Le az igénytelen tuningtalálkozókkal!

aktuális téma
Le az igénytelen tuningtalálkozókkal!

"Nemzetközi cégek tuningbemutatója, egyedi autócsodák!" "Szezonnyitó kiállítás, az idény legnagyobb megmozdulása!" "Elhozzuk neked az amerikai és japán találkozók hangulatát!" ...amikor megérkezel, messziről látszanak az autók, melyeket akármikor be lehetne tolni az első parkolóból. Abban az esetben, ha beviszed a saját autódat, lehet még bunkóznak is veled a szervezők vagy ugyan úgy ki kell fizetned a belépőt, mint a látogatóknak - holott te is részese vagy annak, hogy ők ezzel pénzt keresnek. Meghívott, kiállításra bérelt autóknak nyoma sincs, esetleg maximum az "üzlettárs haver" pózol be a nagymercivel/nagybmwvel/nagyporschevel. Igazán ritka, külsős gép sehol. A programok úgy vannak beállítva, mintha az lenne fontosabb, nem az autók. "Természetesen" mindenhol király a zene és playmate-ktől majd a földet se lehet látni, a valóságban viszont a helyi DJ keveri az olyan zenéket, amelyek totál nem illenek az eseményhez, de mindegy is, mert 10 méterre ott dörög a hangnyomás-verseny... A végeredményt mindenki el tudja képzelni. 'Erotikus autómosás' persze mindenhol van, mert jól hangzik - és sokkal olcsóbb 15 percért csengetni 2 csajnak, mint egész napra megállapodni egy normálisabb modellügynökséggel. Ismerősök önbizalomtúltengéses barátnőit viszont könnyű felkérni a feladatra, mert eszüket vesztik, ha megpendítik nekik, hogy 'modellek' lehetnek. A népet vonzza a tuning, a jó kocsik ígérete és jönnek is - szétnézve viszont láthatod, hogy az egész gerince arra van alapozva, hogy a., kijönnek a helyi vagányok, akik ezután elmondhatják magukról, hogy "nemzetközi tuningkiállításon" volt a vasuk b., lámák, akik bedőlnek a reklámszövegnek. E két kategória elég, hogy simán megtöltsön egy fél focipályát - innen már baj nem lehet... De, lehet. Aki csalódik, soha az életbe nem fog ilyenre menni, főleg nem viszi a kocsiját. ÍGY maradnak az Tesco előtt is lazuló darabok és pár haver soksokmillás, de amúgy teljesen gyári cirkálója. (Lehet listát is írni azon rendezvényekről, melyek ebbe a kategóriába tartoznak. Ez csak véleménynyilvánítás és ne legyen végre semmi sem következmények nélkül.)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Davko
#103
2013. április 18. 09:56
Ezt sajnáljuk mi is ezért nyomjuk most Zalakarost . Mert ingyenes de mégis ad. Remélem aki eljön nem fog csalódni . Itt sem igérünk semmi különlegeset csak azt ,hogy aki akarja jól fogja magát érezni!Kn Audit pl nézd meg az ajándékokat ilyeneket nem mindenhol nyerhetsz!
Z_Márti
#102
2013. április 18. 09:54
max a jobb talikról kopnak le... de az igénytelenekről nem fognak, mert ők a kiskirályok... amíg vannak olyan (bojler-igénytelen) autók, addig lesznek olyan (igénytelen-szervezetlen) találkozók is szerintem...
Laguna L.
#101
2013. április 18. 09:52
Nincs feltétlenül baj azzal, ha egy ilyen rendezvény belépős, pont az általad említett munka miatt. Gond azzal van, hogy nincs a beígért dolog mögött tartalom - ahogy többen írták korábban, nem is lesz, mert a csalódott user nem viszi többet találkozóra a gépet, a helyi tesco tunerek viszont megtöltik a placcot úgy, hogy a lehúzósabb fajtából való szervezőnek megérje.
