Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Quad
#340
2004. március 04. 14:18
Hali
a listát megoldjuk. Viszont melyik az új képed? Mert én sztem azt látom. elefántos HF logo van a bal also sarokban?
L_Ember
#339
2004. március 04. 14:15
Upsz!...És télleg már leírni sem merem...(közben sürün köszönöm a helyreállítást)... De aki ellenében a párbajt tegnap "nyertem"... elöttem van egyel, a top car listán. Bocs.
L_Ember
#338
2004. március 04. 13:44
Quad

Szóval már rendben vagyok - majdnem. 1 dolgot kivéve. A főkép csere továbbra SEM müködik.
Az új képnek csak a pixel métetét tárolja el, és nyitja meg akkora ablakban onnantól de, továbbra is a régi (kissebb) kép van ott.
Persze most nem merem úgy, hogy a módosításban törlést nyomok a főképre majd viszzalépve teszem be az újat. Hanem egyböl az újat kinálom neki. Vagy úgy nem lehet?
Rommá kessseltem, frissítettem, újraindítottam, már (fél óra után).

Nem türelmetlenkedem csak jelzem, hogy bibis még mindíg.
L_Ember
#337
2004. március 04. 11:36
Jóóóvan! "Elökerült" az autóm oldala gomb is, és megmaradt a hellezésem, meg a pontszámom.
Az adatlapot maj minnyá (ebédután) felújítom.
Továbbá, a listákon is a korábbiak szerint láccom.
Köszike!
...Mostakkó birizgálhatom má a föképet??
L_Ember
#336
2004. március 04. 11:13
Ha jólemléxem most nem.
De korábban (nem ma) ha csak a föképre nyomtam törlést, és utána módosít-ot akkor megcsinálta! "Üres" főkép ablakkivágással bár, de !mindenem megmaradt!

Most meg, a föképhez nyúlásra, amit a módosítás menüben csinálok, törlödik az adatlapom tartalma is, ami külön menüpont??
De a régi kép mégis +marad az autóm adatai alatt, (meg a linkelés is a többihez) Viszont az adatlap, amihez nem nyúltam (mert külön menüpont) az meg kiürül???
Szavazni meg a többit továbbra is tudok. Félig törölt lettem??
...Itt valami naggggyon nem kerek!

Még egyszer, nem fogom elkezdeni előlről a játékot.
Quad
#335
2004. március 04. 10:52
Próbálkoztam, nekem az Istennek nem sikerült eltűntetni az autóm és az adatokat, kivéve 1 alkalommal:

Az autóm főképénél rányomtam a "töröl" gombra, és utána módosít. Ezt úgy értelmezi a rendszer, hogy levettem a kocsimat, ilyenkor törlődik minden adat.
Esetleg nem csináltatok ilyet?
KidRaceR
#334
2004. március 04. 10:39
Elvileg mindent jól csinálok!
Nem sikerül!
A motornál az egyébhez be tudnád írni, hogy "Exide akksi" ?
Köszi!
Quad
#333
2004. március 04. 10:36
Én mondom, az a része müxik, csak van hogy refreshelni/cache-t törölni kell hogy azt is lássátok a böngészővel. Viszont ez a módosítás elég gáz de már dolgozunk a problémán. Addig is leírom még1szer,

EGYELŐRE SENKI NE CSERÉLJE A FŐKÉPET AZ AUTÓJÁNÁL!
Karif
#332
2004. március 04. 10:18
Érdekes hogy a tegnapi párbajnál már az ujj kép szerepel!
Quad
#331
2004. március 04. 10:14
Oké. minden ilyen tapasztalatot írjatok le, Kacsa dolgozik az ügyön, de ezekkel sokat segítetek! Köszi.
Karif
#330
2004. március 04. 10:13
Én csak a fö képet akartam kicserélni!
Egyszer már sikerült!
Most nem!
L_Ember
#329
2004. március 04. 10:10
Pontosan. UTÁNA 24 óráig csak ez a méret átvevös játék müködött, a főképet nem engdete lecserélni.
L_Ember
#328
2004. március 04. 10:07
Igen. Úgy kb a harmadik vívásom után, feltettem ugyanazt a főképet, de picit nagyobban (retusálva). Sikerült is.
Most is megvan, de csak az autóm adatai alatt, és a tegnapi vivásban látszik. És ott ablakban is feljön!

Annyit tapasztaltam korábban, hogyha blokkolás alatt próbálok cserélni, akkor az új kép méretezését (pixel) átveszi (tárolja)és úgy nyilik meg, a felbukkanó ablakban is, de a régi kép látszik!

Quad
#327
2004. március 04. 10:02
UTÁNA nincs blokkolva! Nálad úgy volt? nem lehetett törölni?
Quad
#326
2004. március 04. 10:00
A párbajok nem vesznek el, helyezést is vissza tudjuk állítani. Csak most egyelőre meg kell találnunk mi okoza ezt. Máskor is cseréltetek már főképet vagy ez az első alkalom?
L_Ember
#325
2004. március 04. 09:59
Néztem is, hogy mit keresel te, 334 es rajtszámmal???
Monnyuk a föképhez én is hozzányultam, de rájöttem közben, hogy párbaj UTÁN is blokkolva van szal mentés nélkül léptem ki onnan.

Tényleg: MIÉRT van blokkolva a user FÖKÉP párbaj UTÁN IS 24 órát???? ...mikormár kihívtam vagy kihívtak érthetö, de utána? Monnyuk amíg nem hív ki valaki addig miért nem lehet modosítani?
Karif
#324
2004. március 04. 09:55
Az átlagomért nem kár csak elég sokat párbajoztam ahoz hogy kárba vesszen!
Érdekes a tegnapi párbajok kötött látszik a kocsim!
Karif
#323
2004. március 04. 09:52
Én is igy jártam tegnap még megvoltam most meg mint ujj auto szereplek!
Pedig éni is párbajoztam tegnap!
Quad
#322
2004. március 04. 09:51
HM
hát ez érdekes. Na jó mindenesetre senki ne próbálkozzon ezzel míg Kacsa rá nem néz!
Karif
#321
2004. március 04. 09:44
Quad!

Légyszi segits!
Ki akartam cserélni a fö képet az automrol és altünt minden eddigi párbajom söt friss autoként szereplek!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon