Adomány gyüjtése!

Témakör: Real life
aktuális téma
Adomány gyüjtése!

Sziasztok!
Cégem ahol dolgozom tereprallye futamokat rendez,és folyamatosan jótékonykodunk/adományozunk!Most eljött az az idő amikor nem Afrikában van szükség a segítségünkre hanem itthon Magyarországon!Az árvíz komoly károkat okozott mindenhol amerre csak tudott Most Felsőzsolca lesz a következő futamunk egyik megállója (2010. július 24-25.) és most jöttök TI az autós világ a képbe!Szeretnénk nagyon segíteni A felsőzsolcaiakon és most oda szeretnénk minél több adományt vinni,de NEM PÉNZT(!!!) csak adományt!(vödröket,étolajat,hajszárítót,szappan,fogkrém) és még sok mást is szeretnénk vinni!A kommunikáció a Felsőzsolcai kontaktunkkal folyamatos,és holnapra már tudom pontossan mire lesz szükségük az ottani embereknek!

Külön szeretném meg köszönni Quad-nak,Davidsz-nak a segítségért,és a Carstyling oldal üzemeltetőinek is hogy segítenek nekünk!

Ha bármilyen kérdésetek van akkor kérdezzetek nyugodtan és válaszolok bármilyen kérdésre!

Most azt gondolom MI is megmutathatjuk hogy a TUNING világ nem csak a száguldozásról szól és igen is tudunk SEGÍTENI ha kell!!!Nem kell milliókat költeni,ha csak egy apróságot adományozol ami jól jöhet ott ahol nagy szükség van rá akkor már sokat segítettél!

Ami bíztossan KELL:

Tartós élelmiszer:
zacskós levesek, konzervek, tészták, ecet, olaj, fűszerek, kávé, tea
Tisztítószerek:
tusfőrdő, sampon, szappan, fogkrém (gyerek is), fogkefe, konyhai tisztítószerek és eszközök, öblítők,
Műszaki dolgok:
hajszárító, centrifuga, mosógép, hűtőszekrény, villanyrezsó, gáztűzhely, kávéfőző (kotyogós is jó), csillár, asztali lámpa, vasaló
Egyéb eszközök:
fakanál, tányérok, poharak, edények, gyerekbútor, játék, törülközők, ágyneműk

AMI NEM KELL: ásványvíz, ruhanemű, hypó és domestos, bébi étel, pelenka


És akik már adományoztak:
Főnix Tuning
vuk
Gaben_87
Street Hooligans

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
.albino.
#53
2010. június 24. 21:45
.albino.
#52
2010. június 24. 21:38
Bármilyen megoldás jó,de ÉN és a futam szervezők sem akarnak a pénzzel bibelödni,mert az mindig támatható!DE ha valki(k) össze szedik a pénzt a talin és utána megvesznek mindent a Tecsóban és azt adják át nekem akkor ezt elviszem a többi közé...Halkan megjegyzem már gyűlik a cucc!!!
hgabi
#51
2010. június 24. 18:43
Ha a témában bármit tudok segíteni az oldalamon kereshettek.
hgabi
#50
2010. június 24. 18:45
A mi utcánkban kb 15 ház dölt már össze és sok olyan embert ismerek aki a szó szoros értelmében földön futó lett.Így minden felajánlást szívesen és nagy hálával fogadnak.Segítségeteket az ő nevükben köszönöm.........
hgabi
#49
2010. június 24. 18:38
Sziasztok,ez a forum nagyon tetszik,támogatom az ötletet.Már csak azért is mert nekem felsőzsolcán van házam.Én már nem élek benne,viszont az 5 éves kisfiam és az ex feleségem igen.Minket is elborított a víz,a napaliban a combom közepéig ért.A pincében tegnap délután még derékig.Folyamatosan járok ki mert mindig van valami munka a háznál illetve az ismerösöknél.Szóval a segítséget nagy örömmel veszik az ott élők.Hihetetlen még mindig milyen állapotok vannak még mindig.
-DON-
#48
2010. június 24. 18:29
Hy,ez egy jó kérdés,ha lehet,privátban,vagy az oldalamra vki dobjon infót légyszi.
kösz kösz
Ja,és tényleg jó ötlet
GaBeN_87
#47
2010. június 24. 18:05
és holnapra megvannak a sav/vágás biztos keztyűk is a ... jóvoltábólgarázsmester és a raktáros nagy j ó ismerösöm
GaBeN_87
#46
2010. június 24. 17:57
már körbe fügyültem jó pár emnbernek
pomicsabi
#44
2010. június 24. 16:53
semmi gond, de nem lenne muszáj pénzt átadni, be lehetne belőle vásárolni azt, amire szükség van.
Adam0515
#43
2010. június 24. 16:29
hogyan kell és mit eljuttatni és főleg mikorra??????

|vuk|
#42
2010. június 24. 16:03
Végül is ott a tecso, meglehet ezt is oldani :) Szerintem ez is jó :)
maya0018
#41
2010. június 24. 15:43
Nem tudom h olyat lehet e ha már nem akarnak vagy tudnak az emberek felajánlani pénzen kívül mást akkor azt kint 'összegyűjteni" és abból megvenni azt amire telik.
|vuk|
#40
2010. június 24. 15:24
Ez a pólusos talin való gyüjtés szerintem nagyon jó ötlet!
.albino.
#39
2010. június 24. 14:19
Akár igen,de sajnos nem nagyon szeretnének az emberek adományokat hozzni....vagyis ez nem ígaz mert sok az érdeklödő,és MA megérkezett az első adomány csomag!!! Köszönjük FÖNIXTUNING a segítséget
maya0018
#38
2010. június 24. 14:16
Elvileg vasárnap van autós tali Pólusnál lehetne az egy központi hely ha nem akar valaki kocsikázni hétközben!?
.albino.
#37
2010. június 24. 14:09
Juli 24 elvileg!Arajt után vagy közben indul majd a segélyszállítmány!
.albino.
#36
2010. június 24. 14:03
Azt gondolom ezek jó ötletek,csak az a baj vele,hogy erre már nincs időm a másik gondolatom meg az hogy PÉNZT NEM szeretnék semilyen formában gyüjteni,mert abból nem bíztos hogy jó dolgok sülnének ki!Én nagyon szeretném ha csak ADOMÁNY kerülne rajtam keresztül a károsultakhoz!
.albino.
#35
2010. június 24. 14:01
Jajj!Nem törölni akartam neharagudj!
.albino.
#34
2010. június 24. 13:58
Ami bíztossan KELL:
Tartós élelmiszer:
zacskós levesek, konzervek, tészták, ecet, olaj, fűszerek, kávé, tea

Tisztítószerek:
tusfőrdő, sampon, szappan, fogkrém (gyerek is), fogkefe, konyhai tisztítószerek és eszközök, öblítők,

Műszaki dolgok:
hajszárító, centrifuga, mosógép, hűtőszekrény, villanyrezsó, gáztűzhely, kávéfőző (kotyogós is jó), csillár, asztali lámpa, vasaló

Egyéb eszközök:
fakanál, tányérok, poharak, edények, gyerekbútor, játék, törülközők, ágyneműk

AMI NEM KELL: ásványvíz, ruhanemű, hypó és domestos, bébi étel, pelenka
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 93 találat 5 oldalon