Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#17266
2024. április 10. 20:40
Winter's Bone - A hallgatás törvénye: 2010-es film, de nekem nem igazán jött be. nem teljesen értem azt a magas pontot. a egész hangulata kellemetlen volt és érdektelen. JL is harmatgyenge. 5 pont.
YELLOW
#17265
2024. április 09. 22:14
Cold Souls - Lélekölő: lehet ha 2009-ben látom ezt a fimet, nem zavar a körítés, a hangulat. de most fura volt. ezt a sztorit ma, sokkal jobban meg lehetett volna csinálni, jobb színészekkel. így nekem ez 5 pont.
YELLOW
#17264
2024. április 09. 19:42
Almighty Thor - Thor, a legyőzhetetlen: IMDb 1,7 pont. 2011-ből egy borzalom. ebben nem CGI volt, hanem minthe paint-ben kivágott dolgok kúsznának át a a videó képkockáján. ehhez bárki is a nevét adta, az nem lehetett semmi. ez a 80-as években is ciki lett volna. színészek ultragyengék, mint ahogy minden. 1 pont?
YELLOW
#17263
2024. április 08. 22:33
The Princess - A hercegnő: túl sok értelme nem volt a filmnek.gyenge sztori, sok "bunyó", ami a lehetetlenséget szárnyalja túl. mint régen. régi recept. 4 pont környéke.
YELLOW
#17262
2024. április 08. 20:45
Space Oddity: szerintem nem volt szörnyű. sőt... nyilván nem egy kasszasiker, de kedves, romantikus dráma, sci-fi nem annyira, csak a keret történet miatt max. ha érted a filmet meglátod az értéket benne. bíztató 6 pont.
YELLOW
#17261
2024. április 07. 22:22
Fædre & mødre - Fathers and Mothers - Apák és anyák: dán film. meg sem lep az egész téma, és feldolgozás. skandináv nép. itt is érezni, hogy mentális problémák leledzenek. csak azt nem értem miért csinálnak ilyen filmeket a skandináv országok, mert ez számomra inkább negatívan jönnek át, és pszichés beteg embereknek gondolom őket. nem rémlik egy olyan film se, amiben legbelül ne lenen valami beteg. amúgy ez a film túl zajos is. 5 pont.
YELLOW
#17260
2024. április 07. 19:50
How to Blow Up a Pipeline - Hogyan robbants csővezetéket: nyomasztó egy picit a hangulat. mondjuk Sasha Lane jellemzően hasonló filmekben szerepel. azon gondolkoztam vajon van-e rokoni kapcsolata Snoop Dogg-gal. alapvetően nem egy rossz film, de nem is kiemelkedő. 6 pont.
YELLOW
#17259
2024. április 06. 21:51
A Soweto Love Story - Sowetói románcok: mit is mondjak... semmi extra, olyan film, mintha már 20 ilyet láttál volna. vannak benne értékelhető részek, de semmi kirívó. 4,5 pont.
YELLOW
#17258
2024. április 06. 19:18
King Lear - Lear király: hát ennek nem igazán láttam értelmét ebben a formában.nem jött be, nem fogott meg, érdektelen volt. régi sztori, régi szöveg, új kor. semmi értelme. 4 pont.
YELLOW
#17257
2024. április 05. 22:34
Orion and the Dark - Orion és a Sötétség: így egymás után nézve a két nagy mese gyártót, Illumination és DreamWorks, azért érezni a különbséget. pedig önmagában mindegyik jobb. de most az Illumination sokkal jobb volt. jobban rámennek a poénra, míg a DreamWorks inkább drámaibb, lelkibb. de most nem jött be annyira. nekem ez 5,5 pont.
YELLOW
#17256
2024. április 05. 22:30
Migration - Kacsalábon: lassan minden állatfajról lesz egy mese. már a kezdés a minyonokkal jót ígér. pedig kicsit tartottam. de nagyon szórakoztató, jó humorú mese. 6 éves kortól ajánlott, de nem együgyű gyerek mese, hanem felnőttként is élvezetes. több helyen nekem a Jégkorszak családdal utazós rész jutott eszembe a lajhárokkal. de amúgy klisé, meg sablon, egy kaptafa. de bánja a fene, szórakoztat. nekem jól esett, ezért 7 pont.
