BicóSOKK

Témakör: Real life
aktuális téma
BicóSOKK

Akik szeretnek bringázni

2011-es Versenynaptár

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
TaaT
#2866
2015. április 11. 13:42
Egy kis fejlesztés az idei szezonra.

YELLOW
#2865
2015. április 05. 21:08
mert nincs is.
a minimális fogszám adott, csak köztes és a nagy kerékkel lehet variálni. azoknak amúgy sem sok értelme van. én nem tudom ki tudja kihasználni. illetve a lánctányérokkal lehet még ezt kombinálni. egy 7-es soron is 3-4-5 hazsnáltam főleg.
Nevemsincs
#2862
2015. március 30. 09:50
YELLOW
#2861
2015. március 29. 17:18
45ezerért ugyanaz a kategória, mint a gepida, csak nem 70ezer vagy 80
http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=214759
Snec
#2860
2015. március 28. 17:53
lenko
#2859
2015. március 28. 17:18
Amúgy ez a GT is 90be állt meg, kitámasztó, lámpák, pumpa, pótbelső, kulacs+tartó, csengő lakat, láncolaj.
lenko
#2858
2015. március 28. 17:11
Kb májustól szeptemberig használom. Max 500-600km-t. Vagy néha hazaviszem, és a Bükkben tekerek egy kicsit nem csak betonon, ennyit azért bírnia kell ennek is. Aki jóval többet megy, meg üti vágja úgymond, persze, kell akkor jobb, csak az én esetembe szerintem felesleges. Ha esetleg valami megadja magát rajta veszek rá 1el jobb cuccot vagy 2 vel utána az meg nálam örök élet.
Snec
#2857
2015. március 28. 17:01
enyém is adrenalin
Az az előtti 95 vagy 96-os schwinn nem tudom már mi volt, mert azt ellopták.
Snec
#2856
2015. március 28. 16:59
ha 10 év alatt költesz rá 30-40e, akkor tuti nem is sokat használod. Én olyan évi szintem költők kb. ennyit rá. Bár most egy ideig én nem akarok, meg remélem nem is kell. A kopó alkatrészek, mint lánc, fogaskoszorú cserés 1-2 évente.
Sokan mondják, hogy minek drága bringa, ezt olyanok mondják, akik vagy nem értenek hozzá, vagy nem bringáznak annyit, vagy ép olyan helyen, ahol jobban kijön a különbség egy 30e és egy 300e forintos bringa közt.
Amit észreveszek, hogy egyre több ember ismeri el, hogy és nem nézi le (mondjuk ezt sosem értem miért), hogy bringázok,bringáznak az emberek, nekem ez sport, hobbi, kikapcsolódás.
De egyre több bringás is van, talán divatos lett, vagy olcsóbb mint a békávé.
lenko
#2855
2015. március 28. 16:56
Mutass újonnan egy biciklit 45e-ért de legyen 50 ami nem Gt és ezt tudja. Turiban se kínaiban nem veszek semmit. 2évente januárban kell bevásárolni karácsony után amikor minden féláron vagy kevesebbért van. Akkor elköltök 50-100e között 2évente, és bőven elég. Egy márkásabb farmer jobban áll jobb szabású, nem fogja össze a cipőm, mint egy gagyi egy időben vettem 8e ért farmert egy helyen, elmegy, de ha 15-20 ért veszel az lényegesen jobb, szabásra időtállóságra, és nem mellesleg az első 2-3 mosásig sem lesz tőle kék minden. Évközben nem nagyon veszek semmit.
lenko
#2854
2015. március 28. 16:49
Szóval nem mondtam, hogy nem jobb egy 10évvel ezelőtti 300e-s gép, mint egy mai GT 70e ért. Megjegyzem ez a Gt legaja. Gt is vehetsz ma is 300e- ért de 700ért is... Csak én akkor sem veszek egy használtat, újonnan meg nem adok érte ki 300at, nincs szükségem a tudására, mert erre is szerintem 10év alatt ráköltök max 30-40e-t aztán kalap, mert többet nem kell, és használható.
PYTHON
#2853
2015. március 28. 15:50
itt egy kicsit jobb kép,hátha felkelti valakinek az érdeklődését.karbon hátsóvilla.a hajtásról a festék se nagyon kopott még le.
PYTHON
#2852
2015. március 28. 15:46
Ez az én gépparkom
Ha már jó vételről beszélünk,a fekete brémelli párszáz km-es új állapotában full lx szettel,mavic gyári fűzött ipari csapágyas kerekekkel,manitou r7 telóval 150e jmhuf-ért vihető.már két ismerősöm vett helyette új ktm-et acerával-alivioval ezen az áron
hiába mondom én,hogy ez jobb,"de hát az mégis ktm"
YELLOW
#2851
2015. március 28. 14:50
ennyi. már a fogaskerekek is úgy kopnak mintha az lenne a törvényszerű bezzeg a régi szép időkben. én sem dobtam el az Schwinn Adrenalin Cro-Mo vázat, még olyan 95-ből való, sokadik gazdája vagyok, agyon volt nyúzva, az ez előtti eltört az első tulajnak, gariba cserélték, valahogy 4 méteres leestét nem bírta. ez igen, mert a hülye ugyanúgy megcsinálta. kemény talajon, nem ívbe meg ilyenek. lehet újra rakom majd a gépet. végülis vettem hozzá gagyi cuccokat, iylen szaladgálósnak. cak lusta voltam még összepakolni.
Snec
#2850
2015. március 28. 14:12
nekem még működik a 98-ba vásárolt judy c é a cromo schwinn váz. Sőt abból még sok stx rc cucc is jó.
YELLOW
#2849
2015. március 28. 13:22
ez hülyeség. mármint ha folyamatosan karba van tartva, akkor egy 10 éves, anno 300ezres bringát is el lehet adni 250ezerbe ugyanúgy.
viszont oylan van amit te írsz. és? azért mert 10 éve 300 volt és most 80? a legjobb. ha karban volt tartva, látszik, hogy gazdája volt, akkor mi bajom elhet belőle? semmi. ja mert nem a legújabb divat, meg hidrofomált váz, meg anyám kínja? ebből látszik, hogy laikus vagy. akkor is többet ér lehet a a 10 éves, mint a mostani szar újak. sőt kb biztos. de mindegy nem fogok ebben vitázni...
YELLOW
#2848
2015. március 28. 13:18
miért én 10 centis húviharbanis bringával járok dolgozni, egy lepukkant német hitvány piros agyváltós ganéjjal, ami amúgy a fateré tiszta RAT style drága bringával nem járnék melóba. így is kienvetnek, hogy BMW-m van és iylennek járok dolgozni. jóhogy nem már majd kiöltözök öltönybe munkavégzéshez. (mivel nem iylen jelelgű a munkaköröm)
most kicsit Vectra stílusban nyomod véded a mundér becsületét. te megvetetd a GT-t te dolgot. ha jó vételnek tartottad szíved joga. de szerintem báértan mondhatom, kicsit jobban értek hozzá, és bizony azona GT-n cikra 30+ a márkajelzés volt. ha tetszik neked, ha nem.
mellesleg én szoktam turiból nadrágot venni. miért? mert 15-20ezret nem adok egy mai divatos már eleve lyukas farmerért. a kínaiban 4-5ezer egy normális nadrág. turiba 3ezerért vettem 3db nadrágot, ebből egy vadi új Wrangler, igaz szűk, de elvileg fogyózom a másik egy szinte új Tommy Hielfiger (ami bótba ne si emnjünk bele mennyi lenne), meg egy másik Next márkájú nadrágot dolgozni. Kb egy év után seggluk varrásnál kikopik az anyag. nem kifingom, csak kikopik. soha nincs máshol semmi baja. na ezért felesleges úőjért pénzt adni, mikor a kiníi helyett harmad áron márkásat veszek. mondjuk teszem hozzá 50% kedvezménnyle voltak ezek a turiban is, jókor voltam jó helyen. egyáltalán nem tartom gáznak a turkálót. minden szart én sem veszek. viszont sokakl egyedibb tudsz lenni. van oylan pulóverem, ami marha jó, és korábban sosem hallottam a márkáról. vadi új volt. de jártam már egy egy lonsdale-es pulóverrel is. vagy vadi új Mexx ing 1500-ért. megtehetném, hogy drága cuccot vegyek, de egy enm a stílusom, és hülye nem vagyok. valaki még melltartókat is vesz turiba, meg cipőt. mondjuk azt már gáznak tartom, sosem vennék fehérnemüt, vagy cipőt. többit igen és vettem is. persze mindig az újat, vagy újszerűeket vettem, amikor vettem. sok bolti cuccom is van, több 10ezres kabát is, de azt is több éve hordom, mert semmi baja. dolgozni elmegyek a rosszabb hazsnáltabb cuccokba, nem bálozni megyek, vagy mutogatni magam.
de leírtam, ha neki megnyugvás vegye meg a bótit. véleményt kérdezett, én leírtam az enyémet. nem erőszakolom rá, nem kényszerítem. én több éves bringás tapasztalattal így gondolom, így tapasztaltam. ennyi.
lenko
#2847
2015. március 28. 12:59
Erről csak annyit, hogy a most 10éves 80e-t érő bicikli 10éve nem 100e volt és nem is 200.
Ki azaz idióta aki 300+ t kiad egy bicikliért. ( Néhány munkatársam, de azok elvetemültek , és azzal járnak dolgozni is ha már van reggel legalább 4-5 fok) Veszek annyiért zsír új benelli robogót, amit meg is teszek hamarosan. Amiből lehet csakis újat, más levetett 10éves szara nem kell. Meddig megyünk már le, ruhát is használtan kéne venni mer az jó?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Összesen 3046 találat 153 oldalon