BicóSOKK

Témakör: Real life
aktuális téma
BicóSOKK

Akik szeretnek bringázni

2011-es Versenynaptár

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
TaaT
#2786
2014. május 19. 21:45
Én a bovdenes fékeket kerülném, biztos jók, de ha már rászánom magam akkor legyen hidrós. Nem hiszem hogy lenne olyan belébő katos avid, shimano, hayes, vagy magura amivel mellélőhetnél. Persze ahogy emelkedik az ár úgy lesznek egyre jobbak a fékek...
RozsaR
#2785
2014. május 19. 21:40
Hirdós fékről lenne szó. Első hátsó egyaránt. Pl mi a különbség avidnál a juicy 3,5,7 között? Nem tudom, és valami hasonló árú téma érdekelne. Vagy hayes nine-okat láttam ilyen árban. Melyikről mi a tapasztalat?
RozsaR
#2784
2014. május 19. 21:09
Sziasztok kerósok! Kis tanácsra lenne szükségem. Tárcsafékesíteni szeretnék, és érdekelne a véleményetek milyen irányba nézelődjek. Jól adagolható féket szeretnék, frankó fékhatással... Leginkabb városi használatra, meg néha dirtre! Használtba gondolkodok. Mondhatnátok pár típust, azt megköszönném! Előre is köszi!
oMg
#2783
2014. május 19. 10:05
nekem is 1x volt, megkért tegyem félre a hétvégéig. Levettem a hírdetést. Hétvégén nem hív. Ráírok, közli, hogy már nem aktulális. Ez volt az első és utolsó ilyenem
YELLOW
#2782
2014. május 19. 06:46
jajj nekem is volt ilyen hasonló, hogy tegyem már félre karácsony után érdekelné, meg húsvét után. gondolhatod 13 éves gyrekek, akik locsolópénzből akarnak több száz ezres holmit venni... az ilyeneket skip-pelem is
TaaT
#2781
2014. május 18. 18:22
Én talán egy hétre félre tettem valakinek valamit, de nem jellemző.
YELLOW
#2779
2014. május 18. 14:35
fúúúú
egy a kormánycsapágy ugyanaz. az meg, hogy az ülés, és a cső, meg a bilincs nem oylan az is egy dolog. pl tagod sincs. nem mindenki adja el csővel, meg egyéb kiegészítőkkel a vázat. nem mellesleg, pl ha én vázat vennék, de van ülésem és csövem, meg mondjuk kormánycsapágyabb, akkor ha a kiszemelt váz, drágább, és adná hozzá, akkor megmondom az nem kell, hisz minek ha nekem van és méretben jó. sokan azért nem szedék szét, mert nem tudják, nem kínlódnak vele. nem mellesleg lopott cuccot, aki ért hozzá, mert vannak erre specializálódva, azok apró darabokra szedik, minél kevesebb hasonlóság legyen. szerintem nem én látom túl bonyolultan, hanem te túl egyszerűen. most már csak azért lovagolok ezen, mert nem érted az egészet még mindig.
főleg azt nem, hogy nem csak az, hogy neki akartam segíteni ezzel, hanem NEKED is!!! nézz mege gy pár tolvajkergetők részt és rájössz, hogy lopott cucot hazsnálni ugyanúgy bűn, max ha tudod bizonyítani, ogy nem tudtad, hogy lopott, akkor van esély.
de ismétlem, ezt sem a te a vázadra írom, hanem mint infót.
és bringások vagyunk, szerintem elvárható lenne mindenki részéről, hogy segítse a másikat. gondolom, ha tőled ellopnák, neked is jól jönne minden infó, minden figyelő szem. és nyílván nem a hátad mögött irogattam a srácnak, hanem ide- meg oda is bemásoltam, szóltam. szerintem teljesen korrekt voltam.

egyébként meg furcsa, mert ahova írtál, korábban volt fent egy ugyanolyan lopott hirdetés más képekkel, de ugyanarról a bringáról, csak más szögből fotózva. arra nem emlékszem úgyanúgy ő rakta-e fel, de az írásai alapján, nekem úgy tűnik nincs teljesen tisztában milyen gépe is volt. azt nem tudom privátban mit tudott mondani, ezt csak a kommentekből szűröm le.
GOLYO85
#2778
2014. május 18. 14:14
Értem Én, hogy csak segíteni akarsz a srácnak...
Ha megnézed a két váz dizájnja nem is egyezik teljesen, sem a nyeregcső, nyeregcső bilincs, sem a kormánycsapágy.
Természetesen emailben is egyeztettem vele, ha szeretne meggyőződni róla, de ez sajnos nem az a váz.
YELLOW
#2777
2014. május 18. 13:27
látom nem vágod.
f@szom sem erősködik, azért írtam, hogy a csávó ne egybe akarja már megtalálni a bringáját, mert hót zicher, hogy darabokban van már, és elkezdték szétárulni. ez alapján arra hívtam fel a figyelmét, vagyis az lett volna a cél, hogy a váz alapján a legkönnyebb elindulni. már ha tudja a váz számát, mert nekem már gyanús, mert lehet nem is tudja így aztán mindegy. oké neki a tettes kell, de más alkatrész alapján nem fogja megtalálni. nem mellesleg egyszer sem írtam le, hogy a ami nálad van váz az a lopott. azért írtam, hogy dumáljátok meg. ha vázszám van neki, te leolvasod, hogy egyezik-e vagy sem. ez az ő érdeke is, és a tiéd is. sőt mindenkié, ugyanis hiába fizetsz te valamiért ha az lopott, ha kiderül elviszik tőled, és max perelheted vissza a pénzed a tolvajtól. nyílván a te esetedben nem erről van szó, csak jó tisztán látni.

az meg, hogy amit vettél, rendőrségi gravír van benne egy dolog, attól lehetett volna a másik srácé. az a gravír annyira jó, ha meglátják valami bidámbidámnál, akkor rögtön meg tudják nézni kinek a nevén van, oszt kiderül lopott-e. de ha nézel ki valahogy, nem fogja kiszedni a rendőr alólad. ezt általánosságban mondom. mellesleg az elején te sem írtad, hogy pécsi versenyzőtől vetted, igaz semmi közöm hozzá, de tisztább lett volna.

ha meg nem látod, hogy nem ellened szólt a dolog, akkor sajnállak.
oMg
#2776
2014. május 18. 13:12

szép
amugy van olyan aki félretesz tök ismeretlennek, akár 1-2 hétre is?
TaaT
#2775
2014. május 18. 12:52
Manapság nem szoktam nézegetni a testbike adok-veszek oldalát, de egy hirdetésénél megakadt a szemem az egyik kommenten


rakzsoaa - tegnapelőtt, 18:20
"nem tudnád félre tenni karácsonyig vagy nagyon sürgős?"

GOLYO85
#2773
2014. május 18. 10:12
Miután leírom, hogy ez a váz nem az miért akarod minden áron bebizonyítani a srácnak, hogy az?
Ez kb olyan mintha itt ellopnak egy E46-ost és írnék neked, menj bebizonyítani az ellenkezőjét az ország másik felébe.
GOLYO85
#2771
2014. május 17. 16:13
De ha lejön az ember Pécsre akkor megnézheti, hogy ez nem az övé.
GOLYO85
#2770
2014. május 17. 15:38
Rendőrsági gravírozással ellátott a váz, és 2011-be vette az előző tulaj.
GOLYO85
#2769
2014. május 17. 15:33
Van egy "rossz hírem..."
Ez nem az
Minden 2008-as FSR3 ezt a festést kapta.
TaaT
#2768
2014. május 17. 13:38
Először amikor ilyen festéssel láttam big-hit-et aszittem valami custom paint, mondtam is magamban hogy jó randa.
YELLOW
#2767
2014. május 17. 13:25
hát lehet van egy rossz hírem. a váz honnan van? mit vettél még a vázzal együtt? ugyanis elloptak egy iylen bringát, és a váz gyanúsan az, ráadásul az országban nem sok van belőle. nem akarok neked rosszat azért szólok, vedd fel a kapcsolatot a linken lévő sráccal, ha esetleg gyanus a dolog. én azért jeleztem neki is.
http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=184217
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Összesen 3046 találat 153 oldalon