Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
s1l3nt
#40
2004. február 11. 09:59
Az enyim is...ne parázz.
Sőt hozzá se férek az adatokhoz.
Sőt a párbajban ott van de nincs a listán...na ez milyen.
Pedig nyerésre állok :))
JiM
#39
2004. február 11. 09:52
Jah, és megint eltünt az "autóm oldala" gomb felülről...
JiM
#38
2004. február 11. 09:51
Régebbi kommentek megtekintésénél, hiába állítgatom a legördülőben, hogy XX komment/lap, nem csinál semmit.
Ha nem gond, tehetnétek ezt többre is mint 10 (mindenhol), vagy lehetne user opció is. Én mindig pl 50re teszek mindent, utálok lapozgatni.
s1l3nt
#37
2004. február 11. 09:47
Hello.
Miért van az hogy nem férek hozzá az autóm adatlapjához?
Rákattintok és aszongya ilyen adatlap nincs.
????
Ja és a listán is csak a helye van ott.
Na ez mitöl van?
Pedig elég yool állok az arénában :))
JiM
#36
2004. február 11. 09:39
Őőőőő bocs, most megjelent, ahogy a főoldalra mentem...
JiM
#35
2004. február 11. 09:34
Csak egy észrevétel: Örömmel tapasztaltam bejelentkezés után, hogy újabb gomb jelent meg felül, "autóm oldala". Viszont gyorsan el is tünt, ahogy bongészgettem, és azóta sem láttam.
Ja meg egy kérdés. A bejelentkezést nem lehetne megcsinálni, hogy legalább 1 héti maradjon is úgy? Lustaság nagy hatalom, meg aztán nem egy bonyolult dolog megoldani sem
kacsa
#34
2004. február 11. 09:28
Na akkor hogy mindenkinek vilagos legyen. A szavazatok sulyozva vannak a kommentek alapjan. Minel tobbet irt valaki, annal tobbet er a pontja. Tehat Domingo nem tobbszor szavazott, csak tobbet er a szavazata.
kacsa
#32
2004. február 11. 09:26
ricfiam
#31
2004. február 11. 08:54
Tök jó lenne ha nem dobna ki a főoldalra minden komment után...
Domingo
#30
2004. február 11. 08:39
Na meguntam klikkelgetni 10 ről 19 szavazatra felhuztam HAGA ibijét.....
Domingo
#29
2004. február 11. 08:38
Bocs mégsem Qvikét, mert szavaztam rá reggel, hanem mindjárt kitalálom... HAGA Seat IBI jét ami most vesztene felhuzom 100 fölé legalábbis minnél többre lehet csak 50 ig de a lényeg hogy át fogja venni a vezetést mert most le van maradva !!
Domingo
#28
2004. február 11. 08:36
És hogy ezt bebízonyítsam most odamegyek Qvik kocsijához és a szavazatjait felhuzom száz fölé..!
Domingo
#27
2004. február 11. 08:36
CSALNI lehet az arénába, mégpedig a következő modón : Minnél többet klikkelsz gyorsan a szavazok radio buttonba, annál több szavazatot löksz oda, utána kiirja, hogy csak egyszer szavazhatsz mégis 10 szavazatot tudtam adni az egyik kocsira ezzel a módszerrel egy helyett!!!!
kacsa
#26
2004. február 11. 01:38
kacsa
#25
2004. február 11. 01:13
Javasolt: cache torlese...
Ollah
#23
2004. február 10. 21:13
Mér' nem tok kihíni senki?
Erre fentem a fogam, hogy Futuret jól elkalapáljam, erre no lehetöség! Diszkrimináció vagy mifene? Megyek a ombuccmanho'!
(Közelebb lévövel sem megy...) Ennyire vak vagyok vagy még nagyon új a dolog?
Egyébként megasirály az ötlet, gratulálok!
Csak nem bírom leverni Futit, aztán meg Petit, aztán megvédeni a címemet az összes kihívó ellen...
csiatt
#22
2004. február 10. 21:10
Használd a kedvencek menüt. Eddig nekem is ez volt a bajom, de most talán megoldódik.
ritt82
#21
2004. február 10. 20:51
Lehet,h ez kétszer lesz,de azért leírom. biztos,ami biztos. Szóval hiányosságként: user autóknál használható kereső! Többször éreztem már szükségét időhiány esetén.Köszi!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon