BMW (tulajdonosoknak) Kötelező!!

Témakör: Real life
aktuális téma
BMW (tulajdonosoknak) Kötelező!!
TROLLok kérjük más topikot fárasszanak

BMW
BMW
és megint csak BMW....

van más márka is?

A hirdetni vágyók lehetőleg az adok/veszek topikot használják! Minden hirdetés és arénakuncsorgás törlésre kerül!

Fontosabb linkek


Ez egy autós oldal, autós topikja. Csaj képekre van másik topik. Ha csak nincs mellette a képen egy BMW.

The BMW 5-series. Best known for carrying five people and their luggage. Sideways. (by J.G.)
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
boriszgolf
#322870
2016. július 06. 08:16
Van 3 tv antenna gyrilag csak nincs raforasztva kabel ablakokra...
snoopy13
#322869
2016. július 06. 06:13
YELLOW
#322868
2016. július 05. 23:14
S2000-rel én is álmodtam kicsit, de mindig a fűnyírós kép jut az eszembe. belülről nem tetszik a japán dizájn.
350Z is van itt, meg S2000 is, bár azt rég nem láttam.
valaki itt említette a Toyota GT86-ot és olvasgattam utána. el tudnám képzelni. nem is olyan rossz. de baxus, nekem már "kék-fehér vér folyik az ereimbe".
snoopy13
#322867
2016. július 05. 22:49
Nem nagyon értek hozzá de a gyári antennákra nem igazán kötnék semmit...vagy bezavarna vagy gyengitené a jelet...az se véletlen hogy külön van mindennek az antennája: oldalso ablak telefon, hátso rádio, a tetön meg a GPS... Lehet hogy tévedek, egy szakihoz kéne begurulni
snoopy13
#322866
2016. július 05. 22:06
Nagy volt a vigyorgás hogy farmotoros VW nincs sok meg mikoze a Porschehoz...erre irtam de mind1 is
snoopy13
#322865
2016. július 05. 22:05
Az emberek nagy részea (ahogy én is) hasonlo cipöben van! Sporol, gürizik hogy a gyümölcséböl megvett autot-házat-telefont- stb élvezhesse. Éppen ezért nem árt segitséget adni és kapni vásárlás elött mert a pénz nem jön könnyen senkinek(átlagos esetben )
vik011
#322864
2016. július 05. 21:56
"Ui.: A farmotoros VW "sport változata" volt a Porsche kezdetekben..." - és ez engem hol zavar?
A Lambo is a VAG csoport tagja, nem is kellene.

PL. egy a MIni is nagyon tetszik, de abból csak JCW-t vennék (nem cabriot, az csúnya). E30-ból is coupet nézegetek, mert a cabrio nem tetszik belőle. És nem zavar, hogy a Mini már régen nem a brit Mini, hanem a BMW a hóna alá nyúlt.
vik011
#322863
2016. július 05. 21:47
Halmozottan hátrányos helyzetű vagy.
Egyébként igen, Pécsett egyre több az E60 és az E46 a braziloknál. Xarnak bele, 2 év alatt lepusztítják, a következő tulaj meg szidja a BMW-t, hogy milyen xar...

Elmondható, hogy a korábbi E36-osok járnak most E46-tal, az E39-esek meg E60-nal. 7-essel meg a magukat vajdának képzelő/mutatók.
vik011
#322862
2016. július 05. 21:43
Igen, ezeken már túl vagyok. Kérjek érte elnézést? Szégyelljem magam? Nem teszem, bocs. Elég sokat dolgozunk érte asszonnyal nap mint nap.
Ilyen szempontból olyan vagyok, mint Sárga - nem iszok, nem dohányzok, nem járok kurvázni, nem szerencsejátékozok, semmi ilyesmi. Nekem ez a "hobbim", erre spórolok. Ha bukok rajta, így jártam. Ha nullásan jövök ki belőle örülök. HA nyerek rajta, összeteszem két kezem...
Pl. az 5-ös BMW kimaradt, soha nem volt, szerintem nem is lesz, nem vonz. Más - szerintem te is - meg ezért van megveszve. Semmi gond ezzel. Neked az kellett, ennyi.

"én neked ne akarjam bemutatni melyik auto mit tud" - ilyet hol írtam? Többször leírtam, hogy nekem (!) nem alternatíva egyik sem. 2 ülés elég, nem kell 4. CAbrio kell, nem coupe. Nekem.

Nicns ezzel semmi gond, BMWs fórumban vagyunk, 1000%, hogy nekem is lesz még BMW-m (most pl. E30-akat nézegetek nagyon megint).

