Testépítés

Témakör: Real life
aktuális téma
Testépítés

Gondolom vannak páran akik beszélgetnének, segítenének, vagy akár tanácsot adnának a másiknak.

Várunk edzéshez zenéket, képeket, cikkeket, bármit ami a témához kapcsolódik

Body Builder

sportika

scitecwebshop

biotechusa

pump&flex

proteinbuilder

whey-protein

gym webáruház

bodybuilding bolt


Ha SCITEC termékeket, szeretnél kedvezőbb áron vásárolni, akkor keresd fel kallai25 felhasználónkat!

Ha BODY SCIENCE WHEY 100% termékeket, szeretnél kedvezőbb áron vásárolni, akkor keresd fel Patee felhasználónkat!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
PN
#10325
2015. október 02. 18:40
Pixiemat
#10324
2015. október 02. 15:48
Nekem is hasonló problémáim vannak. Laktóz és glutén intoleranciát diagnosztizáltak nálam 2 éve. Azóta nem tudok egyszerűen megfelelően étkezni. Nekem tömeget kéne növelnem, de amiket meg tudok enni, azzal sokra nem megyek. Meg unalmas is már. Zsírosat, olajosat(magokat sem), csípőset, fűszereset, káposzta-paprika-hagymaféléket nem fogyaszthatok.
Natúr húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket, köreteket igen.
Az absorise valóban borzalmas, fogyasztásra szinte alkalmatlan(legalábbis ezt mondták mások is).
Luee Jr.
#10323
2015. október 01. 15:38
pont az imént posztolt cikkben taglalták...
A lehető legegyszerűbben: annyi vízben feloldva, amennyivel kényelmesen el tudod fogyasztani a turmixot. Nem javasoljuk, hogy tejjel keverd a fehérjeporodat: extra cukorral miért is dobnád meg a turmixod tápanyagtartalmát, és miért rontanál a fehérjéd felszívódásán? Tejjel keverve a turmixod nehezebben lesz emészthető. Oké, értjük, hogy számodra esetleg ízletesebb így, de nem az élvezeti érték, hanem a hasznos tápanyag az elsődleges szempont ebben az esetben. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb gyártó terméke manapság olyan élvezeti értékkel bír, hogy itt már régen nem tényező a víz-tej dilemma.
hobizoli
#10322
2015. október 01. 15:14
faszsag
amugy idd akkor 0%-s tejjel
garden
#10321
2015. október 01. 14:51
Fehérjét vízzel vagy tejjel szokás inni? Én a tejet részesítettem előnyben, de tegnap azt az infót kaptam, hogy a tejzsír meggátolja a fehérje felszívódását.
Luee Jr.
#10320
2015. október 01. 09:27
mellesleg, nem tudom, van-e itt köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan étel problémákkal küzd és pl nem javallott a glutén és laktóz fogyasztása... ki, milyen fehérjeforrást talált erre a célra? Az absorise nevű rettenetet képtelen vagyok fogyasztani, jelenleg kendermag fehérével próbálom kiegészíteni az egyébként is foltos étrendemet, de annak is csak a fele fehérje
Luee Jr.
#10319
2015. október 01. 09:23
Ha már úgy is ez a téma, itt van egy jó kis anyag hozzá!
fehérje
PN
#10318
2015. szeptember 29. 18:56
Biopon87
#10317
2015. szeptember 29. 17:39
én pl:fehérjének méhpempőt használok csak vigyázni kell vele mert nagyon sok fehérjét tartalmaz nem szabad elszállni vele napi 1gr 60% fehérjét tartalmaz
Astra tune
#10316
2015. szeptember 29. 16:44
Freddie
#10315
2015. szeptember 29. 11:36
edzés előtt én nem nyomnék fehérjekészítményt. Azonkívül ne feledd el, hogy azt ajánlják, hogy a napi fehérjeszükséglet max 25%-át szabad bevivnni ilyen készítményekből. Tehát edzés után meg este 1-1 adagot és kész A szalonnát meg vágd a tojás alá
