Eleged van a kátyúkból, igaz?

Témakör: Real life
aktuális téma
Eleged van a kátyúkból, igaz?

Sziasztok! Kaptam egy emailt. Szerintem mindenki csinálja meg! Poénnak tuti jó lesz!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
44 45 46 47 48 49 50
monsters
#33
2004. április 23. 12:17
mint a csiga, gúvadjál, bár én már kb úgy vezetek, kátufigyelő üzemmódban...
Enrico
#32
2004. április 23. 11:52
megyek dudálni
Ottohoner
#31
2004. április 23. 11:29
Ja és kettö van a kormány két szélén! Azt hogy fejelem meg????
Ottohoner
#30
2004. április 23. 11:28
Nekem kb 5cm átméröjü a duda gomb a kormányon!!!
monsters
#29
2004. április 23. 10:39
Bazz, hát megmondod a faszkalapjának, hogy (persze teljes ártatlansággal, és jólneveltséggel) te nem direkt dudáltál, hanem úgy beleestél ebbe a gödörbe a kocsival hogy egyből megfejelted a kormányt, amin a duda vótt, tehát te csak áldozata vagy ennek a szép úthálózatnak. Ha normális veszi a lapot, ha nem max elkéri a papírjaid. Én dudálni fogok. Bár ma és tennap reggel én az ablakunkból kátyujavítást észleltem reggeli ébredésem után. Fagy csak álmodtam volna??
tsc
#28
2004. április 23. 10:31
Ne aggódjatok a dudálás miatt, mert a Demszky megkérte a főrendőrt hogy ma ne büntessnek meg (12-13h közt) dudálásért senkit. LOL. Ennyit sikerült elérni. :)))
Tas-i VTI1
#27
2004. április 23. 10:00
nem 1x megyek Bosniaba barátaimhoz és esküszöm nem olyan rosszak az utak mint itt Magyarországon pedig ott háboru volt! Sajna nincs dudám de dudálnék szivesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ottohoner
#26
2004. április 23. 09:42
Sziasztok!

Ez ma lesz!!! De figyeljetek mert a rendörök is figyelnek és megbüntetnek a dudáltok mivel a kresz csak veszély esetén engedi a dudálást!!!
Ottohoner
#25
2004. április 10. 14:46
Szerintem még itt az a nagy baj, hogy minden adot elszednek az autosoktol! A benzinbe az adó a legtöbb, a súlyadó, stb.! De a súlyadót már motorosokra is bevezették!! És akkor egy 150kg-os embernek miért nem kell súlyadó?
sr-tuning
#24
2004. április 10. 14:01
... ahogy olvastam mindenkinek ki van mindenne a magyar utakkal kapcsolatban.
... de sajnos ilyenek a magyar utak
- én is azon agyalok, hogy lehet lekéne cserélnem a gumikat egy picit nagyobbra
- mert jelenleg az autom 215/40 R16-os gumikkal van szerelve, de még ha kapna egy 45-öst akkor is még cikcakban járnék az utakon, + akkor is vannak olyan helyek amerre el sem mernék indulni, csak valami terepjáróva, hiába "aszfaltozott"
- a lényeg az, hogy nagyon sz.rok a magyar utak, ami szerintem nem fog "megjavulni" a közzeljövöben
stifi|SR
#23
2004. április 10. 01:42
tavaszi takarítás szvsz...
nyáron meg a meleg miatt fogják
McKay
#22
2004. április 10. 01:42
Azt nem tudjátok véletlenül,hogy a pesti utcákat mi a fa$$ért kell állandóan locsolni?
Szerintem a kátyúk után ez a második legidegesítőbb dolog.Szépen lemosom az autómat,utána mennék vele egy kört,de tiszta sár lesz az egész,mert azok a buzik összevizezték az utakat...
fecoo
#21
2004. április 09. 19:51
faszák ezek a kátyúk. Most voltam futómű mérésen és a szerelő kiröhögött. Akkora ütést kapott a bal elsőm, hogy 1 cm-t kellett visszahúzni a csonkon. Fájt szívem + a pénztárcám is
S_Bernie
#20
2004. április 08. 15:14
Felér egy szlalom-verseny felkészítő-tréninggel. Frissen, éberen tartja a vezetőt. Akadályozza a gyorshatjtást. És megélhetést biztosít rengeteg árva/özvegy/szegény gumisnak és felnisnek. Összességében véve társadalmilag pozitív jelenség. Orvosi szempontból pedig preventíven hat a vesekő, epekő és agyhúgykő kialakulása ellen. Nem tudom, mi bajotok
OZ
#19
2004. április 05. 22:25
A magyar útépítésről csak annyit, hogy én Nyíregyen lakom, és itt tavaly (de lehet hogy tavalyelőtt, mind1 nem ez a lényeg) 4 sávosították a 4-est Debrecen felé (Debreceni út, micsoda véletlen), és az átadás előtt kb 1 héttel jöttek rá, hogy szar minőségű aszfaltot használtak és újra kellett aszfaltozniuk, hát igen ez is csak nálunk fordul elő, hogy akkor jönnek rá valamire hogy szar, mikor már elkészültek vele.
Ráadásul olyan jól kiszélesítették, hogy egy 4 sávos úton, csak az egyik oldalra csináltak parkolósávot, a másik oldalt nem, így ott az autók a külső sávban parkolnak (ami szabálytalan is), így a 4 sávból csak 3 használható, mindegy a lényeg az hogy van egy 4 sávos kivezetű utunk Debrecen felé.
zsity
#18
2004. április 05. 22:14
Azt hiszem akkor én kikapom a dudát a kormányból és nemes egyszerűséggel összekötöm a két drótot arra az egy órára, nehogy elfáradjon a kezem, mert az utvonalaimon lévő kátyúkat ismerve úgyis végig dudálnom kellene!
admirális
#17
2004. április 05. 22:10
Az aksit leszívná a művelet. Amúgy nincs sok értelme, mert ilyennel nem lehet motiválni az illetékeseket hogy normális minőségű utakat építsenek
22-es csapdája.
Enrico
#16
2004. április 05. 21:16
meg fönnt a hegyen nálunk most van egy kb 30cm átmérőjű kör alakú luk. esett az eső... na már moost tele van vízzel... ÉN tudom hogy 20 cm mély, vajon más is?
Enrico
#15
2004. április 05. 21:12
ajánlom figyelmedbe a soroksári útat is bár most foltozták ami azt jelentette, hogy "csöppentettek" némi kátrányt a lyukakba. Na már én Építőmérnöknek tanulok, de asszem e nélkül is világos, hogy ez max 1 évet bír ki és ez nem megoldás...
Enrico
#14
2004. április 05. 21:09
amúgy úrá fogok tenyerelni az már ziher
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
44 45 46 47 48 49 50
Összesen 993 találat 50 oldalon