Adomány gyüjtése!

Témakör: Real life
aktuális téma
Adomány gyüjtése!

Sziasztok!
Cégem ahol dolgozom tereprallye futamokat rendez,és folyamatosan jótékonykodunk/adományozunk!Most eljött az az idő amikor nem Afrikában van szükség a segítségünkre hanem itthon Magyarországon!Az árvíz komoly károkat okozott mindenhol amerre csak tudott Most Felsőzsolca lesz a következő futamunk egyik megállója (2010. július 24-25.) és most jöttök TI az autós világ a képbe!Szeretnénk nagyon segíteni A felsőzsolcaiakon és most oda szeretnénk minél több adományt vinni,de NEM PÉNZT(!!!) csak adományt!(vödröket,étolajat,hajszárítót,szappan,fogkrém) és még sok mást is szeretnénk vinni!A kommunikáció a Felsőzsolcai kontaktunkkal folyamatos,és holnapra már tudom pontossan mire lesz szükségük az ottani embereknek!

Külön szeretném meg köszönni Quad-nak,Davidsz-nak a segítségért,és a Carstyling oldal üzemeltetőinek is hogy segítenek nekünk!

Ha bármilyen kérdésetek van akkor kérdezzetek nyugodtan és válaszolok bármilyen kérdésre!

Most azt gondolom MI is megmutathatjuk hogy a TUNING világ nem csak a száguldozásról szól és igen is tudunk SEGÍTENI ha kell!!!Nem kell milliókat költeni,ha csak egy apróságot adományozol ami jól jöhet ott ahol nagy szükség van rá akkor már sokat segítettél!

Ami bíztossan KELL:

Tartós élelmiszer:
zacskós levesek, konzervek, tészták, ecet, olaj, fűszerek, kávé, tea
Tisztítószerek:
tusfőrdő, sampon, szappan, fogkrém (gyerek is), fogkefe, konyhai tisztítószerek és eszközök, öblítők,
Műszaki dolgok:
hajszárító, centrifuga, mosógép, hűtőszekrény, villanyrezsó, gáztűzhely, kávéfőző (kotyogós is jó), csillár, asztali lámpa, vasaló
Egyéb eszközök:
fakanál, tányérok, poharak, edények, gyerekbútor, játék, törülközők, ágyneműk

AMI NEM KELL: ásványvíz, ruhanemű, hypó és domestos, bébi étel, pelenka


És akik már adományoztak:
Főnix Tuning
vuk
Gaben_87
Street Hooligans

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
Demonik
#33
2010. június 24. 11:51
Ez nem rossz!!!!Kérdés hogy mennyire kivitelezhető
Demonik
#32
2010. június 24. 11:52
Ez egy nagyon jó ötlet Életem!
Ha tudjátok linkeljétek ezt a topikot másoknak is itt cs-n
maya0018
#31
2010. június 24. 11:40
Mikor lenne a szállítás?
pomicsabi
#29
2010. június 24. 11:27
con_blade
#26
2010. június 24. 10:03
Tomee.
#25
2010. június 24. 09:56
van egy pár első lámpám.. gondolom az nem segít nekik... na félre a humort..
mire lenne pontosan szükség?
tisztító szerekre? ruhákra? kajára?

esetleg lehetne szervezni egy szépségversenyt hangnyomással és az ott befolyt bevételt nekik lehetne adni biztos lenne olyan terület tulaj aki benne lenne a buliba és több cég is
red87
#24
2010. június 24. 09:51
körbenézek, mi van otthon, aztán beszélünk, Krisz báttya...
Kiszííí
#23
2010. június 24. 09:32
Sziasztok! Van esetleg szükség babaruhára, játékra?
.albino.
#22
2010. június 23. 22:41
Budapest 1033 Hévízi út 6/E ide tudjátok küldeni az adományokat!Ha Budapestiek vagytok megoldom valahogy az adomány be gyűjtését
zizoupro
#21
2010. június 23. 22:36
Nekem címet mondj, ruhákat lehet tudok küldeni !
.albino.
#20
2010. június 23. 22:25
Holnap folytatjuk,most megyek aludni,mert reggel korán kelek addig is várom a kérdéseket /adományokat!Köszönöm nektek
.albino.
#19
2010. június 23. 21:09
Nyugodtan írhattok ide is nem kell szégyelni azt hogy tudtok segíteni másokon!Viszont már sok ajánlat jött ebben a kevés eltelt időben
.albino.
#18
2010. június 23. 20:34
Köszönöm,és bízom benne,hogy megtudjuk mutatni mire vagyunk mi "tuningosok" képesek!
GaBeN_87
#17
2010. június 23. 20:30
na én mentem, eredményes gyűjtögetést!
.albino.
#15
2010. június 23. 20:25
Ok!És köszönöm szépen!
GaBeN_87
#14
2010. június 23. 20:25
akkor majd csak pénteken, mert én meg árvízi ügyeletbe vagyok holnap éjjel, de így legalább nem kell mennem pénteken
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 93 találat 5 oldalon