Baromi sok olyan kocsi lapul garázsajtók mögött, amiknek a gazdája használni is akarja, nem csak a helyi disco elé parkol be vele (bár ilyen is van nem kevés). Garantáltan le is kopnak a talikról...
red87
#100
2013. április 18. 09:51
Menjünk inkább mind traktormajálisra, halál nagy buli, iszonyat erejű őszinte gépek
KNaudiTT
#99
2013. április 18. 09:41
Ha magamat veszem, mikor elmegyek egy találkozóra az átlagban kb. 100-200km, tehát az odavissza 300-400km, csak számoljuk ki hogy min.10l Vpower benya százon...
Mondjuk 300km 10l átlag az 30lx 1,7 euro = 51euro x 290,00 = 14790HUF
Szóval ha 50eurót elcsengetek csak benyára akkor már szivesen kifizetem azt a 2000huf belépőt, csak akkor legyen miért...
Davko
#98
2013. április 18. 09:10
Viszont ingyenes volt amit szintén sokan nem becsülnek az ,hogy egy autós találkozó ingyenes lehessen valakinek pénzbe kerül.Vannak lehúzós találkozók igen mi már 2006 óta rendezzünk találkozókat igaz sosem ígértük a fent említettet dolgokat csak jó hangulatot . Nálunk is voltak bakik , hibák amikből tanultunk. Viszont tényleg minden falu főleg tavaly óta találkozót rendez legszívesebben rendeletben szabályoztatnám ,hogy csak rendezvényszervező képesítéssel lehessen rendezni. Visszatérve az ingyenességhez és külföldhöz .Külföldön van arra pénz ,hogy meghívjanak itt nincs. Itt az tudjuk pl mi garantálni ,hogy ingyen jön be egy ilyen autó az amúgy sem magas belépő mellett. Lehetne ezt mind a két oldalról nézni de sok tunner elfelejti ,hogy egy találkozó mögött rengeteg munka van és sokszor a kiállítok, tunnerek vagy éppen árusok is pl az utolsó pillanatban visszamondják a megjelenést. Nha bocsi a monológomért csak gondoltam ezt megjegyzem mert e téren nem értem a topik lényegét.
KNaudiTT
#97
2013. április 18. 08:35
Pár megjegyzés...
-nagyon helyénvalónak érzem a topicot sajnos ez az igazság már minden bokor alatt lassan tuning találkozó szerveződik, hangzatos szórólapokkal aztán a nagy semmi van mögötte sokszor...
Tavaly is megjártam igy párszor, idén már óvatosabb leszek.
Azokra a helyekre megyek max. ahol már voltam és tudom mit várhatok.
-Persze a minden bokor alatt tuningtalálkozók azoknak jól jönnek kinek kevés a kupa a polcon, mert kis talin lenyálazzák a verdáját amit egy nivós talin csak átlag lenne max.
Piet_
#96
2013. április 18. 08:11
ha valaha ,eg is fordulna a fejembe hogy elmennék oda, mindíg eszembe fog jutni ez a videó, és meggyőz róla hogy semmi keresnivalóm ott! Köszönöm!
Kisgyer3k
#95
2013. április 18. 08:02
Én már az elején elugattam hogy fos lesz de kinevettek most meg vergődnek... megérdemlik XD
Hellaflush
#94
2013. április 18. 01:43
Ne legyél mindenhol megmondó ember. :D
Laguna L.
#93
2013. április 17. 23:08
Valóban, pontosan ez a folyamat...
jo-ce
#92
2013. április 17. 23:02
Scamp
#91
2013. április 17. 23:00
A hatvani talik....
Kka
#90
2013. április 17. 22:32
Én leginkább azért nem járok már sehova, mert azon talikon amik km-ben még a közelben vannak, mindig ugyan azok az autók vannak, most függetlenül attól, hogy szar vagy nem Ez által csöppet már unalmas, semmi újdonság, előre lehet tudni ki mit nyer meg stb.
Már csak max típus találkozóra megyek el, amiből évente van 1 vagy 2 nagyobb volumenű és arra akkor az egész ország megjelenik, nem csak a környék falubeliek
jo-ce
#89
2013. április 17. 22:25
Addig nyomod a reklámot, még egy topic őr majd felbukkan!
Robert9
#85
2013. április 17. 22:12
Vajon miért?
Robert9
#84
2013. április 17. 22:12
Ott van sör!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Összesen 163 találat 9 oldalon