Cikk: TUNING SHOW 2012 - az első infók!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
TUNING SHOW 2012 - az első infók!

Mint minden évben, hagyományszerűen jövőre is március végén kerül sor szokásos évadnyitó rendezvényünkre. 2012-ben azonban ismét egy szinttel feljebb lépünk: eleve a Tuning Show is nagyobbra nő, továbbá a szintén nagy népszerűségnek örvendő Budapesti Motorfesztivállal együtt kerül megrendezésre! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Quad
#828
2012. április 04. 18:19
Nagyon sok mindenben tévedsz, de végigolvasva ez már annyira fals, hogy egyetlen szót is kár lenne reagálnom erre. Ha így gondolod, meg így láttad, akkor gondold így, szíved joga. Szerencsére évről-évre sokkal többen vannak, akár a szakma tekintélyei közül is gyökeresen más véleménnyel, és akiknek - már bocs - de a szavára is többet adok.

A kis irományodból lényegében egy dolgot szűrtem le: nem csoda, hogy itt tart ez az ország.
Mets
#827
2012. április 04. 17:35
Ja, pedig szerintem is ő volt a legszebb lány.
arny
#826
2012. április 04. 16:57
de bent volt de szerintem attól függetlenül lehet az embernek véleménye és akár bent voltam akár nem ez sajnos nagyon igaz
TaaT
#825
2012. április 04. 16:56
ahhoz kicsit drága lenne egy ilyen paszúly
GOLF 1 TD
#824
2012. április 04. 16:55
Jah vágom :d Én azt hittem,hogy majd valaki megnyeri Xd
TaaT
#823
2012. április 04. 16:52
nem az a CS demó ótója lesz/lett, legalábbis ezt olvastam vhol...
GOLF 1 TD
#822
2012. április 04. 16:49
GOLF 1 TD
#820
2012. április 04. 16:45
Üdv!
Ki nyerte meg az épített Passatot a talin?? :)
pomicsabi
#819
2012. április 04. 16:38
én pl pont ezért nem mentem a 4-5 kiállítás miatt. Gondolom annyian voltak, h csak egy hagymásbab utáni combos finggal lehetett volna némi helyet csinálni
Piet_
#818
2012. április 04. 16:35
a te autód is bent figyelt nemde? mintha látni véltem volna
arny
#817
2012. április 04. 16:25
Carstyling Tuning Show 2012..........

Magyar Tuning-show kicsit olyan mint a narancs egy legendás filmben.
Nem adom, fel.
Minden évben lelkesen megyek ki, talán azt várom amit egy-két újságban, tengerentúli országok képes beszámolóiban látok. Nem írom le, tudjátok miről beszélek szerintem, ti is azért jöttök.
na kezdem az elején.
Az évről-évre újra megnyíló tuning-show nagyon sokat fejlődött az évek során. Nem látod? Persze!
Itt nem 2-3 évről beszélek hanem a kezdetektől, amióta valaki rájött hogy talán ebből itthon is pénzt lehetne csinálni.
Sajnos nem is szól másrol ez csak a pénzcsinálásról, belépőbeszedésről, sültkolbász-gyros árusításról.
Az idei show beharangozójában úgy hirdették hogy 4-5 kiállítás az egyben, lesz autó, motor, tetkó, hot-rod, motor-autó építő verseny stb.
El is képzeltem. Mint külföldön, hát elértük. Időbe telt de meglett.
Több nap alatt végigjárható kiállítás, több órányi látnivaló amit sose ununk meg.
Mindhárom napra volt jegyem :D de csak két napot voltam kint és elmondhatom a jegy nagyon megérte az árát. Nekem legalábbis.
Ingyen jutottam hozzá természetesen, így nem is vagyok csalódott, sőt!
Elégedett vagyok. Főleg azzal hogy megint nem dobtam ki pénzt feleslegesen.

Nem akarok mindent szidni és örök elégedetlennek tűnni de elmondom mi zavar.
Adott 4-5 kiállítás ami itthon önmagában nem állna meg a helyét.
Nincs akkora célközönség, külön külön drága lenne a belépő az adott tartalomhoz képest stb.
De nézzük a tartalmat. A képek magukért beszélnek bár elmondom, hogy a kiállított "tárgyak" talán egyharmadát arra se méltattam hogy kattintsak róla egy képet mivel vagy unos-untalan évek óta ugyanabban a formában látom, max a wunderbaum lett benne új vagy egy, a kiállítók spanjának újszerű autója ami: "hozd el berakjuk a standra, csak legalább most le előtte" alapon került oda. Beszélek itt pl. a széria 1es BMW-ről amit amúgy sem tartok mutogatni való darabnak nemhogy kiállítani egy show-n! (ok! a kerekek, (kerekek mert felnit nem mondanék legjobb indulattal sem) nem voltak szériák!
Azt hogy némelyik autó olyan poros lett vasárnapra hogy festeni lehetett volna a porban arról nem is beszélek de talán látszik egy két képen.
A sok amatör stand- dekoratőrnek is be kellene látnia hogy nem elég egy fénymásoló és pár kacat a garázsból, ez bizony egy szakma! (még ha a külföldi, bevált ötleteket is próbálja meg majmolni, legalább újítson valamiben ne csak lopjon! )
Az ízlésről nem szólok. Minden csinálmánynak van bolondja.
Azt azonban sajnálom hogy itt is érvényesül sokszor a több pénz kevesebb ízlés.
Rossz látni hogy valaki nulla pénzből mit tud összehozni és valaki egy kisebb ország éves költségvetéséből is maximum Győzike ízlését tudja eltalálni, de azt nagyon.

De nem adom fel! Talán jövőre csoda történik! ;)
Itt is voltak szépen megcsinált járművek, tehetséges emberek és megszállott járműfanatikusok akik továbbviszik ezt a műfajt, kreativitásukkal, ötleteikkel, tudásukkal! Ennek a maroknyi embernek sikeres évet és éveket kívánok és kitartó munkát, mert mint mindent itt is csak azzal lehet elérni valamit,pénzzel nem
Stilo25
#816
2012. április 04. 12:11
VW szerető
#815
2012. április 04. 11:50
A miss carstylingos csajsziknak a névsorát nem tudja vki, kívácsi lennék az egyikre
Noise
#814
2012. április 04. 11:02
Tommy(:
#813
2012. április 03. 23:50
amúgy nálam is ő nyert... sajnos sikerült kideríteni kia csajszi..de foglalt....
Luigi67
#812
2012. április 03. 23:20
Noise
#811
2012. április 03. 22:54
ha odaírnád kiről van szó, vagy linkelnél egy képet, esetleg használnád a válasz erre gombot, tudnánk segíteni... de így...
Only 1
#810
2012. április 03. 22:40
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Összesen 1068 találat 54 oldalon