Testépítés

Témakör: Real life
aktuális téma
Testépítés

Gondolom vannak páran akik beszélgetnének, segítenének, vagy akár tanácsot adnának a másiknak.

Várunk edzéshez zenéket, képeket, cikkeket, bármit ami a témához kapcsolódik

Body Builder

sportika

scitecwebshop

biotechusa

pump&flex

proteinbuilder

whey-protein

gym webáruház

bodybuilding bolt


Ha SCITEC termékeket, szeretnél kedvezőbb áron vásárolni, akkor keresd fel kallai25 felhasználónkat!

Ha BODY SCIENCE WHEY 100% termékeket, szeretnél kedvezőbb áron vásárolni, akkor keresd fel Patee felhasználónkat!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Freddie
#10303
2015. szeptember 07. 12:09
Nem mindegy ?
Lehet hogy valaki ismerőse fent van itt a CS-n és szólt neki, hogy belinkelték ide a fotóit. Sokminden lehet, de nincs is jelentősége. Idejött, szépen megköszönte:Mi levonhattuk a következtetést, hogy valóban a magyar lányok a legszebbek a világon, Ő pedig bebizonyította, hogy értelmesek is vannak közöttük.
Biopon87
#10302
2015. szeptember 03. 20:47
google-be beírja a nevét és ahol szerepel az írásba kidobja neki
Noise
#10301
2015. szeptember 03. 11:19
és elég régi hozzászólás is olvasgattál, vagy kaptad valakitől a linket, hogy itt van egy-két kép? kíváncsi vagyok hogyan akad rá ilyenre az ember fia, vagy éppen lánya
Vivienban
#10300
2015. szeptember 03. 00:13
Köszönöm , aranyos Vagy ,bár elég régi fotóim
Bán Vivi
PN
#10298
2015. augusztus 26. 21:56
Noise
#10297
2015. augusztus 19. 10:08
Az fasza... szép történet ez is... én letörtem egy darabot a térdemből, amit ki kellett szedni... szerencsére a szalagokat nem szaggatták szét és az izmokon sem barmoltak sokat, csak a doki nagyon meglepődött, mikor a varratszedésre már saját lábon mentem be, mankó nélkül.
Freddie
#10296
2015. augusztus 19. 09:51
Nekem anno (a saját hülyeségem miatt) volt egy csúnya izomszakadásom bal mellben Idióta gyógytornára küldtek, aminek kb semmi értelme nem volt. Fél év teljes kihagyás után gyakorlatilag a nulláról kezdtem újra az edzéseket (kivéve persze a lábat, hasat) Szokásos testépítő gyakorlatokkal, lassan, óvatosan emelve a súlyokat. 30kg fekvenyomással és 4-4kg egykezes tárogatással kezdtem újra 4év kellett, mire újra ott vagyok érőben, ahol voltam, de mivel a környéken sehol sem vállalták, hogy megműtenek, így magától forrt össze az izom, ami azt jelenti, hogy jóval fentebb tapadt meg. Bár most már erősebb vagyok, mint a baleset előtt, de már soha nem lesz olyan, mint régen
Noise
#10295
2015. augusztus 19. 08:52
Hali!
Meg van nekem is a könyv. Elég sokat dolgoztam vele, de tényleg jó. Viszont én is azt mondom, hogy alapozó edzésnek jó. A testépítőknek nem tud olyan fejlődést biztosítani, mint amire általában vágynak. Tudom, ez általánosítás, s természetesen vannak kivételek azonban térdműtét után szépen, fokozatosan, 2 hónap alatt felhoztam a lábam ugyanarra a szintre, mint amilyen előtte volt, a könyvben található gyakorlatokkal. Ez elég nagy szó. Visszaerősödött minden.
PN
#10294
2015. augusztus 18. 22:14
Paul "Coach" Wade - Fegyencedzés

Sziasztok......már pár hónapja nem írtam én sem ide a fórumba......tavaly picit aktívabb voltam amikor elkezdtem itthon "mozogni" egy teljesen alap és egyszerű 20 perces, mindennapos edzéssel....114 kg-ról lementem 6 hónap alatt 102 kg-ra és erőben is votl változás.......a télen csak heti 3-4X edzettem és felis kúszott a súlyom 108 kg-ra.......aztán idén húsvétkor húztam egy vonalat és nekiálltam a Fegyencedzés c. könyv elolvasásásnak.......uraim azt tudom mondani hogy valóban működik a dolog.....hitetlenül álltam neki és szkeptikusan....de már 4 hét alatt leugrott 3 kg és erőben is volt változás......nem azt mondom hogy a konditermes és súlyzós edzés haszontalan, de ebben a könyvben leirtakat is érdemes figyelni és akár beépíteni az edzésekbe......nagy izmokhoz kellenek először az alapok, erős inak és jó izületek....stb stb.
Freddie
#10293
2015. augusztus 18. 13:18
Az utolsó mondatot én is poénnak szántam (függetlenül attól, hogy igaz ) Az étkezések száma ne menjen 5 alá, de inkább 6 legyen, ha meg tudod oldani. Többször kevesebbet.Húsféléknél törekedj a sovány húsokra, zöldséggel, rizzsel renbden lesz az
Noise
#10292
2015. augusztus 18. 11:12
Köszi! Kajáról annyit, hogy maradok a csirke/pulyka - hal - marha húsoknál, sertést többnyire kihagyom, zöldséggel, némi rizzsel, napi 3-4 alkalommal van lehetőségem kajálni. Talán elég lesz. Edzés után meg fehérje ugye, szóval azzal együtt 5 kaja
Pontleszarom, mennyire fognak szeretni nem játszótérre megyek barátkozni
Freddie
#10291
2015. augusztus 18. 10:30
Étrendkiegészítőnek én már semmi mást nem javasolok. Én is max ennyit használok. A legjobb, amit tehetsz, hogy a kajára figyelsz oda amennyire csak lehet. Meg nyílván ne ess neki a nagy súlyoknak egyből, óvatosan, fokozatosan, nagyon ügyelve a szabályosságra ! Amugy mondtam már, hogy mennyire rühellik a testépítők a szeptemberben tömegével megjelenő újoncokat az edzőteremben ???
Noise
#10290
2015. augusztus 18. 09:00
jóreggelt Uraim! Szeptembertől visszavonszolom ványadt p*csámat terembe, hogy újra rémisztgessem petyhüdt testemet némi külső vasoxid kezeléssel. A kérdésem annyi lenne, hogy válogatott multivitaminon és minél tisztább fehérjén kívül mit javasoltok? A cél egy egészséges test, aminek nem jelent gondot a saját testsúlyának viselése, s akár egy 70kg-os sebességváltó mozgatása. jelenleg a 193 centimhez van kb 90kg súlyom, de az sem zavarna, ha 1-2 lyukkal meghúzhatnám az övemet. Heti 3-4 alkalmas edzés a terv, sajnos csak ennyi fér bele az időmbe. Előre is köszi!
Luee Jr.
#10289
2015. augusztus 17. 09:02
nem hülyeség
PapaMaci
#10287
2015. július 24. 17:56
Azzal félek, leverném a vakolatot. Meg tapétás a fal. Jó lenne visszaállítható megfejtés !
Freddie
#10286
2015. július 24. 17:01
Én inkább egyszerűen kicsit hosszabbra vágnám, mint a falak közötti szélesség és bár nagyon picit ferdén lenne, de ha a gumival beszorítod a falak közé, akkor nem fog leesni, az tuti Meg utána egy kalapács sem árt majd, ha ki akarod szedni onnan
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 10345 találat 518 oldalon