Cikk: Sziasztok, én vagyok az új CS ;)

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Sziasztok, én vagyok az új CS ;)

Régóta ígérgetjük már, a nagy nap pedig ezúttal végre elérkezett: íme a Carstyling.hu legújabb kiadása, a v6.0. Fogyasszátok egészséggel! Bõvebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7
kadi418
#80
2015. október 28. 22:20
Tudom hogy minden honlap fejlodik, ilyen egyszeru flat vagy minek hivjak, a hotmail levelezom is atalakult, azt is utalom A szavazasnal szerintem utolag lett belerakva h a regi jobb volt, mert az elso napokbn tuti nem volt benne, en meg nem ellenorzom minden nap. Az meg, hogy pl. rakattintva egy uj autora, egy helyen legyenek adatok, kepek es kommentek, szerintem jogos igeny, felhasznalobaratabb es kellemesebb volt, most olyan rideg.
Piet_
#79
2015. október 28. 22:00
nem tudom te mit nézel a szavazásnál, de 2 olyat is látok ami a "negatív" kritikát képviseli, és a hiányolt "vicces" lehetőség is ott van, szóval semmit nem változott a régihez képest, és a számodra diktatúra is ad 3 opciót a válaszra, nem csak az van hogy fúúú de tutii... 100 emberből még 59-nek mindíg tetszik, kinek jobban kinek kevésbe, és CSAK 31-nek nem! komolyan mondom ez a vergődés ami itt megy szánalom már...örülni kéne hogy fejlődik az oldal, régen meg egyfolytában arról lehetett olvasni mindenhol hogy miért nincs ez miért nincs az..most van, most meg ez nem jó... tudomásul kéne venni hogy egy bizonyos fok után a régi dolgok már nem fejleszthetők tovább, vagy nem éri meg, ebben meg gondolom bőven van még tartalék a jövőre nézve.
kadi418
#78
2015. október 28. 21:44
Abban igaza van, igy nem demokratikus a szavazas, mint egy diktatura, nem azert hogy lehuzzam, de mikor volt minden egyeb hulyesegre szavazas, ott is volt valami vicces formaban egy negativ valasz itt viszont... Megkerditek, de csak az a valasz elfogadhato, hogy vagy nagyon happy vagyok, vagy kicsit happy. Ebbol nektek nem lehet statisztikat kesziteni,hogy hany szazaleknak nem tetszik a valtozas, de gondolom nem is akartok. Tudom hogy miattunk tettetek, nekem egyedul az tetszik h mobilon mar olvashato, de ugy nez ki a negativ kritikat (legalabbis szavazasnal) nem turitek.
boriszgolf
#77
2015. október 28. 20:16
ha az uj autoknal senki nem ir napokig akkor mondhatjuk h vege az oldalnak de nem szamit reklam penz meg biztos megy.
b78
#76
2015. október 28. 19:28
ELöre bocsánatot kérek , magyar mentalitás : "ami jó azt el kell baszni"
Sok mindenben igy van.
Gombi 30
#75
2015. október 28. 19:19
Az egész ahogy van,eddig volt egy jól megszokott oldal,most meg úgy lett gáz az egész ahogy van! És ez nem csak az én véleményem,hanem kb.10 emberből 7embernek ez a véleménye a beszélgetések alapján!
Quad
#74
2015. október 28. 19:13
Pontosan MI benne, ami ennyire káosz?
Gombi 30
#73
2015. október 28. 19:05
Szerintem nagyon,nagyon el lett baszva az oldal,8 éve vagyok rajta,és ritka volt az a nap h nem jelentkeztem fel rá,de most ezek után ,valószínű törlöm is magam,mert nagyon káosz lett az oldal! Azt nem tudom,h ami eddig jó,és bevált volt,miért kell elbaszni!??
b78
#72
2015. október 28. 18:18
De én úgy rányomtam volna! Amúgy mondtam velem ne foglalkozz majd megszokom. HA nem teccik nem járok ide
Quad
#71
2015. október 28. 17:49
