Eleged van a kátyúkból, igaz?

Témakör: Real life
aktuális téma
Eleged van a kátyúkból, igaz?

Sziasztok! Kaptam egy emailt. Szerintem mindenki csinálja meg! Poénnak tuti jó lesz!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
43 44 45 46 47 48 49 50
fReak
#53
2005. április 11. 10:51
Nekem is elegem van a kátyúkból! Pedig nem vagyok pesti!
Az alufelnik most is a szervízben vannak egy gödör miatt...
Kinyomattatni a felnit, centírozni +új gumi...amit persze csak párban lehet cserélni...
45ezer HUF...
bravura
#51
2005. április 11. 10:50
én is halgattam:)elszomorító!!!
bravura
#49
2005. április 11. 10:49
én is kőbányai vagyok,és egyetértek veled!iszonyatosak az utak!!pedig az egyik leggazdagabb kerület!
Kerál
#48
2005. április 11. 10:46
Ma volt erről a kátyús témáról szó a slágeren ott kiszámolták hogy kb mennyi cash lenne, és az 1/3ából ki is lehet hozni azt amit mondtak. erre még rájön a munkadíj ami max a benzin/gázolaj vagy mittudomén, mert amúgy is ott vannak a dolgozók, a többi $ pedig megy a nyaralóba hát b*********** a j*k************
S_Bernie
#44
2004. április 26. 14:30
2009-ig nem kátyúznak. Akkor összenyitják a lukakat és abból lesz a 4-es metró.
monsters
#43
2004. április 26. 12:58
Jahh, a Mr. Budapest? Hát ő szegény télleg nem tehet semmiről, ő kiszolgáltatott mint mi. A hatalom kénye kedvére játszik vele is, mint velünk. Persze már, ilyen öszinte ember egyáltalán minek áll ki? Persze itt magyarországon mindíg könnyebb volt azt mondani hogy a másik a felelős, és nem én.
monsters
#42
2004. április 26. 12:53
Az a baj, hogy tűzoltás folyik, nem megelőzés. Pedig talán olcsóbb egy repedést még tél előtt kiönteni szurokkal, mint tavasszal abból a repedésből keletkezett nagy kátyut betömni. Ez csak szerény véleményem, de én logikusabbnak tartanám.
Insane
#41
2004. április 26. 11:47
Tegnap látta valaki a Napló c. műsort?
MR.Főpolgármester vigyorogva mondta a kamerába egy bazi nagy kátyú mellett állva, hogy Ő bizony teljes mértékben egyáltalán nem felelős az utak állapotáért.Aztán a műsorvezető ezzel zárta a riportot:" Nagyon szép a k.f.felni de a magyar utakra teljesen értelmetlen." Az a legrosszabb,hogy tavaly legalább tömködtek valami trutyit a lyukakba de idén még azt se.Én kőbányán lakom,és ott még a főútvanalak is tele vannak 5-10cm mély kátyúkkal.
wrc
#40
2004. április 23. 16:03
A dudálásos történet akkor érne valamit, ha egy zép hosszú konvoj(ly?) kerülgetné a parlamentet kb.3-4órán át, amikor éppen "dolgoznának" odabent.
Ez így egy hülyeség volt.
stifi|SR
#39
2004. április 23. 15:12
akkor lenne értelme, ha felhívnák a lakosság figyelmét, hogy holnaptól változtatásig ONLINE dudáljanak! de egy nap 1 óra... á
Furlong
#38
2004. április 23. 15:04
Én most értem haza, 12-től eddig jártam a várost. Maradjunk annyiba, hogy semmit nem ért ez az egész, ugyanis egyetlen egy autót sem hallottam dudálni a kátyuk miatt. Aki meg dudált, az meg ismerős volt, és nekem dudált, hogy észrevegyem.... Én nem dudáltam egyszer sem, elég hülyén vette volna ki magát, hiszen egész nap a forgalomba álltam, és még ha bele is mentem egy kátyuba, észre sem vettem olyan lassan araszolgattam...
Bocsi, de tényleg nem volt értelme...
Üdv: Furlong(206)
stifi|SR
#37
2004. április 23. 14:54
mi horvátba bosznián keresztül mentünk...
azon kívül hogy a házak le vannak bombázva, az utak simán verik a magyar utakat!! szégyen...
stifi|SR
#36
2004. április 23. 14:53
ha engem megbüntetne a rendőr dudálás miatt, szerintetek hogyan küldeném el a picsába? :DDDDDD
megbüntet dudálásért :D :D :DDDDD
ubul
#35
2004. április 23. 13:26
Kaptatok már be tankcsapda méretű kátyút erős fékezés közben? Én már jópárszor, többször majdnem elsírtam magam úgy megsajnáltam a futóművet. Minden tisztelet kijár a magyar Suzukinak, hogy ezeket mind kibírja. Többször azt hittem, hogy ott a vége, de mégsem, még a felni se sérült meg, hála a peremvédős guminak. Kőbánya és Cinkota között legalább 50 kátyút számoltam meg, közülük 10 életveszélyes, lefogadom a gyerekek oda járnának bújócskázni ha nem lenne forgalom.
faro
#34
2004. április 23. 12:31
akkor non stop nyomni kell a dudát!
én nem dudálok inkább slslomozok...
ma voltam femm a 3ashatárheggyen és mégszarabb mint volt!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
43 44 45 46 47 48 49 50
Összesen 993 találat 50 oldalon