YELLOW
#17255
2024. április 04. 22:35
Steel Trap - Gyilkos játék: 2007. feltehetően a Fűrész ihlette. bár a borítónak köze nincs a filmhez. viszont volt egy újabb film, amihez jobban hasonlít a borító. szóval már csak emiatt is gagyibb. amúgy semmi extra, kb 80-as évek szintű véres jelenetek. ez 2007-ben is inkább 4 pontos film volt max. a díszletek is olyan gagyik, számos lehetőség kiaknázatlan maradt. nekem ez inkább 3,5 pont.
YELLOW
#17254
2024. április 04. 20:40
Reality: full idegesítő a film kb első harmada. amit fokoz a szinkron és a párbeszédek. hogy egyszer sem kérdezi meg, hogy még is mi ez. tehát már azzal elismeri azt, hogy jogosan vannak ott. csak épp a néző nem érti, vagy épp bosszantja. meg a naiv, tutyimutyi FBI-osokból mikor átváltanak, onnantól kezd érdekesebb lenni és jobb maga az egész film. de a csak szinkronhangja továbbra is önmagában egy vallató eszköz lehetne. bár a film akár többet is elmondhat mint akar, mondjuk akkor fura, hogy engedték leadni? vannak benne értékelhető dolgok, nem is gyakori az ilyen jellegű film. talán kezelhetjük is fenntartással. legyen egy 6 pont, de az nagyon max.
YELLOW
#17253
2024. április 03. 23:18
Titina - Titina, a négylábú felfedező: nekem nem nagyon nyerte el a figyelmem. pedig gyerekkorombeli a rajzolás stílusa. be is aludtam rajta. szóval így 5 pont.
YELLOW
#17252
2024. április 03. 21:06
Bad Hombres - Utolér a végzet: de nagyon rosszul kezdődik. aztán egész jó lesz. de sokat ront rajta, hogy jó 50%-ban feliratos és spanyolul beszélnek. jó, sok szöveg nincs, de nekem nem hiányzott volna szokás szerint a spanyol beszéd, miközben amúgy mind tud amerikaiul. 5,5 pont.
YELLOW
#17251
2024. április 02. 22:45
Kill Shot - Hunted - Levadászva: ez meg inkább ZS kategória. hangulat, rendezés, szereplők. a csaj nem nézett ki rosszul, ezért 3 pont.
YELLOW
#17250
2024. április 02. 20:29
Seized - Kényszerpályán: már majdnem, de csak érződik rajta a B kategória. lehet Adkins miatt, mert megszoktuk már, hogy olyan filmekben szerepel. amúgy nézhető, de van az a 90-es évek akció filmek érzése. 5 pont.
YELLOW
#17249
2024. április 01. 22:22
Il primo giorno della mia vita - The First Day of My Life - Hátralévő életem első napja: nekem pozitív csalódás. olasz filmek, akár a franciák, inkább vígjátékban jobbak. de ez egy elég jó dráma. számos, napjainkra jellemző esetet is feldolgoztak, amikre mind szülő, mind gyermek, mind házastárs, mind családtag figyelhetünk. ez egy jó dráma, és úgy jó, hogy nem nyomaszt, vigaszt és megoldást kínál, hitet, lelket önt az emberbe. mellé még egy kis humor is elfér, amivel pont nem tolakodó, hanem igényli a film. 7 pont.
YELLOW
#17248
2024. április 01. 19:36
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes - Az éhezők viadala: Énekesmadarak és kígyók balladája: annyira nem egy nagy was ist das. klasszikusan elkezdik az előzmény filmeket gyártani itt is. nekem ez nem több igazán egy közepesnél. jobbra számítottam. 5,5 pont.
YELLOW
#17247
2024. március 31. 22:04
My Big Fat Greek Wedding 3 - Bazi nagy görög lagzi 3. : hát ez talán a leggyengébb. annyira nem voltak ütősek a poénok sem. ez a széria kifulladt. meg lehet nézni, de sokat nem kell várni. 4 pont.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 17295 találat 865 oldalon