Nekünk mindenki célközönség, aki az oldalt látogatja igen, a chickenzhez tényleg kicsit lejjebb kell görgetni (vagy legfelül rányomsz, direkt van neki link a gyorsmenüben, ahogy a fórumokhoz is). A régi főoldalban (és az egész oldalban) az volt az egyik fő gond, hogy mindig minden ott volt mindenütt feleslegesen, ezt igyekeztünk sokkal tagoltabbá és átláthatóbbá tenni. Tény, hogy szokni kell, még nekem is kellett a fórumos képnagyítás minden esetben az eredeti méretet rakja ki a képből, ami ennél kisebb, azt nem lehet nagyítani. De ha valahol hibát észlelsz jelezd és megnézzük! A mobillal mi a baj?
A szavazás meg részben pont ezért ilyen, amilyen. Akinek tetszik, azt nagyon nem kell ragozni. Viszont ha valaki csak arra nyomna, hogy sz.r az egész, azzal nem nagyon tudunk mit kezdeni.
b78
#70
2015. október 28. 16:07
Leszögezném az elején hogy csak egy észrevétel , én 2 forumot nézek csak + a chickenz-t tehát nem vagyok célközönség.Elsősorban ez a szavazás idegesítő és nem demokratikus. Lehetett volna olyan is az egyszerüség kedvéért hogy (A)k..va jó vagy ( nagyon jó. A régi kezdőlap sokkal átláthatóbb volt, több dolog volt egy helyen .A forumokban ha sikerül rákattintani egy képre akkor még kisebb méretben látható. Én nem látok olyat amitől picit is jobb lenne sőt... röviden ennyi . (a mobilos verzió meg.. hadgyuk , Pc-re készült az oldal) bocsi ,by
Quad
#69
2015. október 28. 15:30
Nincs mit... de sokkal többet segítenél, ha kifejtenéd, mit találsz rajta botrányosnak és melyik része az, ami számodra használhatatlan. Ha a régi káosz nem volt az, akkor ennek sem kéne annak lennie.
b78
#68
2015. október 28. 15:07
Helló , van egy szavazás hogy milyen az uj CS... nem találok olyan választási lehetöséget hogy : rossz , botrányos,középszar...szal csak pozitivat lehet szavazni . olyan mint a magyar politika , az én és valoszinüleg sok más véleménye sem kerül bele. amugy számomra botrányos lett és használhatatlan. (köszi hogy leirhattam)
boriszgolf
#67
2015. október 20. 09:08
nekem csak jon meg neha h sarga felnis autok regisztraltak csokoljuk korbe
red87
#66
2015. október 20. 00:55
Sziasztok! Az autó adatainak módosításakor nem minden mezőbe tudok belekattintani (pl az évjárat, gyorsulás teljesítmény nem megy, de a felnit, meg egyéb cuccokat át tudom írni), és a módosításokat sem mentette el. Win7, Mozilla
g mk3
#65
2015. október 19. 22:41
Olyat nem lehetne, hogy egy képre kattintás után nagyban nézzük a képeket, és ne vegyen el felesleges helyet egy kommentbox a jobb oldalon?

Példa:
laci1987
#64
2015. október 11. 04:45
Elsőnek egy nagy katyvasz a régihez képest, de így az idő teltével mindent megtaláltam amit a régibe is használtam. Mindennek rájöttem a helyére, annyira nem bonyolult mint ahogy elsőre tűnt. Így már nem is olyan nagy katyvasz Gratulálok a fejlesztőknek az újításért.
PN
#63
2015. október 11. 00:22
Üdv mindenkinek !

Tetszik az új design....minden pöpec....1 hét alatt rászoktam kényelmesen...rá kell szánni időt és átnézni mi hol van...stb....gratula hozzá és csak így tovább !
YELLOW
#62
2015. október 04. 13:40
már nem tudom hova írjak, hogy választ is kapjak...
Quad
#61
2015. október 04. 13:22
Bocsi, az előbbi kommentet Yellow-nak szántam
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7
Összesen 140 találat 7 oldalon