Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Témakör: Real life
aktuális téma
Gps, Pda, Mobil, meg minden ami kütyü

Mindennapos dolgainkról van szó, mindenkinek van valamilyen, meg lehet osztani, milyen, meg szereted-e, meg jó-e, meg ilyesmik...

A GPS egy fejlett helymeghatározó rendszer, amellyel 3 dimenziós helyzetmeghatározást, időmérést és sebességmérést végezhetünk földön, vízen vagy levegőben. Pontossága jellemzően méteres nagyságrendű, de differenciális mérési módszerekkel akár mm-es pontosságot is el lehet érni, valós időben is. A GPS, mint számos más technológia esetében is, először katonai célokra lett kifejlesztve, de ma már széles körű a felhasználása a civil lakosság minden rétegében. Nagy előnye, hogy adatait felhasználva szolgáltatások sorát élvezhetjük a kis méretű eszköz által és növelhetjük kényelmünket, biztonságunkat.

Hirdetés TILOS!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Corsáskoko
#56
2008. október 04. 13:11
szerintem a mostani pda-k közt a samsung i900 a best nagyon jó ugy ,ahogy van.vagy is nekem sokkal jóbban bejön mint az iphoe és ezzel legalább normálisan lehet navizni mivel winfososegyszóval nekem bevált aki iet szertne vásárolni nagyon jó kis gps-es pda telefon
madmike
#55
2008. október 04. 13:06
mi a bajod a mio-val? én az enyémmel meg vagyok elégedve IGO8al tökéletes
wazze
#54
2008. október 04. 12:57
Mio mi?
Mio moov 330 nagyon jó, az 2hétig nálam volt, és árban is jó! Ami az Apple cuccokról nem mondható el
Ferencz
#53
2008. október 04. 12:54
wazze
#52
2008. október 04. 12:50
Jó, de mivel nem volt még semmi Apple-em, se iMac, se iPod, se iPhone...
Nagyon tetszenek, mármint külsőre, de nekem az egy túl burkolt, túé amerikai rendszernek tűnik... Az iTunes-től kezdve a saját navi szoftveren át... egy csomó idegen dolog, ami nagyon tetszik, nagyon kiváncsivá tesz, de az emberek többsége szerint nem is olyan jó...
Neked mivel van tapasztalatod?
bazsiboy
#51
2008. október 04. 12:42
Figyeljétek meg 2év és olyan telók lesznek h nem fogsunk tudn válastani közülük.. most van 4-5 fullos teló de 2év és jönnek az uj generációs okostelefonok
Ferencz
#50
2008. október 04. 12:41
Pedig véleményem szerint egész jók.
wazze
#49
2008. október 04. 12:39
én kicsit félek az Apple termékektől
bazsiboy
#47
2008. október 04. 12:34
igy van meg az h az n82egy leheletnyivel gyorsabb nekem a 8gigás kari nem lassitja a telót ugy mint az 73ban
teljesen jo teló csak az az érintőképernynő lenne még jó meghát tenném fel az uj szoftot de azt még nem lehet hekkelni...
Az iphon nekem azért csalódás ugy indultam uj telát venni 2 hete h arra gondoltam h veszek egyet ha jó kipróbálás alatt nem éreztem azt h na ez most nekem kéne
F.Geri
#46
2008. október 04. 12:33
Olyan SIM kártya, amivel ingyen szolgáltatást kapsz és számlát soha, sőt a kártyát fel sem kell töltened.
Bora1.4-16
#45
2008. október 04. 12:27
Iphone okat annyira nem ismerem, csak tényleg mindenkitől azt hallom, hogy baromi nagy és ahhoz képest amekorra reklám van körülötte nem egy nagy szám. Bár múltkor láttam olyan kiegészítőt hozzá hogy Yo-yo-val töltheted az aksit Amugy nemtudom milyen pluszt nyújthat az I-phone az új Nokiákkal szemben mondjuk: N95-ben sem nagyon tudok MOST olyat ami hiányzik belőle...
winy
#44
2008. október 04. 12:26
császtok.van egy eladó HTC TOUCH DIEMOND PDA,AUTÓS TÖLTŐVEL ÉS A LEGÚJABB IOG-VAL.KÉT HETES.Csak üzembe lett helyezve de még használva sem volt csak ki lett probálva.
Bora1.4-16
#43
2008. október 04. 12:24
N82 van 1ik ismerősömnek, az is nagyon jó, nem is tom h van e különbség a két teló között, max a kijelző.
wazze
#42
2008. október 04. 12:20
ez azér durva, hogy amerikába mindenkinek iphonha van, és imádják, ide meg elhoznak egy középszart, amit sokan szidnak, a másik fele meg nem engedheti meg magának, vagy egyszerűen csak totális baromság számára a 600perces díjcsomag 2éven át.... Itthon szertintem csak a szürkeimportosnak van régebbi szoftvere, a témobil csak egyfélét árul
F.Geri
#41
2008. október 04. 12:20
Elsősorban GPS navigációra (iGO-t szándékoznék használni) kertesek PDA-t, lehetőleg HP márkájút. Ötletek?
bazsiboy
#40
2008. október 04. 12:20
Igy van az N95is nagyon jó sőt az N96 is csak sajna nálam a szétcsúztatható nem jön be ezért is maradtam azN82nál tökéltes szinte csak az érinőképernyö hiányzik belőle
Bora1.4-16
#39
2008. október 04. 12:15
Iphone-t nagyon sokan lehúzzák, még nem nagyon hallottam olyat aki elégedett lett volna vele, bár azok között is van ülönbség 2. Generációs, 3 Gen....
Bora1.4-16
#38
2008. október 04. 12:11
Én N95öt használok, teljesen jó minden téren, 5MP kamera nagyon jó képet csinál, az új 30.0.015ös szoftverrel már simán olyan képet csinál mint az N82. 4GB-os memória teljesen jó, zenék, videok, fotók, pdf, word excel dokumentumok minden elfér. GPS kicsit lassan indul be de utána nagyon jól teljeseít. Baromi jó kijelzője van.
wazze
#37
2008. október 04. 12:06
én nem bánom, hogy egy bevált rendszert adnának... Ez a vevőnek is jó, mert nincs annyi szívás, meg nekik is költséghatékony
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 4056 találat 203 oldalon