Opel Astra F tuning

Témakör: Tuning
aktuális téma
Opel Astra F tuning

Mindenki ide, akinek F Astra-ja van és már alakított rajta valamit!!! Képek, linkek, videók, tanácsok, szerelési tippek, általános eszmecsere, ötletek ...

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
koves1
#2805
2014. február 26. 14:52
Sziasztok!Kérnék egy kis segítséget sportdob ügyben.Szeretnék sportdobot de olyan elvárásaim vannak hogy nemtudnak már nekem nagyon segíteni. A lényege hogy szeretnék engedélyes dobot vásárolni ami méretarányos az astra f sedanomhoz.De sajna nem igen találok neten ilyet ami az az pedig csillagos árért van.Ha tudna nekem segíteni valaki ez ügyben megköszönném.Kérlek titeket hogy privibe írjátok meg.Köszi a segítségetT
The Devil
#2804
2014. február 26. 06:44
Egy kis segítséget kérek. Katt a képre-->Like-->Oszd tovább Köszönöm. !!!

Like
Koti23
#2803
2014. február 24. 22:10
Sziasztok!
'96-os 5 ajtós F astárhoz nincs valakinek elfekvőben, nem túl sok pénzért füstös, vagy "sima" kristály lámpája? Képet mellékeltem, hogy mire gondoltam.
Köszönöm előre is a válaszokat!
kisDög
#2802
2014. február 18. 20:41
HAli!

Azt csak csinálni szokják, csak rugótányért lehet kapni, alulra és felülre is, más nincs sajna
Dogeba
#2801
2014. február 18. 19:34
Sziasztok!
F astrához lehet kapni hátsó lengéscsillapító torony javító lemezt?
Colin
#2800
2014. február 18. 16:15
gondolj arra, hogy miután ráköltöttél sokat, pl utólagos klíma, minden elektromos izé, amit akarsz és a végén megfejeled ezt egy motorátalakítással, majd mint aki jól végezte dolgát jön a tuning.

Aztán első műszaki, és csak a +20 le miatt bukta lesz (meg amugy adócsalás kérdése is fenn áll).

El kell adni a régit, és venni kell egy újabbat. Nem hinném, hogy nem lenne szarásig tele a piac megfelelő 1,4 90 vagy 1,6 100 lovas Astra (F vagy akár G)-val.
Colin
#2799
2014. február 18. 16:09
sztem a kipufogón keresztül csináld, úgy az igazi

Annyi mindent akarsz az autóba, egyszerűbb ha eladod, és veszel egy olyat, ami mindezt tudja
dave astra
#2798
2014. február 18. 15:50
Sziasztok van felesleges alkatrészem ha kell valakinek.aprod.hu/hirdetes/astra-f-alkatreszek-ID1TIEF.html Itt találhatóak.
M62-501
#2797
2014. január 14. 17:41
Heló. Köszi a választ, csak most vettem észre, hogy válaszoltál. Értem. De a motort nem kompletten akarom kicserélni...értem én, hogy maradna alkatrész is meg pénz is jönne be a külföldi kocsi megmaradt cuccaiból. A szívócsonkot meg a hengerfejet kell csak nagyjából le-feloperálni ha hengerenkéntisre akarom ugye? És a 16 szelepes? Igaz, az csak 8 pacival lenne több. Vagy ennél többmindent? Madzagok? A tetőkárpitot hogyan lehet cserélni? Gondolom ragasztgatni nem érdemes meg valószínűleg nem is lehet mert amennyit én infót összekapartam róla az annyi, hogy egy műanyag idomon van fent minden. Szivacs és úgy ez a szövet ami a szivacsot elengedte. Klíma? Macerás? Kiszedve a motort (pl. a hengerenkéntisre változtatáshoz is) rá lehet építeni? vagy bent a motortérben hagyva? Középkonzolt nagyon "szét kell robbantani"? Izzót már cseréltem ott de az is igen macerás volt. Köszi a választ, tanácsot elfogadok bárkitől, szívesen olvasnám segítő soraitokat.
aimeTTi
#2796
2014. január 04. 17:42
Üdvözlet, 5ajtós f astrába keresek bőr üléseket (akár felújításosat is)

ritkaféle recaro conolly érdekelne elsősorban
de caravan és cabrio féle első (hátsó nem jó?)
és calibra hátsó ülés is érdekelne...

Tud valaki ebben segíteni? Köszönöm!
Opel Boy
#2795
2014. január 02. 23:00
Illetve multis kormányt hogy lehet betenni astra F-be? Illetve bekötni?
Opel Boy
#2794
2014. január 02. 22:32
Sziasztok!
B vectra üléseket be lehet tenni faragás nélkül Astra F-be?
lufihonik
#2793
2014. január 01. 13:29
Astra F-94-ig és Astra G szemöldökök eladók!

Üvegszálas, jól illeszkedő, fényezetlen termékek!

3000Ft/pár!
Kam9508
#2792
2013. december 28. 02:52
Sziasztok!
F-Cabriomat ültetném. Még nem csináltam hasonlót, így érdekelne, akinek van vele tapasztalata tud e valami okosat, a problémám a következő: A cabriokba alapvetően elég feszes és rázós futóművet pakoltak anno németföldön, (a magassága így sem rossz, de én egy 40-35mm körüli ültetést el néznék még neki, ezzel talán normális használata is megmaradna, vélemény?) tehát egy óltetőrugó elég bele a gyári gátlókkal, vagy érdemesebb lenne egy hozzá beállított gátlóval együtt? Ennél keményebb futómű lenne az eredmény vagy egy modern futóműszett azért nem ennyire primitív? Tudtok ajánlani olyan terméket, ami bizonyított és ajánljátok?
Köszi előre is
Ideglal
#2791
2013. december 27. 23:00
hali!
az elektromos ablak nem macera ha megvan minden hozzá!
ha gondolod van nekem az első két ajtóba 5 ajtósba, sedanba meg kombiba jó előre!
12+ posta kompletten kábel motor kárpit!

hengerenkéntire meg azzal jársz a legjobban ha figyelsz és veszel egy külföldi kocsit olcsóért ami olyan és akkor majdnem ingyen lesz a motortuning miután kiárultál mindent és még alkatrészed is maradhat!
Opel Boy
#2790
2013. december 27. 22:14
Valakinek eladó GSI első és hátsó lököse nincs?
M62-501
#2789
2013. december 15. 01:53
Sziasztok. Új vagyok itt. Opel Astra F 1,4i 8 szelepes C14NZ 44 kW (60 LE) motor, full alap, semmi extra benne egyelőre. 190 000 km-rel ámde és sajnos elég öregecske, 21! éves...megjelentek az apró ámde nagyon bosszantó hibák, tuning előtt ezekhez szeretnék szerelési tanácsokat, praktikákat tőletek. Először is a tetőkárpit elkezdett a szivacsról leválni és belóg. Hogyan lehet cserélni? Visszaragasztani nem lehet? Aztán motortuning motorcsere nélkül? Hengerenkénti injektoroshoz azt hiszem, nem kell nagyon szétkapni ugye? A hengerenkénti a 82 pacis? Aztán a klímát, kormányszervót, elektromos ablakemelőket, centrálzárat nagyon macerás belerakni utólag? Köszi aki tud rá válaszolni.
Hector526
#2788
2013. december 09. 20:50
Sziasztok. véleményetek szerint milyen az FK ültető rugók?? Strapabíróság érdekelne.. Esetleg vkinek eladó?? 94'es astra f sedan alá kellene.
astrakombi
#2787
2013. november 02. 10:06
Gsi lökös eladó!
Rendszám helye feltöltve, ködlámpa nyílás eltüntetve. Nem üvegszálas, gyáriból alakított. Három felfogatás letört, de megvan, javítható. Egy felfogatócsavart cserélni kell. Ár 20000 jó magyar forint
Személyes átvétel Bp. XX.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 2825 találat 142 oldalon