Cikk: Nézni is rossz: egy BMW E39 utolsó percei

aktuális téma
 Nézni is rossz: egy BMW E39 utolsó percei

Milyen indíttatásból zúzhatnak le egy ránézésre bőven menthető, vagy legalább darabjaiban vígan hasznosítható BMW E39-est? Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
Black M7
#19
2014. április 11. 20:01
hátttőőőő a bevételünk kb 10%-át pedig ilyen dolgok teszik ki! csonkállványok kompletten,féltengelyek,komplett hátsó hidak,dobokkal/tárcsákkal stb...váltók motorok minden mennyiségben,illetve napi kopásbol eredő dolgok,kapcsolok,ülések,kormánykerék,zárak,ablaktörlő mechanikák...és ez csak a seat...idegen autókbolo pl subaru vivo visznek mindent! használt rozsdás lengőkartol a csonkállványokon át az ablakokig mindent,vagy ugyanigy az astrákbol is mindből elviszik a futómüveket,motorkat stb...főleg a forgó és kopo alkatrészekért jönnek,mert csórók az emberek
oMg
#18
2014. április 11. 19:48
Vettem már kerékcsapágyat bontottan, mert az audinál egyben van az aggyal. Nem is a csapággyal volt gond, egy hülye gumis elszakított egy menetet.
Vectra555
#17
2014. április 11. 19:37
Tehát akkor ott tartunk, hogy egy használt autóból max. csak a karosszéria, a belső, meg egy-két dolog árulható ki.

Ezekért meg nem biztos, hogy megéri szétszedni.

Black M7
#16
2014. április 11. 19:34
hohooo micsoda video...kb mindennapos látvány nálunk én már nem is tudok szomorkodni sem ezeken....de azt kell megérteni,hogy vannak olyan törvényben előirt kötelezettségei egy ilyen cégnek,hogy nem vehet ki semmit a kocsibol,de meg KELL semmisiteni dokumentálva,mert valami oknál fogva a kocsi nem vehet részt többé közuti közlekedésben,vagy lopott,vagy nem fizették,a bank visszaveszi,de a papirjai nem lesznek meg többé,x idő után ugyanigy megsemmisitjük mi is ezeket...jön a bankos bácsi,végignézi,lefotozza és aztán törlik a rendszerből...ez igy megy,nem lehet mit tenni...pár hete egy 0km-es xc70-es volvot semmisitettünk meg,mert leesett a trélerről és a biztosito csak igy fizetett....
lasi
#15
2014. április 11. 19:28
Kopó,forgó alkatrészt nyilván nem bontóban vesz az ember
Vectra555
#14
2014. április 11. 19:27
Nem karosszériára gondoltam, az természetesen olcsóbb, főleg, ha színben fogja ki az ember.
lasi
#12
2014. április 11. 19:11
nyilván kerékcsapágyat nem bontóbol vesz az ember, de egy sárvédőt, légzsákszettet, más kaszni elemet meg simán.....
Vectra555
#11
2014. április 11. 19:09
Azért egy bontott gyárit ne hasonlítsunk össze egy utángyártottal.

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a gyári bontott alkatrész pl. 20 ezer Ft, az új meg 35 ezer. Az utóbbira van garancia, a bontottra meg nincs, ráadásul ki tudja mikor nyekken meg.
csuli7980
#10
2014. április 11. 19:03
Aki itt kint is ilyen korú autóval jár, az nem fogja megvenni az újat. Bemegy egy rendes német bontóba és inkább elhozza onnan a használt, jó állapotú és legalább eredeti alkatrészt és inkább átfényezteti. Aki megtehetné, hogy zsír újat vegyen, az meg 2-3 évente autót cserél. Én így látom.
lasi
#9
2014. április 11. 18:55
Gondolom ezért van tele az ebay is bontott alkatrészekkel, márkától független.

És sokszor a bontott ép sokkal jobb, mint az utángyártott, vagy gyárinak mondott új.
Vectra555
#8
2014. április 11. 18:46
Vissza kell forgatni a gyártásba. Csak a jobb első ajtóból kijön vagy két új Honda...
Vectra555
#7
2014. április 11. 18:42
Mert velünk ellentétben más országok-főleg tőlünk nyugatra- tényleg jobban teljesítenek és nem fognak bontott alkatrészek után csámpázni az autósok, hanem megveszik az újat.

Egyébként meg sok esetben a bontott alkatrész arányaiban drágább, mint az új.
Wildboy
#6
2014. április 11. 18:27
Erdekes.. A hondakat zuzos videon mindenki nevetett.... En ezen tettem ugyan ezt. vegre ugy bannak ezzel az autoval ahogy megerdemli.... en jot szotakoztam
ritya
#5
2014. április 11. 17:59
legalább a klímagázt leszívhatták volna
TaaT
#4
2014. április 11. 17:57
Anglia, Európa Amerikája.
DPluss
#3
2014. április 11. 16:31
miért?!
Robert9
#2
2014. április 11. 16:28
A csávó markolója fölé állnék egy 2x akkora markolóval és ugyanígy dobálgatnám őt is, leszarom ha benne ül...
R0BERT
#1
2014. április 11. 14:37
Sosem értettem, hogy miért jobb így szétzúzni egy autót mint pl alkatrészenként eladni?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 59 találat 3 oldalon