Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Quad
#320
2004. március 04. 09:29
Nem veszett kárba
mingyá megnézzük
L_Ember
#319
2004. március 04. 09:27
RENDSZERGAZDA URAK!

Ma reggel beléptem annak rendje és módja szerint a lapra. Rendben is volt minden, a tegnapi párbajom után elöreléptem a toplistán.
Beléptem a saját autóm lapjára is, a módosítás gomb alá. De onnan mentés nélkül átléptem az autóm adatai gomb alá. NEM módosítottam semmit! ...Majd ezek után kilépést nyomtam. Ezt követöen ELTÜNT az autóm oldala, és gombja!
Csak az autóm adatai, és a módosítás és kilépés gombok látszanak! Az autóm adatai alatt, viszont kiürült az adatlap!

A müveletek elött az autóm az elért helyezés szerint volt látható, (169) jelenleg azonban SEHOL NEM TALÁLHATÓ semelyik listán!
"Nincs ilyen adatlap" a válasz, ha a tegnapi párbajlistából elöhívom magam!

Ilyenkor mi van??? Kárbaveszett 3 heti játékom?
Predator
#318
2004. március 03. 23:27
Csátok!!
nemtudom bekapcsolni a helyezés és a szavazatok átlaga opciót!! nemirki semmit. nézzétek meg köszi
Danika77
#317
2004. március 03. 19:16
Köszike.
Akkor holnapután már tudok rajta modosítani?
Quad
#316
2004. március 03. 19:04
Kid: nem értem mi lehet a gond, leteszteltem és működik. Biztos mindent jól csinálsz?
Quad
#315
2004. március 03. 19:03
Danika: párbaj alatt vagy előtt vagy, ilyenkor nem lehet módosítani. A törlődött autók kiszedésén a kedvencekből már Kacsa dolgozik.
Kidracer: mingyárt ránézek.
Danika77
#314
2004. március 03. 18:59
Másik:
Azt nem lehet megoldani,hogy a törölt adatlapok automatikusan törlődjenek a kedvencekből?
Vagy esetleg hogy lehet eltüntetni őket?
Danika77
#313
2004. március 03. 18:58
Még mindig nem tudom az autom oldalán a képeket modosítani.
Lesz ebben valami változás?
KidRaceR
#312
2004. március 03. 17:10
Hali!
Szeretném módosítani az autóm adatait....
Az adott "cellába" be is írom, módosít... aztán nem történik semmi változás..
Mit tegyek?
admirális
#311
2004. március 03. 15:18
Quad
#310
2004. március 03. 15:15
"a kihívott autó 1 napig védettséget élvez, viszont lehet aznap kihivó, a kihivó autó pedig 1 napig nem hívhat ki új embert, csak őt hivhatjak ki."

- idézet az aréna szabályokból. Ha jól látom tegnap is kihívtál valakit. Tessék kicsit körülnézni mielőtt riogatsz itt minket

Link: ARÉNA SZABÁLYOK
admirális
#309
2004. március 03. 15:07
Az a problémám, hogy ha itthon akarok kihívni egy autót, akkor nem sikerül, mert nem jelenik meg semelyik autó mellett a ->kihívom felirat. Más gépen ahol próbáltam sikerült.
lehet tűzfal, vagy explorer beállítás miatt? Közben még 56k-s modemről adsl-re álltam át, gondoltam hogy hátha amiatt volt, de nem. Sgítsetek légyszi, mert szeretnék feljebb lépni a listán
drummano
#308
2004. március 03. 11:37
Ket uj kocsi kepet akartam feltolteni, a kovetkezo hibat kaptam:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 6400 bytes) in /usr/home/web/carstyling.hu/www/car_data_mod.php on line 18
kacsa
#307
2004. március 03. 09:08
Mondjatok mar el hogy ezt milyen bongeszovel csinaljatok. En soha nem tudom a sajatomat kihivni...
H-vtec
#306
2004. március 03. 00:41
Hozzászólás törölve -- admin
swift1.3
#305
2004. március 02. 22:11
Wadarr 166
#304
2004. március 02. 22:07
Ehh... az elobb sikerult magamat kihivni parbajozni. LEgyszives toroljetek az elojegyzest!
balogh
#303
2004. március 02. 21:51
Köszi, minnyá meglesem.
Quad
#302
2004. március 02. 21:47
H-Vtec: a cache-ben marad a kép. Töröld és akkor az új fog látszani. Mellesleg ha már itt tartunk jó lenne ha módosítanád az oldalad..
L-Ember: sajnos nem tudok segíteni. Nézd meg esetleg másik gépen hogy ott is szar-e. Én bárhol nézem jó.
L_Ember
#301
2004. március 02. 18:06
Opera 7.03. Üritettem a kesst, áramtalanítottam a gépet. ...Újraindítva sem jó. Ha szkriptet váltok a böngészőn, akkor sem.
Igaz tüzfal mögött vagyok, de korábban a ctrl+F5 el ha mást nem frissített. Most uccse.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon