Cikk: TUNING SHOW 2012 - az első infók!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
TUNING SHOW 2012 - az első infók!

Mint minden évben, hagyományszerűen jövőre is március végén kerül sor szokásos évadnyitó rendezvényünkre. 2012-ben azonban ismét egy szinttel feljebb lépünk: eleve a Tuning Show is nagyobbra nő, továbbá a szintén nagy népszerűségnek örvendő Budapesti Motorfesztivállal együtt kerül megrendezésre! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Nevemsincs
#868
2012. április 05. 10:43
akkor meg pláne hallgatni kéne...
amiért fizetek, jogosan háborodok fel, ha valami nem olyan, amilyennek szeretném...
Piet_
#867
2012. április 05. 10:41
Nevemsincs
#866
2012. április 05. 10:30
nem hiszem, hogy egy Gáspár Győzőtől vagy egy Fásy mulatótól meg négyszereződött volna a nép, és mindenki úgy tért volna nyugovóra, hogy megérte nyomorogni a tömegben

plusz gondolom ha 10-15 celebet hívnak a belépő ára is hasonló arányban emelkedett volna, ezzel ellentétes irányba mozdítva a nézők számát...
Nevemsincs
#865
2012. április 05. 10:26
egy csöpp észrevétel, a lentebb írtakhoz (leszögezem, nem voltam az idei CS-show-n)...
nem tartom túl egészségesnek egy magyar rendezvényt mondjuk egy amerikaival összehasonlítani... egyrészről sokkal nagyobb pénzeket áldoznak ilyenre, illetve egy kicsivel ugyan, de többen élnek abban az országban...
én 3 éve kint voltam a SEMA Show-n... utána láttam róla fotókat, és a fotók jobban tetszettek, mint élőben (természetesen élőben is csorgattam a nyálam egyfolytában)... tehát fotók alapján sem egészséges összehasonlítani két különböző rendezvényt, amíg az ember élőben nem látta mindkettőt...
szubjektív véleményem; én ha egyszer csalódok egy rendezvényben (vagy akármiben) oda többet nem megyek...
többen hangoztatják, hogy már az előző előtti sem volt jó, mégis 3 napra vett belépőt... ez nekem paradoxon...
Piet_
#864
2012. április 05. 10:04
én mondjuk évről évre kevesebbet látok
zolika87
#863
2012. április 05. 09:44
hali skacok, az én meglátátsom, szintén mint kiállító.
nagyon örülök hogy kaptunk a csapatunkkal 1 lehetőséget hogy megmutassuk az autóinkat. tény hogy nem több millios kocsikról beszélünk nekeünk nem is az a cél. nincs bojlerezve. mi a csapaunk a letisztult formáról szol egy szép ültetéssel és egyedi felni még ha nem is drága de valami különlegességet mutatni. a Programokon nem nagyon voltam ott mivel nem igazán szeretem csak úgy otthagyni az autóm. az A-ba a poros autok az 1 tény a másik meg hogy mi a nép beengedése előtt ott voltunk és minden reggel átvikszoltuk az autónkat, mert ugye csak nem egy falusi kiállításon voltunk, élményszerzés és kapcsolat teremtés meg volt. nekem nagyon pozitívan jött le az egész rendezvény, és büszke voltam mert sokkal több érdeklődő volt az autóra aki lefényképezte mellé állt 1 kép erejéig amit álmodtam volna. nagyon jó érzés volt egy olyannak mint én. az hogy most évről évre átalakítani egy autót nem kis pénz az biztos, én pl ezért nem használom már minden nap az autóm többek között. a Szervezőnek minden elismerésem, mert szerintem egy jol megszervezett kiállítás volt! és Köszönjük a lehetőséget a Csapat nevében és remélem jövőre több autót is be tudunk vinni.
Barnaby88
#862
2012. április 05. 09:26
jól mondod uram!
csabi, lehet, hogy 5 kiállítás volt egy helyen, de mi pl 2 és fél óra alatt mindent végignéztünk, talán ha 15 olyan autó volt amit húsz másodpercnél tovább nézegettem (ebből legalább 4 belga, a többi meg vw...)
ugyanaz a giccsparádé még mindig a jellemző a legtöbb autónál, akasszunk rá minél több ledet meg bojlert és attól majd feltűnő lesz, az, hogy egy stílustalan káosz az eredmény, nem baj...

amúgy abban totál igazad van, hogy embertelen sokan voltak, lépni nem lehetett szombaton, mondjuk ezt annyira nem is bánom, örömteli, hogy van érdeklődés egy ilyen show után.
Piet_
#861
2012. április 05. 09:16
jó azért ne rugaszkodjunk el a valóságtól
-Mitch-
#860
2012. április 05. 09:09
bali18
#859
2012. április 05. 09:08
Mé nem hívták el Chip Foose-t
Piet_
#858
2012. április 05. 09:03
én "szárok" alatt olyan emberekre gondolnék mint Talmácsi, Michelisz, Kiss Pál Tamás, vagy Baumgartner, vagy Véber Gábor akiknek van némi köze az autókhoz és az autósportokhoz.
Hati
#857
2012. április 05. 09:01
Mi nagyon jól éreztük magunkat,
jövőre is ott leszünk.
Piet_
#856
2012. április 05. 08:58
a lehetőség mindenki számára adott hogy nagyobbat, jobbat és színvonalasabbat csináljon. 1 dologban viszont van valami, nem ribanckiállításra mentünk ha nem autó-motor-tuning. tekintve hogy 0-99-éves korosztály a megcélzott közönség, és elég sokan elhozták a gyerekeiket is.
peteeqe
#855
2012. április 05. 08:16
azért az tény, a a B.... RAP (My Car dal) együttes helyett mást is láttam volna
AkjoreM3
#854
2012. április 05. 07:38
wow, te miről beszélsz?
Arni330D
#853
2012. április 05. 06:08
3 napig kényszerből + az a sok rossz program . ááá nem bírtam volna


arny
#852
2012. április 05. 05:13
Örülök hogy ti másképp látjátok ezzel nincs is semmi baj,de egy ekkora volumenü rendezvénynél azért lehetne másképp is csinálni szerintem..csak egy példa.meghívni több hazai "sztárt"fellépni akire mondjuk kíváncsiak az emberek mert azok a kiégett csajok napi 6* a színpadon hát inkább nem mondok rájuk semmit...nem mondom azt hogy rosszul éreztem magam a 3 napban de ez csak a társaságnak volt köszönhető mert a programok azok nagyon laposak voltak.....én sajnos így gondolom..
kri&zsolti
#851
2012. április 04. 21:31
Nem szerelmet akartam vallani neki, meg azért egy ilyen csinos lány nem nagyon hever parlagon , pm-ben megoszthatnád azért az információdat a lányról. köszi
Tofka
#850
2012. április 04. 21:22
Ja amúgy srácok ne csak az első oldali képeket nézzétek meg! Ha beléptek a képekhez a mappa legalján van egy olyan hogy TOVÁBB... :D van ott még sok jó dolog.
Tofka
#849
2012. április 04. 21:21
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Összesen 1068 találat 54 oldalon