BMW (tulajdonosoknak) Kötelező!!

Témakör: Real life
aktuális téma
BMW (tulajdonosoknak) Kötelező!!
TROLLok kérjük más topikot fárasszanak

BMW
BMW
és megint csak BMW....

van más márka is?

A hirdetni vágyók lehetőleg az adok/veszek topikot használják! Minden hirdetés és arénakuncsorgás törlésre kerül!

Fontosabb linkek


Ez egy autós oldal, autós topikja. Csaj képekre van másik topik. Ha csak nincs mellette a képen egy BMW.

The BMW 5-series. Best known for carrying five people and their luggage. Sideways. (by J.G.)
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Arni330D
#323070
2016. augusztus 14. 21:16
Pedig vannak páran akik megtehetik hitel nélkül is, hogy nappal "lopják a napot". Rengeteg az internetes kereskedő már, sokan megélnek ingatlanok bérbeadásából. De sokan már csak munkaerő közvetítést csinál. Elhordják lapátolni vagy szalag mellé a "robotokat" és felveszi utána a nagy lóvét. Semmit nem kell csinálni érte. A másik oldal rengetegen ember csak azért nyomja, hogy legyen 300e forintos telefon, szép autó hatalmas értékvesztéssel és évi külföldi nyaralás, közben meg már rég nyugdíjazhatta volna magát ha nem cseszi el hülyeségekre a lóvét.
Arni330D
#323069
2016. augusztus 14. 20:58
YELLOW
#323068
2016. augusztus 13. 10:21
ez oké, ismerem ezt a módszert, vagyis tudom van ilyen.
de ennyi vállalkozás nincs itt. de eleve, hogy adnak? hogy nem tudják lenyomozni? hogy a pitsába van, hogy ilyen sokan meglépik ezt, és nem kell visszafizetni semmit. mármint ha EU-s a pályázati pénz, ha nem, valami van, ami alapján tetten érhető az ember. jajj nem tudom jobban elmondani, amit akarok. ha ez a siker nyitja, akkor én is, és mindenki, akinek elege van az alkalmazotti dologból és jól szeretne élni, akkor pályázzon? aztán borítsa be a céget, stb? ennyire hülyének lehet venni valakit az EU-ban? vágom vannak ezek a csövesek nevére létrehozott stb. de azt is hogy? nem nyomozzák le? ez nekem annyira hihetetlen, hogy ezt meg lehet csinálni.
kollégám mesélt már ilyen emberről, hogy gombaház, szálloda, benzinkút, de ilyen turizmus céllal, stb, egy olyna helyen, ahol semmi nincs a közelben, és iylenre eleve megkapja a támogatást, persze minden félig megépítve., vagy teljesen, aztán üresen áll, bedőlve a téma. ráfogja? bedönti a céget? ennyi az egész és nem számoltatható el? és ezt többször meg tudja csinálni?
tudom van ilyen, de amennyy ilyen új építésű milkós ingatlan van itt, nem tudom elhinni, hogy mind ezt csinálta. nyilván valóban, sok ember szétlopta magát a rendszerváltásban, nagy cégeket daraboltak fel, amiket meg tudtak venni (ami már eleve furcsa, hogy miből) és most hatalmas pénzeket érnek. nyilván ők voltak a ló f.szának azon oldalán, ami jó volt. meg oké, vannak akik ezt az EU-s témát megjátsszák. de még akkor is.
én "kemény" munkával, bejárok 12 órában dolgozni, műszakolok, keresek amit keresek. nincs ezzel baj. de amikor azt látom, hogy egyesek egész nap csak autókáznak, ide-oda beülnek, iszogatnak, itt kicsi kaja, ott kicsi buli, party az egész élet, azok miből? ennyi lottó nyertes sincs!!! oké, abban is biztos vagyok, sokan ez a nagy hitelek téma. sokan el si adják az ingatlant, de áron alul lehet, és a hitel attól meg van. meg akkor sem jön ki az egész. még mindig van egy olyan halmaz, akikről úgymond nem tudjuk, hogy mi a f.szból él? és elég nagy ez a halmaz. itt azért sok ember ismeri egymást, és mégis vannak ezek a fekete foltok, akikről mégsem tudni semmit. és sokan még ellaknak panelban, közben hatalmas vagyonaik vannak, csak azok nem is feltűnősködnek. na meg ugye divat, a hegesztők foglalkoztatása külföldön, illetve hasonló munkák. de itt is van, akinek nagyon jól megy, van akiknek nem.
mindegy, egyszerűen nem értem.
vik011
#323067
2016. augusztus 13. 08:26
Ez a jólmenő magyar vállalkozó sajnos (nem mind, de nagyon sok sajnos). EU-s lenyúlások, hitelt hitelre a cégben, aztán beborítja, és csinál új céget, meg megint újat. (és megteheti).
Aztán még a kiflit is számlára veszi a reggelihez.
vik011
#323066
2016. augusztus 13. 08:23
Na ezzel egyet értek.
Bár engem nem zavar, ha többnek akar látszani - ha ő ettől boldog...
Én csak röhögök az ilyeneken (nekem is van ilyen kollégám) - viszont nem idegesít. Ő ilyen, biztos ettől boldog. Hát legyen. .
vik011
#323065
2016. augusztus 13. 08:20
Igen. 11,8 volt az átlagom amíg nálam volt. Előtte szinte csak BP-en használta az előző tulaj, neki 17,8 volt.
Én 60% autópálya tempomattal, 20% országút és 20% város arányban használtam kb.
Városi az brutál, simán 20 körül van.
A DSG nagyon jó, szépen elváltogat, alacsonyan tartja a fordulatot.
Tartós Sport módban viszont simán 20 felett eszik, és még csak annyira tolni sem kell neki - csak akkor felemeli a fordulatot, azonnali gázreakció van, stb.
boriszgolf
#323064
2016. augusztus 12. 17:59
Rohogok rajtuk addig alkudoznak meg a vegen meg tibbet fizetnek...
De lenyeg h boldog milyen jot alkudott.
boriszgolf
#323063
2016. augusztus 12. 17:58
Idiota vilag van persze emberek boldogok mert kapnak autot par honapra evre.hat mi kell meg?
Mint tudjuk auto a minden ma.
YELLOW
#323062
2016. augusztus 12. 17:18
húú ez nagyon jó gondolat volt. felénk is ez van, magyarba pedig. itt annyi embernek van 50-80 millás háza nagy részben, hogy attól, hogy volt egy rendszerváltás, és szétlopták az országot, azért ennyi embernek nem jutott. és a valóság az, amit leírtál, hogy a nagy részének hatalmas hitelei vannak. persze ezt kifelé nem mutatják, ha rákérdezel letagadják, mert az égő lenne számukra. voltak olyan hülyék, hogy sok-sok évre, lekötötték magukat. és valóban, ha már pár ezret fizetni kell valamiért, akkor alkudozik és látszik, húzza a száját. meg járnak a nagy x5, x6 alatt használt lekopott gumikkal, meg olyat vesznek, amin 3mm futó van használtan.
mondjuk nem pont ide tartozik, de ha ott akarnak megöregedni a gyerkekkel együtt, amit aztán a gyerekek fizetnek tovább hitelt, akkor van benne logika. de én azt tapasztalom a gyerek is amint lehet inkább költözne el otthonról.
boriszgolf
#323061
2016. augusztus 12. 13:31
1et nem lattam meg aki nem hitte h ove es folyt ra a nyala.
Tudni kene mi sajat es mi csak addig amig nem szolnak szalj ki es setalj tovabb.
Es igen normalis ember nem hasznalja 30km re elegendo akut autopalyan foleg ha meno biztos van penz kis dieselre ha masnem ceges kartyara.

En dolgozok ezeknek az embereknek.berelt haz,ceges auto majd mikor kene fizetni 100 fontot inkabb megolne magat es mi az h en 1 ora alatt keresek annyit mikor o a meno irodista se kap....
Ugy vezetik leasinges mercit mint mind csilliomos lenne kozbe meg fele nincstelen.
Ez a bajom mas amit latsz es mas ami van.
Es ne legyen olyan meno h parkolonak nezik tolto pontot mint kep is mutatta mind irodista volt.
Cegek is barmok ezeknek adnek astrat es lehetne kevesebbet leveszni ugyfelekrol.
ChPh
#323060
2016. augusztus 12. 13:03
12-ből eljárt a 300 lovas VR6?
vik011
#323059
2016. augusztus 12. 11:19
Ja, igen, és mielőtt félre avgy nem érti valaki - van cégautóm, és én igenis nagyon örülök neki, hogy a munkáltatóm ad nekem cégautót.
Legyen az akár Corsa, akár bármi.
A legjobb autó a cégautó. Szerintem.
vik011
#323058
2016. augusztus 12. 11:17
Megint nem kötekedésképpen, de "sok céges idióta". Ez nem először jön elő nálad - minden céges autóval rendelkező idióta, meg villog vele, meg ilyesmi. Nem értem.
Miért fáj az neked, hogy valakik kapnak akármilyen cégautót a munkáltatójuktól (munkára, magáncélra, akármire)? Te is írtad, hogy te is mindent elszámolsz saját cégre. Mi a különbség?
Szégyellje mindenki magát meg a munkáltatóját, hogy olyan munkakörben dolgozik, amihez kell az autó, vagy a juttatási csomag részeként kapja? Nem értem.
boriszgolf
#323057
2016. augusztus 11. 11:35
Rajuk gondolsz akibol 1 tolti de raparkol a toltore. Majd palyan mivel sajnalja penzt elektromosan hasznalja
havigeri
#323056
2016. augusztus 11. 08:47
jah közbe olvastam vhol ami elmegy 25-km-t a gyártó szerint az megkapja a zöld rendszámot...
boriszgolf
#323055
2016. augusztus 10. 20:45
Itt is veszi sok barom majd tankol autopalyan aramot gyorstoltorol es megy palyan elektromosan vele.ezert eddig ingyen volt toltes kutakon most fizetos lett....
Sok ceges idiota fel elektromos fosal.
vik011
#323054
2016. augusztus 10. 20:41
Itthon a LExus/BMW/MErcedes kb. 4000ccm-es benzinmotorjai mellé raknak akkupakkos DRS-es elektormotort -> 25 km-t elmegy full elektromosan -> regadó mentesség, ingyen parkolás, rengeteg kedvezmény. Mellette meg egy benzintemető.
Új Lexus hibrid terepjáró RX450h fogyaszt 16 litert, és zöld rendszáma van Magyarországon. Szánalom. Ahhoz képest a kőkorszaki 3.6-os Superb evett 12 litert...
vik011
#323053
2016. augusztus 10. 20:36
Tölthető akksi (elem) kell neked.
Én már évek óta nem veszek elemet, van AA és AAA tölthető akku, azok tökéletesen működnek.
vik011
#323052
2016. augusztus 10. 20:34
Elektromos nem erre való.
Egyik barátunk főnökének van Teslaja. Baja - BP az M6-oson (ez kb. 220km) max. 130-cal (egy-egy előzés belefér, különben nem ér fel vele, ha dugóban kell menni.
NAgyon jók, nagyon kellene nekem egy, de amire én használom, arra nem alkalmas még sajnos.
vik011
#323051
2016. augusztus 10. 19:50
Akkor ezen már az a napelemes tető van? Wow, az nagyon jó, folyamatosan tölt / biztosítja az alapdolgokhoz az energiát (pl. szellőzés/klíma, lámpa, stb..
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Összesen 323370 találat 16169 oldalon