Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Témakör: Real life
aktuális téma
Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Mindennapos dolgainkról van szó, mindenkinek van valamilyen, meg lehet osztani, milyen, meg szereted-e, meg jó-e, meg ilyesmik...

A GPS egy fejlett helymeghatározó rendszer, amellyel 3 dimenziós helyzetmeghatározást, időmérést és sebességmérést végezhetünk földön, vízen vagy levegőben. Pontossága jellemzően méteres nagyságrendű, de differenciális mérési módszerekkel akár mm-es pontosságot is el lehet érni, valós időben is. A GPS, mint számos más technológia esetében is, először katonai célokra lett kifejlesztve, de ma már széles körű a felhasználása a civil lakosság minden rétegében. Nagy előnye, hogy adatait felhasználva szolgáltatások sorát élvezhetjük a kis méretű eszköz által és növelhetjük kényelmünket, biztonságunkat.

Hirdetés TILOS!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ktm250
#3956
2012. március 19. 11:09
timi_baby
#3955
2012. március 18. 23:54
Nem tud valaki Budapesten (vagy környékén) megbízható mobil szervízest???
ktm250
#3953
2012. március 18. 22:00
Hy!volt már valakinek ilyen telóval dolga?
he.tiger
#3952
2012. február 27. 19:27
Óóóóbaszki azsok
Azért köszönöm, holnap megérdeklődöm, hogy mennyi lenne szervízbe max. lesz több alkatrészem
Colin
#3951
2012. február 27. 17:49
hogy pl nem a gomb az előlapon a hiba, hanem az "alaplapon" rosszul érintkezik...stb.

kijelző hiba javítás (általában csere), az kb 10eFt-tól a csillagos égig megy.
meg kell őket kérdezni, egy mobil szervízes lehet egyből rávágja mi a hiba.
he.tiger
#3950
2012. február 27. 16:56
lehet hülye kérdés, de a hardveres hiba az mit takar
he.tiger
#3949
2012. február 27. 16:44
nem garis, az egyiket azért vettem, hogy ha amit használok meghalna, legyen egy tartalék, aztán vettem a rossz billentyűzetest, gondoltam kicserélem a billentyűzetet és már fasza is....hátnem
most nincs olyan mobilom, amin minden működne
drága lehet a javíttatás nem akarok többet költeni a javíttatására, mint amennyiért másik működőt tudnék venni(8-10ezer)
Colin
#3948
2012. február 27. 16:33
hardweres hiba lesz inkább. Ha garis, akor szervíz mindenképp.

Ha nincs gari, akkor vidd el mindettőt, és mond meg nekik a hibákat, aztán jó munkát nekik, és amelyik olcsóbb, azt csinálják meg
he.tiger
#3947
2012. február 27. 16:17
Üdv. olyan kérdésem lenne, hogy van 2 SE W810i -m, az egyiknek a kijelzője csinál olyat gyakran, hogy ha bekapcsolom nem adja be a képet, csak fehéren világít a kijelző, a másiknak meg néhány billentyűje nem érzékel. Megpróbáltam a billentyűzetet kicserélni, de ugyanazt csinálta mindkettő, mintha nem cseréltem volna ki. Lehet, hogy valami "alaplapi" (vagy nemtudom hogy mondják) hibája van, ezért nem működik a cserére? Valahogy meg tudom itthon oldani vagy inkább szervízbe adjam?
Barnaby88
#3946
2012. február 27. 11:54
Hivatalos 2.2 vagy 2.3 nincs X8-ra, de simán rá tudnád rakni a 2.3-as romot, barátnődnek meg nem mond el csak csináld meg.
Nők mindig mindentől tartanak, az én barátnőm is félt tőle, de felraktam a galaxy s-ére 2.3.6-ot sokkal gyorsabb ill. stabilabb lett, úgyhogy nem kell az aggódásaikkal foglalkozni, csak csináld meg neki Teljes értékű Android 2.3 X10 minin és X8-on
YELLOW
#3945
2012. február 27. 10:59
ezé kell venni kínai telefont, ala ZTE Blade.
azt csinálsz vele amit akarsz...
Sitti
#3944
2012. február 27. 10:48
Lala én csak eladom a telefonokat,de a frissítéshez már lövésem sincs.

Sajnos a Sony Ericsson szerint az X8-as nem bír el a 2.1-esnél újabb szoftvert, ezért hivatalos forrásból nem lehet frissíteni.

Tudom,hogy a Rootolást vissza lehet csinálni,de egyik ismerősünk úgy járt,hogy pont az USB csatlakozásával lett gondja a telefonjának.
Így nem tudta visszaállítani a gyári állapotot - tehát hiába volt garis csak fizetősen tudta megcsináltatni nem kis összegért a telefont. Ezért barátnőm azt mondja,hogy ő semmiféleképpen nem fogja rootolni....
YELLOW
#3943
2012. február 27. 10:48
Mind 3 szolgáltatónál van hivatalos 2.2-es frissítés. a telóról minden adat elvész, kivéve ami az SD-n van.
egy egyszerű kis progit kell letölteni, akksi ki, USB rá, és megcsinálja magának.
amúgy meg a rootolás is olyan dolog, hogy mindent el lehet tüntetni, és gyári csomagot visszadobni.
csak olvasni kell androidos fórumokat.
TLala
#3942
2012. február 27. 10:14
Sitti, ezt pont te kérdezed?

Frissítés benne van a gariban, vagyis ha frissíted (hivatalos forrásból) akkor a gari ugyanúgy él tovább mindenre.
L2106-1
#3941
2012. február 27. 10:12
Meg kellene nézni,hogy nincs-e újabb android (oprendszer) az oldalon,mert akkor érdemes lenne frissíteni.A másik,ha a garancia miatt félsz a rootolástól akkor nyugodtan megcsináltathatod,mert ha bármi gond lenne a telefonnal akkor csinálsz egy teljes frissítést és minden viszaáll gyária.A telefont leadod gariba,amemóriakártyát meg kiveszed.Csak azért mondom,mert én ezt x10-el már eljátszottam!
Sitti
#3940
2012. február 27. 09:58
Barátnőmnek Sony Ericsson X8-as telefonja van. Gyári T-Mobilos, 2,1-es Androiddal.
Szeretné az alkalmazásait átrakni az SD kártyára. Néztük a marketben az apps2sd alkalmazást,de az csak 2,2-es Android felett működik. (Az meg csak rootolás után menne fel az X8-ra.
Rootoltatni viszont semmiféleképpen nem szeretné barátnőm.)
Van valami más megoldás amivel ezt meg lehetne csinálni?
fehérc
#3939
2012. február 21. 21:16
nincs még ma nálam a készülék azért holnap
fehérc
#3938
2012. február 21. 21:11
köszi
holnap megírom sikerült-e....
Colin
#3937
2012. február 21. 20:33
pont ma volt a kezemben egy ilyen "Tablet Pc"-nek nevezett valami. Igazából neked kell eldönteni, hogy megér-e egy 7"(+) kijelzős kis valami annyi pénzt.

Én biztos nem vennék, mert annyi pénzért már laptopot is kap az ember. Ha nagyon-nagyon kellene az érintő képernyő funkciója, akkor vagy törött kijelzős laptop és kis érintő képernyő vagy venni egy plusz érintős panelt (ez kb 15-20e Ft+).
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 4056 találat 203 oldalon