PN
#10314
2015. szeptember 28. 10:41
Értem, köszi atippet...szóval akkor edzés után menjen a "Nitro Gain" gyors visszatöltésre....éjjelre meg a "Notro Pure Whey" lassu töltésre.........és attól még toljak edzés előtt is a "Nitro Gain"ből vagy menjen egy fél oldal szalonna akár ?
Astra tune
#10313
2015. szeptember 28. 09:02
Szerintem edzés utánra inkább a gyors felszívódású fehérjét ajánlanám hogy visszatöltsön..Estére meg mehet a kazein.Az kimondottan éjszakára ajánlják.Biztosítja a folyamatos felszívódást az alvás során amely biztosítja a sejtek regenerálódását.
Ezeket a fél meg harmad adagokat felejtsd el.Nem véletlenül van kitalálva az ajánlott mennyiség.Ha egy házépítéshez 10 ezer tégla kell nem fogod tudni felépíteni 5 vagy 3 ezer téglából.
Más.Ha gondolod nézz szét itt is. Stillmass .Ok nincs csilli-villi csomagolás meg dögös reklámcsajok,de nézd csak meg az árakat.Én is a Stillmasra tértem át a BIO-ról.Semmivel nem rosszabb mint a Biotech.Simán hozza ugyanazt izomépítés szempontjából.Sőt egy-két termék még jobban össze is van rakva a leírások alapján.Egyetlen apró hátrányt tudok említeni,hogy az ízesítések kicsit gyengébbek mint a BIO-nál.Ráadásul ha délelőtt megrendeled másnapra már ott is van nálad a cucc.Szerintem érdemes átnézni.
PN
#10312
2015. szeptember 27. 20:57
értem.....mivel "hosszutávra" gondoltam a dolgot...ezért nem az előírt mennyiséget fogom inni ( nehogy ilyen miatt betojjak így hirtelen )...hanem csak pl fele adagokat, vagy 1/3-ad adagokat....főleg a "Gain"-ből, mert abban több a szénhidrát, és hasra nem akarok hízni. ....aztán ha érzem hogy ad valami plusz erőt és kitartást, és a "whey" meg jól regenerál és akár picit építget is, akkor rászánom ezt a kb 5.000-et havonta.
lenko
#10311
2015. szeptember 27. 20:45
Kúrát...vagy iszod folyamatosan vagy mind1, ha elhagyod visszaépülsz idővel. Mivel nem lesz meg a fehérje a felszedett izmok megtartásához.
PN
#10310
2015. szeptember 27. 19:54
Sziasztok, picit szkeptiukus vagyok ezekkel a táp.kieg.-ekkel kapcsolatban....még soha életemben nem ettem és ittam ilyeneket......most odáig jutottam a fegyencedzéssel és fogyókúrával, hogy úgy döntöttem csinálok egy ilyen "kúrát"..... beszreztem nagyon jó áron 450g-os "Nitro pure whey gold"-ot, ami ugye lassu felszivódású fehérje, ebből tervezek inni egy "fél" adagot az esti edzések után 30 perccel, hogy éjjel "építsen"......a "Nitro gain" inkább gyorsabb felszívódású dolog és inkább tömegnövelő meg adnak egy kis plusz erőt az edzéshez, szóval azt tervezem edzés előtt meginni kb 30-40 perccel.......véleményeket szeretnék kérni tőletek hogy kb jól gondolom-e vagy esetleg mit kellene még hozzátenni ? ( multivitamin-t, magnéziumot, kálciumot iszom pezsgőtablettában)
Luee Jr.
#10309
2015. szeptember 17. 09:12
ha már scitec... Vele is szívesen kezet ráznék
Luee Jr.
#10308
2015. szeptember 17. 09:05
Üdv Urak!

Itt még van élet?
Úgy látom, a hölgynek nincs oka panaszra, lenyűgöző adottságai vannak
PN
#10307
2015. szeptember 16. 19:29
Noise
#10306
2015. szeptember 07. 19:32
valójában de csupán kíváncsi voltam és abszolút egyetértek a levont következtetéseddel is
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 10345 találat 518 oldalon