Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
zsolesz22
#66
2004. november 23. 10:26
Gyökér barom fakabátok:D Haver 1x azt meséte beneki hogy nem tudja leengedni a robogó kerekét, mer tömörgumis Barom álllat meg elitte...
Tázsi
#65
2004. november 23. 09:56
reggel 5kor végeztem a meloban, és röviditésképpen átmentema városligeten...rendőrök leállitanak(mia faszt kerestek ott?!)...kéri a papirokat, auton már 9. hó óta nincsen biztositás...vagyis nincs nálam a szelvény...mondja, hogy behajtani tilos tábla van és hogy miért jöttem át...(mi a faszé kérdezi? megakar félemliteni? nem értem...)...mondok vlmi hüjeséget...a jogsimba be van irva, hogy szemüveggel+tartalékszemüveggel vezethetek...és életemben először kérte a tartalékszemcsőt...ehh...ne vicceljen már...honnan lenne ojanom? -:) elengedett, de kb 10 percet szövegelt és mondta, ha legközelebb találkozunk, dupla büntetést kapok...-:)) humoros...-:)
Roboy
#64
2004. november 23. 09:29
a magyar rendőrök még hagyján, de a német rendőrök, különösen az ex-keletnémet részen, na erről írjatok

meg az osztrák rendőrök, csak azért mert ők, nem saját érdemből, szabad országba születtek, élből lenézika a magyarokat
Jaky
#63
2004. november 22. 23:52
" a kétszázast még vissza is "vettem!" " ....nehogy véletlenül többet adj... ha lett volna nálad 5 akkor mondhattad volna hogy " tudnak visszaadni?"
adyka
#62
2004. november 22. 23:26
engem a margitszigeten vágtak meg eygszer robogóval... kb. 150*szer mentem keresztül a szigeten bringával, de soha nem láttam egy rendőrt sem, most ősszel arrafelé mentem, nem volt kedvem a nagy forgalomhoz, két gyalogos-járőr (még autót sem láttam) leint.

Megálltam, mert tudtam, h minden rendnen van. Az egyik elég erős tájszólással kérte a személyit, jogsit, biztostást, adásvételit. Mikor ezeket odaadtam, kárörvendően:

-És a behajtási engedélyt is kérem!
-???? Az nincs.
-Ádám, fel kell jelentenünk, csak engedéllyel szabad ide behajtani.Tudja, mivel ját a feljelentés? 50-10ezer....

A másik:
-Csekket is szívesen (ezt mondta!) adnánk, csak nincs nálunk...

Én: -Nem tudnánk máshogy elintézni?

-Máshogy?? Hm... mire gondolt?
-Nincs nálam sok pénz! (szerencsére pont előtte tankoltam meg ittam egy üdítőt, így felváltottam az 5ezresem)
-Mennyi az a nem sok?
-3rugó.
-Akkor fogjunk vele kezet, és viszlát!

Kiveszem a pénztárcából, jól össze volt gyűrve, és direkt elkezdem leszurkolni a kezébe, azok meg majdnem elszaladtak!

-Neszórakozzon már, meglátják!

3 db 1000es, meg egy 200as volt nálam, a kétszázast még vissza is "vettem!"

Hát, többet nem robogózok a Margitszigeten.

BAleset és szervmentes autózást! Ádám
adyka
#61
2004. november 22. 23:15
ez tényleg kemény oltás volt
Roboy
#59
2004. november 18. 11:58
tolom a motort a szomszéd faluba a szerelőhöz, rendőr megáll, motort elkezdi tapogatni, hogy meleg-e, erre én: nincs rajta lánc
stifi|SR
#58
2004. november 18. 11:21
én majdnem mindig poénkodok a rendőrrel

persze nem mindig válik be, de mondjuk 10 rendőrből 8 normális, és mindig tanulok valami újat tőlük

legutóbb elkezdtünk alkudozni, felajánlotta, hogy vagy 8e csekken, és 0 pont, vagy 6e csekken, és 3 pont

mondtam legyen 8, aztán maradtunk a 7ben

odaadta a papírt, itt írja alá
átfutottam, látom 7e, 0 pont, aláírtam

előtte negyed órát dumáltunk, aláírtam és közölte:

- fogadjon meg meg tőlem 2 tanácsot:
1: sose írjon alá semmit, amíg tüzetesen át nem olvasta
2: egy rendőrnél a pontok osztogatása nem lehet alku tárgya, ezek szigoró jogszabályokhoz vannak kötve! beírjuk a szabálysértés kódját, és ez alapján a központban írják "jóvá", nem mi döntünk róla, csak tájékoztatunk!

tehát tulajdonképpen leoltott a pontokka, mert nem is adhatott volna, és ezt utólag bevallotta, de nekem 7e tanulópénzt megért az, hogy legközelebb már tudom, hiába köcsögösködik hogy ennyi meg ennyi pontot ad, nem teheti meg, mert mondjuk megfordultam záróvonalon

egyszer ugyanezért adtak 3 pontot, amire azt mondta hogy azt valószínüleg meg sem kaptam, csak a rendőröknek volt nagy a szájuk, de nem értettek hozzá
Tiv
#56
2004. november 18. 10:51
jah siránkozni jó :))

Füzesabonyból akart hazaküldeni a rendőrbácsi mert az egész plasztikkártya paklimat otthonhagytam eee. Mondtam neki messze van az otthon kicsit, erre szívózott egy kicsit, hogy akkor akárki nevét is bemondhatom, mondtam, hogy hívja fel anyukámat Röhögött egyet és elengedett
gabor.com
#55
2004. november 18. 10:39
Anno, mikor bevezették, hogy a robogóhoz is kell bukósisak városon belül, motoroztam a sokat harcolt simsonommal és taliztam egyik haverommal. Motor leállítom, levettem a bukót és dumcsizunk.
Haver a járdán lassan sétál én az úton mellette lábbal hajtom a motort csigatempóban.
Rendőr megáll "hol a bukó?"
Mondom milyen bukó, ülök a motoron és beszélgetek!
Rendőr: de haladok a motorral.
Ez hülye??? Nem is jár a motor és kb féllel gurulok vele.
Megvágott.

Tényleg hülye.
GTAti
#54
2004. november 18. 10:09
Jaja! Én is így úsztam meg műszaki nélküli Trabival. Kis ijedezés, "jajmileszmost", "énnemistudtam"... stb
Sőt, ebben az öcsém volt az igazi pofátlan, akit, nyár vége felé megállítottak a kékek (már akkor se volt műszakija a Trabesznak), kiszállt, fején az Armani napszemcsó, világos vászonnaci, vmi gizdulósan elegáns poló és ezek után, halálra vált arccal előadta, hogy a Trabi a családi autó, és apánk ezzel kocsival doglozik, és ha leszedik a rendszámot nem fogunk tudni miből megélni...
Addig síránkozott, amig elengedték...
Roboy
#53
2004. november 18. 09:14
Csakugyan nem jó kötözködni...
1. Sárospatak mellett igazoltatás, személyi régen lejárva, amit persze tudtam, rendőr észrevesz, jaj , én észre se vettem
2. a robogómon már évek óta nem volt kötelező biztosítás, mert nem használtam a mocit, de egyszer elő kellett venni, igazoltatás, hol a biztosítás, hát én nem tudom, az öcsém használja a motort, és nem tudom, hogy befizette-e

lényeg: adni a hülyét, nem vitatkozni, mindent beismerni, szánakozni
enigma
#52
2004. november 17. 20:22
csak egy kis tanulmány gyorshajtóknak:Radarok
Mindenkinek óvatos vezetést!!!
RightOne
#51
2004. november 16. 22:00
Nem tudjátok elképzelni azt a fejet, amikor meglátják, h nem ül a bal oldalon senki.... Aztán a fejüket, amikor nem találnak semmi belekötnivalót....
Randolph
#50
2004. november 16. 21:14
Nem ugatok bele de engem mindig ki akarnak vonatni a forgalombol....
(ugy fél évig nem volt zöldkártyám, és aznap mikor bejelentetem az autot akkor állitottak meg....)
visszaesö vagyok 22 ezer.. Ugyanis sokszor vezetek forgami nélkül. lealkudtuk HIVATALOSAN!! levélben.. 15 re.
amugy ha nincsenek rendbe a papirjaid ne add oda a faorgalmit(nincs nálad..csak valahova olyanhelyre tedd ha mégis ahol nem találja..ugyanis megmotozhat) én már uszatm igy meg 2ezer helyszinivel....rendzsámlevétel helyett.... persze kell hogyfigyelmetlen és hiszékeny legyen a rendör....
Ladáscsaj
#49
2004. november 11. 18:30
:)))))))))))))))))
ez nagyon király :)))))))
nem jól ülni a padon
ez eszméletlen jó
n12turbo
#48
2004. november 11. 18:14
100 % ban egyetértek!!!

Most lehet hogy nem fogjátok elhinni (csak mert sokan nem akarták) de engem és haveromat már büntettek meg 40-40 ezer HUF ra azért mert "nem jól ültünk a padon".
És ezt most halál komolyan mondom!
Az egész úgy kezdődött hogy egy padon ültünk ami olyan madárszaros volt hogy a segg felőli részét nem is láttad, ezért mi úgy ültünk le hogy a háttámlára és a seggfelöli részen a lábunk feltéve.
Na ez nem tetszett a rendőrbácsinak de mi meg kiröhögtük, először hülyét csináltunk belőlük, aztán már ment minden duma, hülye kérdésekre hülye válaszok, kemények voltunk de utánna jött a levél a felszólítással hogy súlyosan szennyeztük a városi környezetet, valamint padokat rongáltunk és minderre 3 rendőr tanu van stb.
Szerencsére el tudtam intézni az egészet.
szóval ez is egy vicces eset volt, de ezt is megtehetik velünk ha akarják....
Jó tudom lehetet volna pereskedni stb. de ez mind mind pénz. Nekem meg az nincs sok....
GTAti
#47
2004. november 11. 16:58
Sajna rendőrnél csak úgy ér el vmit az ember, ha benyal. Az lehet kemény, akinek van rá pénze...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 36286 találat 1815 oldalon