Cikk: Sziasztok, én vagyok az új CS ;)

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Sziasztok, én vagyok az új CS ;)

Régóta ígérgetjük már, a nagy nap pedig ezúttal végre elérkezett: íme a Carstyling.hu legújabb kiadása, a v6.0. Fogyasszátok egészséggel! Bõvebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7
Gsrobi
#100
2015. október 31. 00:16
A mobil verziót hagyjuk azt nem is erőltetem a régebbi verzió átláthatóbb volt mobilon - nyilván egy 5-6"-os telón mást mutatna az biztos...
Ha törlök a legújabb 20ból ami látszik akkor előjön egy egy szóval megvannak a régebbiek csak megnézni nem lehet
Quad
#99
2015. október 30. 23:12
Szia! Mobilon, vagy desktopon eszleled a gondot?
Gsrobi
#98
2015. október 30. 21:29
Üdv!

Arra tudtok valami megoldást hogy a régebbi privát üzenetek előjöjjenek? Nekem nem csak 1 oldalnyi volt és csak az utolsó 20 látszik?! Vagy azok törlődtek?
kadi418
#97
2015. október 29. 22:18
koszi szepen ezek a fekete alapon szurke ikonok bizonyos szogbol (picit lentebbrol) nezve eltunnek. Meg amugy is nem sokat mondanak, de majdcsak megszokjuk. Mondjuk lehetnenek elutobb szinuek, mondjuk a sziv piros, az auto kek, a boritek CS-sarga...
kadi418
#96
2015. október 29. 22:12
szuper lett, kosziiii En nem csinaltam semmit, csak kitartoan rinyaltam a ti erdemetek, mert meghallgattatok.
Piet_
#94
2015. október 29. 19:30
bszki én ezt nem is értem, még feliratozva is fel van a gomb (pont az én javaslatomra) a gyengébbek kedvéért, csk végig kell nyomkodni
Piet_
#93
2015. október 29. 19:25
Quad
#92
2015. október 29. 16:31
Kevésbé ridegek-e az user autó adatok? Egyelőre desktopon bővült, nemsoká mobilon is meglesz.
Noise
#91
2015. október 29. 16:27
továbbra is kérdezem:
miért nem rakjuk már ki?!
YELLOW
#89
2015. október 29. 13:47
továbbra is kérdezem:
nem lesz "Összes értesítés törlése" gomb?
hondagirl
#88
2015. október 29. 11:15
Akkor a fiúk helyett segítek neked

kadi418
#87
2015. október 29. 01:08
ez olyan mint 1x talalkoztam egy par honapja nem latott csajjal, valamiert oregebbnek es rondabbnak tunt. Nem tudtam mi a fura rajta, mondtam is hogy valami, o mondta meg hogy szolizik. Addig nem jottem ra, csak arra hogy mas. Most se teljesen tudnam megmondani mitol olyan rideg, de mas... valamiert kenyelmesebb mert nagyobbnak latszanak a betuk, de sok minden nekem kenyelmesebb es szembaratabb volt.
kadi418
#86
2015. október 29. 01:03
koszonom amugy mas is leirta ezt hogy jobb volt egyben a felhasznalok oldala. En amugy a sajat oldalam kommentjeit azota sem talalom, mert volt ugye belepeskor az autom oldala-autom adatai. Most meg nincs autom oldala. csak mar ciki megkerdeznem mert folyton kerdeztem alapveto dolgokat ami majd kiuti a szemem
Quad
#85
2015. október 28. 23:17
És ez szerinted azóta van, hogy megújult az oldal? Jó reggelt kívánok, mióta van facebook, kommentezés terén azóta egyre gyászosabb a helyzet. Nem csak itt, hanem minden "közösségibb" oldalon. Nem véletlenül tér át mindenki lassan a facebookos kommentezésre, a cikkeinkre például ilyen téren 10-20x nagyobb aktivitás van facen, mint itt az oldalon. Sajnos ez egy - úgymond - természetes folyamat, pisztolyt pedig senki fejéhez nem tarthatunk, hogy kommentezzen. De ennyi erővel Te is írhattál volna ehelyett a friss userekhez... (egyébként meg: "nem szamit reklam penz meg biztos megy" - szerinted ez kicsit sem függ össze azzal, hogy milyen aktivitás van az oldalon? hm?)
Quad
#84
2015. október 28. 23:10
Szerintem a magyar mentalitás sokkal inkább az, hogy bármi is történik, alapból szar minden és ezt mindenáron be is bizonyítjuk...
Quad
#83
2015. október 28. 23:08
Hát igen. Évekig kaptuk az ívet, hogy így elavult meg úgy szar az oldal (ami jogos, mert egyébként tényleg az volt), most meg ez a baj, hogy valami változik. Lehet, hogy egyszerre nagy lépés volt ez, de ha a jövőbe tekintünk, sajnos nemigen volt más út.
Quad
#82
2015. október 28. 23:04
Remek statisztika az én ismerőseimnek meg 90%-a utálja a "fosbuk"-ot és mégis az lóg rajta a legtöbbet, aki a legjobban utálja. Ne haragudj, de ebben a formában, hogy "gáz az egész ahogy van" nem egy vélemény! A vélemény ott kezdődik, hogy meg is indoklod, mi a gáz az oldalon, amin kb. a design változott, meg az, hogy pár dolog nem ugyanott van. Plusz lett egy csomó új funkció (vagy az is mind gáz?). Ha számodra azért "gáz az egész", mert nehéz azt megszokni, hogy most a jobb oldali oszlopban van az is, ami a balban volt, azzal tényleg nem tudunk mit kezdeni. Ha viszont konkrétan meg tudsz jelölni X dolgot, ami miatt szerinted ennyire elviselhetetlen lett az egész, azon tudunk változtatni. Ezért van ez a fórum is többek közt, hogy ezeket leírjátok - bármilyen furcsa, nem magunknak csináljuk ezt az oldalt.
Quad
#81
2015. október 28. 22:44
Pedig az is ott volt kezdetektől, hidd el azért összeesküvés-elméletekbe ne menjünk át! Ha annyira nem viselnénk a kritikát, már ez a fórum sem létezne, nem gondolod? Igyekszünk mindent megvalósítani a kérésekből, amiben látunk fantáziát és amire van lehetőség (köztük van a Te igényed is egyébként), de sajnos nem megy minden pillanatokon belül.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7
Összesen 140 találat 7 oldalon