 16:37
dehogy kell fos müanyag S2...

nagyon-nagyon jó a 4S, tényleg, akksija is szuper. csak az zavar, hogy minden C ezzel futkos.
kornél1
#3977
2012. április 14. 16:36
jó, engem is köt a szakmámban titoktartás, de tudsz úgy írni, hogy az ne sértsen üzleti titkot... de jöhetne akár privátban is.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 4056 találat 203 oldalon