MŰSZAKI VIZSGA

Témakör: Real life
aktuális téma
MŰSZAKI VIZSGA

Tud valaki olyan embert, akik tutira levizsgáztatja a verdát?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Piet_
#608
2013. augusztus 08. 13:00
nekem tegnap a mozaikba rottyantották meg a vizet egy eladásra kinált autóból, ráadásul ennek hatására a leendő tulaj majdnem kihátrált a dologból....szerencsére csak annyi baja lett hogy a nyomás lenyomta a kiegyenlítőnek a csövét és ott kiköpte a vizet.. kb az előírt 30mp, illetve 1,5perc helyett vagy 5 percig járatták fordulaton, ráadásul nem 3000környékén mint az előírt
ZSAZSAVW
#607
2013. augusztus 08. 12:53
Az én műszakimon letörték az első toldatomat, utána meg odajöttek megkérdezni, "te ez le van ültetve?"
De persze ezért is én voltam a hibás még csak bocsánatot se kértek
Kapargatták az üveget hogy sötét hol van rajta a fólia, mondom ez gyári szinezet füstös üveg, egy deka fólia nincs rajta. Jaaaaa
Viccc!
Pixi
#606
2013. augusztus 08. 11:48
Sajnos már 5 éve nem az övé, és hétfőn volt pesten és akkor találkozott vele út közben:
Z_Márti
#605
2013. augusztus 08. 11:40
nem semmi kis trabi. gratula neki hozzá
nekem szerencsére nem volt gond a színátíratással, nekem alapból mondták, hogy más az autó színe, mint ami a forgalmiban van, úgyhogy akkor itt a papír, tessék átíratni. mondom, oké, köszi
Pixi
#604
2013. augusztus 08. 11:34
Másik sztori, hogy vittem annó hugom trabiját műszakira és fehérből piros lett. Szóltan a műszakinál, hogy lesz színátírás. Oké meg is volt minden, erre nézem a papírt szín fehér. Mondom ezt nem hiszem el hogy egy gyökér sem vette észre hogy a trabi piros és nem fehér, pedig úgy gondolom elég nagy az eltérés!
A másik amit nem értek, hogy miért kötnek bele a LEDes lámpákba?! ez megint hatalmas fa**ság!
Z_Márti
#603
2013. augusztus 08. 11:30


anno amikor a hondában motort cseréltem (teljesen ugyanolyan került bele) be kellett vinnem a mozaik utcába szemlére, hogy tényleg az a motorkodú motor van benne, és mehetett átíratásra... én nekem kellett megmutatni a "szakiknak", hogy hol van az alvázszám, és a motorszám
Z_Márti
#602
2013. augusztus 08. 11:28
de a némeketnél minden egyes dolgot ingyen beírathatsz a forgalmiba hátulra megjegyzésbe, és nem szólnak utána érte... de ha nincs benne, akkor nagy a bünti...
nálunk is de jó lenne...
Pixi
#601
2013. augusztus 08. 11:28
Ennyit a hozzáértésről!
Amúgy nekem is megmagyarázta a vizsgabiztos annó, hogy a trabin a nyitható oldal ablak szabalytalan, és hogy én gányoltam bele, így nem megy át a műszakin. Na ekkor elő vettem a trabant kezelési utasítást, és megmutattam neki, hogy akkor ide is tuti én rajzoltam be hogy is kell a nyitható oldalablakot használni! Attól hogy ő nem látta még nem biztos hogy nem létezik!
Stefanvon
#600
2013. augusztus 08. 11:19
En meg mindig azon picsazok, hog müszakin a Diesel verdakat romma turaztatjak...
Passat-om automata, N-ben mikor lepadlozzak elmegy tiltasig a fordulat majd visszaesik 2000 ford/perc-re es allandoan rugdaljak nem kepesek felfogni, hogy az Auto kellökeppen inteligens es eszleli, hogy nincs terheles alatt a Motor es nem engedi magas fordulaton pörgetni magat...
Noise
#599
2013. augusztus 08. 11:11
ezért nem működik semmi rendesen... amíg mindenki saját zsebre dolgozik, addig nem lesz fejlődés... és ez nem csak ránk, dolgozó emberekre vonatkozik... de nem szeretem a politikát, nem is akarok belemenni, plusz nem is az a topic
Piet_
#598
2013. augusztus 08. 11:04
de tudjuk hogy milyen kreatív és még annál is becsületesebb magyar embereknél ez hogy menne....viszem a deákot, te nyomtatod a pappert az autóra meg rá se nézz...!!
Noise
#597
2013. augusztus 08. 10:24
Zsanettet is elengedték anno
viccet félre... amilyen az akció olyan a reakció... egyszerű...

