User autók kategorizálása

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
User autók kategorizálása
Korábbi kéréseitek alapján négy új kategóriával bővült User autók rovatunk. A besorolás folyamatosan zajlik, de Ti is segíthettek: aki úgy érzi, hogy helye az új kategóriák egyikében van, kérje át magát, vagy ha olyan autót találtok, ami inkább már az új katokba illik, írjátok meg itt.

Az új kategóriák: Veterán, Race, Luxury és Truck

Célunk az eddig kirekesztett, vagy nem egyértelműen kategorizálható autók korrekt elhelyezése, illetőleg teret adni mindenkinek, aki eddig mindezek miatt nem tette fel, vagy vette le az autóját.

Mielőtt felteszed a kérdést "hogy miért":
- nézd meg hogy ki van e töltve részletesen az adatlapod
- megfelelő képeket tettél fel a módosításaidról
- a főképed az autód képe
- az oldalad megfelel a szabályzatnak
stb.
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Blindmouse
#39
2005. december 07. 16:47
megnéztem.. még a kerék se rávaló, mi egyebet nézzek rajta??

itt nem az alapján kategorizálják a kocsikat hogy mennyibe került, hanem a módosítások függvényében..
a széria autó az széria autó, nincs mit ragozni ezen..

RamboII
#38
2005. december 07. 16:47
a világitó antennákat kihagytad!
Strossi
#37
2005. december 07. 16:47
szerintem ha valaki vesz egy autót gyári állapotban, az tök mindegy, hogy 2 milkás suziki vagy 20 milkás bmw, attól még SALON állapotú.

viszont ha időt és pénzt nem kímélve átalakítja azt, akkor már a pontozási táblázat alapján kerülhet Tuned, Xtrem vagy TOP kategóriába.

legjobb példa wick barátunk autója. xtrem kis gép, pedig "csak" tavria. most akkor legyen a funba????

UFF
Vwrally
#36
2005. december 07. 16:47
A6-TDI
#35
2005. december 07. 16:46
Jah,plusz az opelem már nincs meg!
GoDPlaYeR
#33
2005. december 07. 16:46
Akkor csináljunk mác ccm-er alapján is sávokat, aztán érték, diesel vagy nem diesel, fogyasztás és károsanyagkibocsájtás alapján, aztán gumiszélesség és osztókör szerint is, meg ugy...
ugyan már!!!
A6-TDI
#31
2005. december 07. 16:45
Az én esetem nem véletlenül van zárójelben.Már nem foglalkoztat ez a kérdés olyan szempontbólhogy milyen a besorolásom(annyi hogy szarul esett,amikor még vectrám volt,hogy saloon volt)
Robi83
#29
2005. december 07. 16:43
kellene két Saloon kategória...pl: 5millió Ft alatt és felett...
RamboII
#28
2005. december 07. 16:43
nem veled foglalkozom. elmondtam a véleményem
GoDPlaYeR
#27
2005. december 07. 16:43
szerintem szép a BMW-d, de szalon állapot.
A Vectra az komoly, de ez nem a Vectra oldala, úgyhogy szerintem JOGOS a besorolásod.
Nyiss a Vectrának egy másikat, és az lehet, hogy még az extrémba is bekerül...

Amúgy nem nagyon értem a név-választásodat
Strossi
#26
2005. december 07. 16:43
nem is erről beszélünk
de aki ferrarit vesz az simán megtehetné, vagy nem?
Jenny Joy
#25
2005. december 07. 16:42
Igen, A6, de mégiscsak egy Ferrari! Nekem osztályozás szempontjából ez az alap: láttam a járgányt, brutál jó hang, a szívem ugyanúgy elkezd kalapálni, mintha valami fullra tuningolt gépcsoda lenne. Hát ennyi...azért, sajnálnám, ha saloon-ba kerülne. Nálam 10-ből 11 pont, simán...
Strossi
#24
2005. december 07. 16:42
szvsz ezért van a pontozási oldal ami alapján lehet kategorizálni...
leonidas
#23
2005. december 07. 16:41
az nem a magyarok penztarcajahoz van kitalalva...
A6-TDI
#22
2005. december 07. 16:41
Akkor most miért foglalkozol velem?
octavia_v8
#21
2005. december 07. 16:41
Pedig teljessen korekt, azt a ferrarit igy gyartottak igy full szalon auto meg a felnie is ferrari, a tuned kategoriaba esik az enyhe optikai tuning, es a extrem mar inkabb motor teljesimeny növeles+optikai valtozasok, nalam a top auto egy teljessen preparalt aranyozott polirozott full teljesitmenynöveles.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 5980 találat 299 oldalon