Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Siki
#240
2004. február 22. 14:02
Apropó videó! Olyat én is küldtem, csak semmi reakció rá. [email protected] -ra ment, de sem válasz, sem feltéve nincs... Hova küldjem?
DonGTI
#239
2004. február 22. 12:51
az IP szürés merész dolog mert vannak cégek sőt internet szolgáltatók akik egy proxyn kersztül engedik ki a gépeket, igy a hálózatukon lévő összes gépnek ugyanaz az ipcim látszik...
VBalu
#238
2004. február 22. 12:13
Szia! a ma felkerült trasporteres cikk képeire azt írja nem létezik illen galeri...pedig megnézném!
Bal
#237
2004. február 21. 22:30
Itt is egy kérdés: ha van egy jó videóm azt kinek küldjem el, hogy esetleg felrakják? Quad foglalkozik ezekkel is?
Nokie
#235
2004. február 21. 21:38
1 kérdés:
a szavazás IP függő?

Tudom befolyásolni egy szavazás eredményét úgy, ha nyitok 3perc alatt 2freemail címet, és ezt csinálom 20percig, majd szépen beregisztrálok ide is ...??

csak egy felvetés volt.

illetve kérem, hogy vegyük már ki freecar gépjárműves fényképeit, plííííííííííííz
tiB
#234
2004. február 21. 21:32
Javaslat:
Ha egy autónál elkezded nézni a régebbi kommenteket, akkor csak a kommenteket tudod lapozni nem tudsz visszaugrani az autó leírásához.
Nem tudom érthető voltam-e, de többször belefutottam már ebbe.
Nokie
#233
2004. február 21. 21:27
köszi a "subaruklub.hu" név korrekciót!
arra még rákérdezhetek, hogy az ABC sorrendbe még beférünk a hibakorrekció után is?

merszi, bokú
DonGTI
#231
2004. február 21. 13:36
kár pedig azt hittem Te szórakozol megint :)
ave.fw.hu
#230
2004. február 21. 10:59
tiB
#229
2004. február 21. 10:40
Mareek #2
#228
2004. február 21. 09:20
Sziasztok!
lehet hogy ez nem hiba, de tegnap a párbaj előtt szerettem volna kicserélni a képet az autóról, de nem engedte a rendszer. Csak a megtekint parancs volt elérhető. Ez hiba vagy ez direkt van így?
DonGTI
#226
2004. február 21. 02:13
elfogyott a söröm, a nonstop közért messze van és már ittam szóval kocsival nem megyek, ez hiba ugye?
tiB
#225
2004. február 20. 22:38
Kacsa, Kvikk!
Kishollo képét meg kék igazítani...
Tibi
tiB
#224
2004. február 20. 22:17
Szvsz teljesen jók a képeid.
hunti
#223
2004. február 20. 21:05
NA most viszont segítség kell mert megőrülök !!!!!!!
ha a képtáramból feltöltök képet, akkor az indexképben miért nem azt a képet mutatja??? teljesen mást... egy admin pls nézzen rá a kocsimra és click után más kép jön be képtárból, ez miért van?
az indexképben szereplő képek nincsenek fent a képtáramban
HEEEEEELP
hunti
#222
2004. február 20. 20:44
nem hiba, csak mikor lesz legközelebb carstyling találkozó????????????
Nokie
#221
2004. február 20. 19:40
Írtam már emilt, hogy:

Plíz javítsátok ki a klubunk nevét!
thx.

helyesen:

subaruklub.hu


KÖSZÖNJÜK!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon