Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
subi78
#60
2004. február 12. 19:22
Sziasztok !!!

Képzeljétek , sajna nem tudok senkit sem kihívni , csak saját magamat (jó,mi?)
Tudjátok orvosolni a problémát ?
kacsa
#59
2004. február 12. 19:18
Amig parbajozol, vagy ki vagy hivva addig nem
swift1.3
#57
2004. február 12. 06:45
Hali!
A képet amit berektem a kocsimnak azt nem tudom már megváltotztatni?
MaxEL
#56
2004. február 12. 02:50
Haho valaki nem tudjátok miért van ez, hogy nem tudok kihívni senkit..pls valaki segítsen!
drummano
#55
2004. február 11. 19:30
ja amugy ha segithetek, es nem veszed kioktatasnak:

function doquery($query_string) {
global $ident;
$result=mysql_query($query_string,$ident);
$mysql_hiba=$mysql_error();
if ($mysql_hiba != "") {
mail("emailcimed","Mysql hiba","$query_string

$error","From: user@host");
}
return $result;
}

Innentol kezdve ha a mysql_query fuggvenyeket kicsereled doquery()-re, akkor minden mysql hibat megkaphatsz. Es akkor kicsit jobban mehet a debugolas az eles rendszerrol.

-progmano :)
drummano
#54
2004. február 11. 19:25
hat tudomen? :)

Amugy lehetne valtoztatni, a designon kellene egyszerusiteni, szerintem.
MaxEL
#53
2004. február 11. 18:04
Jha és nekem is visszalép minden comment után a főloldalra! Cookie törlés nem segít...help pls!
MaxEL
#52
2004. február 11. 18:03
Hiába srácok nekem nincs olyan, hogy "kihívom" egyáltalán.....pedig már töröltem minden cookit, frissítettem meg minden, de semmi....
Future
#51
2004. február 11. 17:00
Carstylin TOP-lista---->átlag alatt---->kihívom.
Persze ha már kihívták,akkor hiába is keresed!!!!
swift1.3
#50
2004. február 11. 16:56
Én a listánál találtam a kocsi sorába a leg végén!
MaxEL
#49
2004. február 11. 16:48
Segítsetek, de nem tudok kihívni senkit!!! Hol van a "Kihívom" gomb vagy valami...?! 10 helyezésen belül lévő autókat néztem csak, de ott se találom....
s1l3nt
#48
2004. február 11. 15:36
Az a vicces hogy én sem találom.
Pedig yoo volna ha megvolna mert átkéne irnom normálisan.
Na mind1.
Mareek
#47
2004. február 11. 15:22
hy!
úgyfest a dolog hogy én most igenhamar el fogom szenvedni első vereségemet. ez van.. viszont aki fölémkerekedik, annak NINCS ADATLAPJA!! de már tegnap este sem volt!!! Most ilyenkor mivan? ott lesz a nevem mellet hogy hogy vesztettem 1cer vagy nem?
kacsa
#46
2004. február 11. 14:56
Ezt hogy sikerult produkalni? Amugy kepeken nem nagyon lehet valtoztatni, ennyi van
drummano
#45
2004. február 11. 14:41
Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/lessie/style/arena_szavaz.php on line 8

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /home/lessie/style/arena_szavaz.php:8) in /home/lessie/style/arena_szavaz.php on line 10

Amugy meg rengeteg kepet tolt a bongeszo be valamiert, csinaljatok meg, ettol nagy a szerveretek terhelese is, ez tuti. Tul sok konnektet kap.
ocsem
#44
2004. február 11. 14:06
Hiba!

Lacika egy lamma:)
Annak ellenére, hogy feje Brad Pitté teste meg Ralph Müller-é.:)
BuXY
#43
2004. február 11. 11:59
Hali CSávók!
Továbbra is valami nagyon nagy gáz van a nevemmel! a BuXY regnevemmel nem tudok se csetelni, se kihivni !
Regeltem egy buxy -t azzal megy a cset,de oda nincs feltéve autóm.
Szóval nagyon szépen kérlek Titeket, valamit csináljatok vele! Köv talin egy-egy kanna rally benzin vagy nemtudom mviel kenyerezzelek le Titeket!
Domingo
#42
2004. február 11. 11:39
Ja értem....... tehát itt is számít, hogy mennyi csillagom van ohh.. asztem csak 1 szavazatot ér amit nyomok... akkor minden rendben
JiM
#41
2004. február 11. 10:09
Hírek menüpont:

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/lessie/style/news1.php on line 69
Warning: Wrong parameter count for mysql_fetch_row() in /home/lessie/style/news1.php on line 70
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon