Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
portosz1
#86
2004. december 18. 10:57
Jaky
#85
2004. december 18. 09:46
dusan
#84
2004. december 18. 09:30
valaki mondja már meg, mi a jó kék helyzetjelzőben, rendszámtáblavilágításban, meg ablak-sproccniben!


Side
#83
2004. december 18. 01:35
[mod] kép=két
Side
#82
2004. december 18. 01:33
Ez tök gáz. Ha valaki azt akarja, hogy kék helyzetjelzője legyen, akkor a fakabátok miatt ez kb (több alkalom esetén) pl 15-20E ft-jába kerül. Pedig csak kép óccsó LED! ÁÁÁÁ
_Kérdés: Egyébként az bejön, hogy minden szabálytalan ketyere külön kapcsolón van+vészkapcsoló, rendőr leállít, de mire elkezd integetni, már lekapcsolom a színes cuccoka, és full szabályosan megyek, majd +állok._ Szerintetek???
Mici
#81
2004. december 18. 00:22
Azóta mindig van a kocsimban fényképezőgép...
Mici
#80
2004. december 18. 00:21
Egy munkatársam mesélte:
Szabályosan haladt autójával lakott területen belül, nem volt semmi dolga, nyugisan battyogott.
Látja ám a rendőrautót, ahogy terpeszkedik egy olyan helyen, ahol meg se lehetne állni, nemhogy parkolni.
Mire ezt végiggondolta, már ugrik is ki a rendőr az út közepére, de már tartja is fel a kezét, hogy majd megállítja.
Idéznék:
"Erre én satufék, elő a fényképezőgépet, és lefényképeztem!"
Rendőr odafut a kocsihogy, haverom vigyorog mint a tejbetök,és megkérdezi a biztos urat:
"na mi a gond Biztos Úr?"
Erre a rendőr:Na tűnjön innen de nagyon gyorsan!!!!!!!
Mici
#79
2004. december 18. 00:10
Ahhh
Este meg már 10ezret kértek érte mi? Mert félrevezető és azt hiszik hogy Ufó...
BeastRacin
#78
2004. december 18. 00:09
szerintem egy utalás: LÁSD: mint politikus: abnormális és pénzéhes
BeastRacin
#77
2004. december 18. 00:07
Szerncsére velem még nem történt különösebb "incidens" leszámítva 1et ami felért vagy 5el: Kb. 1 éve odavoltam Szentesen melóztam. Kereszteződés, megadom az elsőbbséget a 30-al tötyörgő 99 éves mamikának, (de csak azért mert mögötte tötyög a jard) szépen elmennek, megyek át a kerszteződésen, látom fordul meg az Astra. Utánnam jönnek, megállítanak, majd teljesen barátságosan és kultúráltan beszól: (a köszönést nem ismeri, biztos hiányzott a suliból) "EZ MEG EZ ITTEN ELŐL MAGA SZERINT MIEN VILÁGÍTÁS????" (a helyzetjelző helyén kék LED volt ill. van és csak a helyzetjelzőm volt felkapcsolva) Kiszálltam, köszöntem (amit ő még mindig nem viszonzott) és elég értetlenül álltam előtte. Olyan szöveget lenyomott, mintha legalábbis egy sorozatgyilkos lennék!!!! 2DB istenverte helyzetjelzőért. Jött a szokásos szöveg: Büntetés... Finoman próbáltam célozni a "rendezzük le máshogy" témára: Egyből normális lett, emberien beszélt velem. 5000 HUF-ot elrakott, KÖSZÖNT és további jó utat és szép napot kívánt... A pofátlanság az volt h mikor odattam a pénzt, megjegyezte h jól néz ki így félhomájba is a világítás, este BIZTOS jól mutat... No hát ennyit a magyar rendőrségről...
hunt3r
#76
2004. december 17. 23:50
HAHA tenyleg? :D Majd utanna nezek a lexikonba mi van a rendőr szó alatt.. emberek e..
bizarre
#75
2004. december 17. 23:26
írj szívhezszóló, könyörgő levelet nekik. Ők is csak emberek....
hunt3r
#74
2004. december 17. 23:23
xxx helység belváros ugy hivjak xxx korut megyek a kocsival el valtok masodikba korbe negyvenes tabla es masodikba voltam oda leptem neki eloztem egy docogo valamit.. amikor olyan 70 korul mehettem kifordult utannam 2 motoros rendor ur megallitottak.... Mosás után voltam.. odajon: Jo estet szaritgatjuk szaritgatjuk? Mondom: jo estét mi a probléma.. azt mondja tul gyorsan jott.. Mondom mennyivel mondja hat olyan 80 al.. Mondom neki haha valami papir? Azt mondja mi 2 en vagyunk.. Utanna hat sajnos be kell vonni a jogositvanyat.. Aztan jott a varazs szo.. Nem lehetne E esetleg valahogy elintezni... Rendor szeme csillog ugy hogy majd meg vakitja a jaro keloket erre azt mondja hat 2 en vagyunk sulyos is a vedtseg legyen 10 ezer.. veszem elo lovem nem akartam kotekedni mert nagyon fontos a jogsim a munkamhoz.. Adom oda lovet, ÁÁÁ nem igy legkozelebb rakjam bele forgalmiba.. Aztan erakja pézt és tovabbi jo utat kivan.. utanna meg meg voltam lepodve fullra amikor veletlen ejszaka zuhogo esobe atmentem piroson hogy kapok csekket.. ottis 2-10 ezerig van a kiszabhato birsag erre tuti 10 rugot irr ra a XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX (képzeld ide mit akartam irni) az nem erdekli valaki jo esetbe keres 10 ora munkaval napi 5 ezret... Erre nem tudok mit mondani ugyis nekik van igazuk.. Ja a multkor 150 ezerre akart buntetni hogy ablakba volt a rendszamom erre ki kelett drotozni spoilerre hogy nez ki baze utalom oket mindet.. Ha meglatom hogy szar a hatso lampaja en is meg buntethetem?
hunt3r
#73
2004. december 17. 23:11
Engem is...
dusan
#72
2004. december 17. 22:32
részlet egy rendőrségi hírből:

(...)X–én 20.00 óra körüli időben I. külterületén közúti ellenőrzés során vadászatra utaló jeleket tapasztaltak a rendőrök(...)

(...)A csomagtartóban friss vaddisznó tetem és egy golyós vadászlőfegyver volt(...)



bazmeg, ezek a rendőrök kurva okosak lehettek, ha ezt megállapították!
Kafi
#71
2004. december 15. 20:33
fakabátok fa feje!Csak el ne olvassák ezt a fórumot
ss-tuner
#70
2004. december 15. 20:22
Persze, mert rohadt parasztok, az adófizetők pénzéből!
dusan
#68
2004. december 15. 19:55
Tisztességes, adófizető állampolgár vagyok.

Haladok az úton a saját tulajdonú autómban, melyet az adózott fizetésemből vásároltam.

Kifizettem a rá vonatkozó adóterheket (reg. díj, stb.) fizetem a súlyadót, az üzemanyag adóterheit, mindezt az adózott fizetésemből. Ezekért cserébe semmit sem kapok.

Megjellenek mögöttem a rendőrök. A rendőrök, akik a fizetésüket abból az adóból kapják, amit én fizetek. Az autó, amiben ülnek szintén az én befizetett adómból van.

Fényhíd, útszéle.

A rendőr próbálkozik. A kabátján a legutolsó gomb, a sisakján a legapróbb szöszt is az adófizető állampolgárok fizetik.

Nem tettszik neki ez-az az autón. Az én autómon, melyet az adózott fizetésemből vettem, és olyan dolgokért kötekszik, amik megvásárlásánál szintén fizettem adót. (na, jó nem)

Baszogatnak. Hülyeségekért, csak, mert nem vagyok szimpatikus nekik.

Feljelentenek, később büntetés.

Az adózott fizetésemből még juttasak nekik kicsit.

Nem értem.

Bár ez valószínűleg az aluliskolázottságom miatt lehet.


OPTX
#67
2004. november 23. 10:52
Nekem a következő kocsimba lesz egy kis kamera amit tudok forgatni, és veszi amikor megnyomok egy gombot.
Jó onboardnak is, meg amikor jönnek a kis zöldkabátos surmók akkor feléfordítom és addig várok míg felajánljnljnja(hogy is kell írni?) és akkor jól beleröhögök a képébe.
Azt megmondom neki hogy szevasz jelvény mész villanyrendőrnek.
Hali, ellopták a fűnyírótraktorunkat tudjuk kik voltak és ők nem találták meg.
Szerintetek nyomoztak?
Ittak egy kapucccssinót meg ettek egy fánkot és kész.
Volt traktor nincs traktor.
De az hogy a fényszóróstrobim benntvan azt bazmeg kiszúrja már egy kilóméterről .
Nem értem én ezt.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 36286 találat 1815 oldalon