Rögtön venni akarok egyet? Annyira nem vagyok rossz, mint ChPh (bocs Karcsi), de ez nekem is elég sokáig tart. Próbáltam MX-5-öt, nem éreztem magaménak. Próbáltam Mercit, nem rossz, de éreztem benne az "ez kell nekem'-et. E46 M3 cabrio nagyon jó, de az E36 cabrio után nem hozott extrát (teljesítmény persze brutális, de egy cabrioban úgy sem érdekel különösebben). Legjobban a Porsche volt egyben, azok közül meg a Boxter S-re akarok pénzt költeni, 911-re nem (duplája sajnos - mondjuk nem véletlenül). Porsche gyerekkori álom -> az "kell". Aztán lehet, hogy 3-4 év múlva megválok tőle. Ahogy az E30-tól is. Meg az E36-tól.
Alapvetően pedig megvan a saját keretem/fájdalomküszöböm, nevezzük ahogy akarjuk, amit hobbiautóra szánok. LEhet, hogy 10 év múlva más lesz ez az összeg, ahogy 10 évvel ezelőtt is más volt. Ebből próbálom kihozni a legjobban számomra. Hogy ki venne ennyiért Imprezat, M3-at vagy 530-at, az egy dolog.

Egyébként ami még érdekel, az az S2000 és a 350/70Z. Csak a Nissanból csúnya a cabrio, így az kiesik, pedig nagyon tetszik a hangja pl.
snoopy13
#322861
2016. július 05. 21:40
Én akkor mit mondjak az E60-al?
vik011
#322860
2016. július 05. 21:26
"én is kezdem megunni a BMW-t olyan téren, hogy az utolsó dakota harcosnak is az van már és már kezd gáz lenni, mikor stírölnek a tezsvírek. de ettől függetlenül én is csak a BMW-t tudom elképzelni, még ha tudom van jobb is tőle."
Ez az egyik bajom vele... itt Baranyában is ez van sajnos. Norvég cserediákok járnak BMW-vel. És igen, engem ez zavar, biztos szar alak vagyok emiatt, de így van, bocs.
vik011
#322859
2016. július 05. 21:24
Van saját cégünk, asszony abban dolgozik, tudom hogy megy.
Persze, hogy leírja... ahogy a cafeteriát is. Én elégedett vagyok, és örülök neki, hogy kapok cégautót.

Ilyen szempontból én meg a sok vállalkozón röhögök, akik még a zsemlét is számlára veszi.

Értem én, mit kérdeztél. Csak nem értem, miért zavar téged, vagy bárkit, hogy kinek mi a sajátja, mi a céges, mi van a saját cégében, mi van hitelből. Engem pl. pont nem érdekel. Kinek mi köze van hozzá? Ha ő így boldog. Van kollégám, akinek mindig a legújabb telefonja van szinte full hitelre. Meg a TV is, meg a hűtő is. Ő így boldog, hogy azonnal van minden, nem fél év múlva, mire összespórolta rá. Ő ilyen. Van, aki nyaralót vesz sokmillió' hitelre Balatonon. Van aki egy 40 nm-es panelban lakik, mert ő egy forint hitelt nem fog felvenni soha. Ki így, ki úgy. HOgy ez miért zavar valakit, nem értem.
snoopy13
#322858
2016. július 05. 21:18
El ne add, vagy ha fáj a fogad valami ujra akkor mellé vegyél valamit ha lehet...vissza sirom a 46-ot, de sajna muszály volt eladni
YELLOW
#322857
2016. július 05. 21:15
én láttam nyugi, hogy segítő a szándék és kb egyedül akarsz BMW-s alternatívát kínálni. mondom nekem csak feltűnt. nyilván az ember változik, idősödik. valószínű csak én voltam gyerekként is iylen tapló paraszt, mint most.
kaptam is értük szaktanárit eleget, miközben jó-jeles tanuló voltam. középsuliban már azért eberszámba vettek minket, aztán ha nem eygezett a vélemny, akkor meg lehetett vitatni. nem kiskirályok voltak a tanárok, akik nagyságán nem eshet csorba.

nálam is vannak időszakok, amikor valami nagyra vágyom. de egyenlőre pénzkidobásnak tartom. azért 9,5 éve nem ilyen gomb árakon ment az E46, még nem dolgozta le az árát. km-ben sosem fogja lehet el sem adom, hiába vennék valamit. iyen nevetséges összegért nem herdálom el.
snoopy13
#322856
2016. július 05. 21:09
E60 elött nézegettem mindent, legjobban Carrera-t akartam de tul dràgák voltak...persze jött hogy Boxter néztem is egy párat, de olyan MX5-ös volt ami ebben az árkategoriában nekem csalodást okozott
snoopy13
#322855
2016. július 05. 21:04
Kb azota nem volt autom

Jah más a hangvétel...eltelt pár év és tul vagyok pár dolgon igy nehezebben viselem ezt a "nekem te ne" stilust ami itt mostanában megy...Ennek ellenére isten lássa lelkem hogy segitöszándékkal irtam Viktornak is!
snoopy13
#322854
2016. július 05. 20:56
Ezt igy az eddigiekböl mostad össze?
Alternativát szerettem volna neked javasolni egy Boxter helyett ami BMW( egy BMW-s topikban ez elnézendö talán)
Jössz azzal hogy o te már tul vagy Skodán meg Panamerán meg Z4-en én neked ne akarjam bemutatni melyik auto mit tud. Most hogy kiprobálhattál egy izmosabb Boxtert annyira beleestél hogy rögtön venni akarsz egyet, de!: Egy 4 millás fapados Boxter NEM éri meg azt a pénzt mert hasonlo karakterü élményautot lehet venni már fele pénzböl. Tehát: vagy egy Carrera, vagy ha arra nem fut akkor valami más....Más véleményen vagy? OK! Nem ismerlek de biztos több a tapasztalatod...a te nehezen megkeresett pénzed, azt veszel amit akarsz.

Ui.: A farmotoros VW "sport változata" volt a Porsche kezdetekben...
YELLOW
#322853
2016. július 05. 20:55
szerintem hagyjuk ezt a témát... ha nem lenne hitel, nem nagyon lenne gazdaság sem. laknál itt ahol én. kb azon gondolkozom, hogy ennyi embernek miből telik 70-100+milliós ingatlanokra. aztán kiderül, az egyik sikkasztott, a másiknak sok-sok évi munka után nyugdíjas korára sikerült, amit sokáig úgysem élvezhet, és a nagy többség, meg hatalmas hitelekből. aztán rázzák a rongyot. igazából semmi közünk hozzá, csak fura tenni a nagymenőt, miközben akkora hitelek vannak. mert azért a rendszerváltozás után sokan jó helyre nyúltak, na de nem ennyien.

Laci: téged sem hagyhatlak szó nélkül. és tényleg ne vedd támadásnak vagy ilyenek, de mióta meg van az E60, akkor kezdtél el újra ide írni a fórumba, és nem olyan vagy mint régen voltál. külsősként nagyon úgy tűnik, hogy túl magas az a ló. már az elején is éreztem, hogy újra aktív lettél. pedig sok ideig hallgattál.

szóval marha felesleges ez a szájtépés, mert qrvára elbeszél mindenki a másik mellett. nem vik011-et védem ezzel, mert az is bosszantó, hogy már BMW-ről csak így van szó, de mindenki mást akar venni, VW, Merci, Porsche mikor mi a téma, csak a BMW nem annyira.

engem speciel érdekelt Porsche-s élmények, mert nem igen lesz szerencsém hozzá, még ha éppen vehetnék is valamilyet, ha nagyon akarnék, de nem akarok. én is kezdem megunni a BMW-t olyan téren, hogy az utolsó dakota harcosnak is az van már és már kezd gáz lenni, mikor stírölnek a tezsvírek. de ettől függetlenül én is csak a BMW-t tudom elképzelni, még ha tudom van jobb is tőle. én fanatikus vagyok, nem tagadom. de nem akarom meggyőzni a másikat.
véleményt el lehet mondani, jó is a több látószög, de kezdünk durvulni.

peace!
boriszgolf
#322852
2016. július 05. 20:36
Azert kapsz autot mert ezt leirja fizetesed meg nem.magyarul igy tud kirabolni atbaszni pedig lehet penznek tobb hasznat venned mint autogyarakat tamogatni foleg he lehet negyedet se koktened autora.
Sporolsz?
Tenyleg?!
En nem kerdeztem mibol csak megvetelezted e?erted?!
Mindenkinek jobb lenne sajatjara eloadni itt is mashol is.
Betiltanam hitelt fel vilag 20 eves autoba menozne nem uj sose lesz ovebe.
vik011
#322851
2016. július 05. 20:36
Ez most komoly?
Nem értelek!
BEszélgetünk itt páran, hogy Arni vett VW-t, én éppen mit nézegetek. Jössz, hogy az nem jó, mert a BMW-ből sokkal jobb alternatívák vannak. MOndom nekem nem. Erre meg akarsz győzni, hogy de. OK, legyen így, te jobban tudod, hogy nekem milyen autó "kell".
Azt azárt te sem gondoltad komolyan, hogy egy X5M, egy i8 alternatívája a Boxsternek? M4 pedig csúnyám más árkategória.
Amit linkekb. ltem lentebb, hogy konkrétan nézegettem, az 4 millió. Ennek a duplája az 1-es, kb. 4-5-szöröse az M4.

Ennyi pénzem nincs rá, és ha lenne se költenék 10 milliót egy hobbiautóra. Én. Más simán. Ennyi.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Összesen 323370 találat 16169 oldalon