műszaki: mindig lesznek helyek, ahol egy kisebb összegért akkor is átmegy az autó, ha csak a rendszám meg a forgalmi van ott... De nem ezt tartanám megoldásnak... most, hogy egy németül beszélő országban vagyok, kérdezgetem a németeket (elszóltam magam?! ), hogy itt hogy megy... azt gondolom ezt a rendszert be lehetne vezetni. független vizsgálóállomás. betolod a verdát, átnézik, utolsó csavarig... kapsz egy papírt, hogy megfelel a tüv-nek, kapsz egy adatlapot, elviszed a verdát műszakira, adatlapot odaadod, és vígan közlekedsz... punkte
Z_Márti
#596
2013. augusztus 08. 10:19


múltkor párom az én autómmal ment, megállították, mert látták, hogy előtte telefonált... mindenre rákérdeztek, ültetés, felni, stb... aztán még a telefonálás miatt sem büntették meg, pedig elismerte, hogy telefonált... teljesen normálisan beszélt...
jó, persze, szerencséje is lehetett biztos... de szerintem ha normálisan állunk hozzájuk, akkor ők is azok...
én magamat nem említem, anno a hondával hányszor állítottak meg, és sosem kaptam büntit, pedig sport ülés, pici ültetés, sötétített ablakok, de erre mindig azt mondják, hogy csaj vagyok, persze, hogy elengednek
ZSAZSAVW
#595
2013. augusztus 08. 10:10
Noise
#593
2013. augusztus 08. 10:08
mert nem tud vele mit csinálni sajnos... és ez sem igazán az ő hibája... sikerült olyan gumiszabályokat alkotniuk a "kedves honatyáknak" amivel a tetveseknek több joguk van mint a velük szemben intézkedő hatóságnak... aztán csodálkoznak, hogy nyáron bemegy a búvár a cellába és megtámogatja kicsit...
Piet_
#592
2013. augusztus 08. 10:05
néha érnek még ezzel kapcsolatban kellemes meglepetések is, kb 1-2 hónapja este 10kor egy nem túl forgalmas lakótelep szélén a teraszról nézve láttuk hogy GYALOG járőröznek, velünk szembe meg a kátrányos helyzetűek a kerítésre felmászva, udvarra behajolva lopták a cseresznyét...aztán csak odaszóltunk nekik hogy hát lehet nem ártana megkérdezni tőlük hogy finom-e a szomszéd cseresznyéje...végül odamentek igazoltatták őket.
ZSAZSAVW
#591
2013. augusztus 08. 10:02
Nos azzal a hozzászólásommal nem éppen erre a büntetős témára utaltam hanem arra hogy mennyire "szolgálnak és védenek"
Én erre reagáltam: "Az utóbbit meg a rendőr is elkerüli inkább! Főleg ha 8-an vannak!"
Noise
#590
2013. augusztus 08. 09:58
engem is állítottak már meg, de csak azért, mert gyorsabban mentem mint amennyivel szabadott volna... megkérdezte miért ilyen nagy a kerék, miért ilyen hangos a kipufogó, mennyire sötét a fólia (mert látta benne az engedélyszámot), megkérdezte mennyit megy, hogy milyen érzés 4 pontos övvel vezetni...stb... minden módosítást végigkérdezett, de egy rossz szava nem volt... és 3000 helyszínivel elengedett...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 689 találat 35 oldalon