Miskolc Nightlife

aktuális téma
Miskolc Nightlife

A topikba szeretettel várok minden miskolci és környékbeli embert.

Az MSR & PBDS közös gyermeke



Melygarazs-Street nyakpántok



Ládi Attila Oldala (Drift & Autóépítés)



X-Tomi Részlege



Biztonsági öv!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
68 69 70 71 72 73 74 75 76
YELLOW
#66
2011. július 17. 12:22
ja még valami!

az a baj egy idő után mindenki főnök akar lenni, a központban akar lenni. és ilyenkor fog széthúzni a társaság. látsd másik hasonló topic-ok.
és ne vedd sértésnek, de ez is kb pont emiatt lett nyitva. le akarsz tenni valamit a közösség előtt (ami jó), de mások úgyis keresztbe tesznek, vagy szólnak, vagy akármi.
ettől a topic-tól sem lesz összetartóbb a társaság.
az emberek nagyrésze felnő, családot alapít, nem fogja már érdekelni a most már gyerekesnek tűnő gyorsulgatás. bármit teszel nem olyan már.

én inkább megállok egy-két BMW arccal akár egy fél órára is dumálni, de többet ér bármely éjszakai több órás duhajkodástól.
Robert9
#65
2011. július 17. 12:20
Én is utálom, ha általánosítanak és hülyének néznek a sok csira miatt.
Én egyedül annyit tudok ellenük tettni, hogy a közelükbe sem megyek. Mást nem tudsz.
Az, hogy más mit gondol rólam, az nem igazán érdekel, mert én és a barátok tudják mi az igaz.
Sok új embert szoktam látni, hogy megállnak egy helyen ülnek a kocsiban, néznek, aztán panaszkodnak, hogy milyen barmok az emberek és mekkora szar a buli.
Viszont sok új ember van, aki megérkezik, kiszáll, bemutatkozik és becsatlakozik hozzánk a beszélgetésbe. Az ő véleménye már más: Jó fejek az emberek, jó a buli.
YELLOW
#64
2011. július 17. 12:15
nekem amúgy most dereng, hogy láttam én anno az autód
hidd el egy kis csoport sokkal összetartóbb, és barátiasabb, mint egy nagyobb. ennek úgysem lesz olyan feeling-je, mint a taplógázban vagy a haláLOST irombában.
tudom az életérzés benne van mindenkiben, de erőltetett és túl mű.
nem vitázni, akarok, de én így látom.
na menek vissza dolgozni.
Suncee
#63
2011. július 17. 12:13
mi részünk, ti részetek.
ez nem erről szól, hanem arról, hogy mindenki általánosítani fog a sok idióta láttán, mert az a pár hülye el tudja baszni az egészet.
ezeket eddig sem meg ezentúl sem fogjátok tudni kizárni, így részemről meg még jó pár ember részéről halott az ügy.
ne sértődj meg, de nem hagyom, hogy olyan csírákkal vegyen egy kalap alá, mert én is ott voltam...
Robert9
#62
2011. július 17. 12:12
Az a baj, hogy idióta emberek mindig lesznek és mindenhol. Ez ellen nem tudsz védekezni, sajnos.
Akárhova mész lesznek. Meg kell találni a normális társaságot, ahol mindenki odafigyel mindenkire, tisztelik egymást és tudják, mit miért tesznek.
Robert9
#60
2011. július 17. 12:07
Érdekes, ott a mi részünknél nem voltak ilyen idióták.

Azok a fekvők a Möbelix-szel szemben lévő útra lettek lerakva, akkor lett aztán a gyors szakasz a kamion parkolótól a körforgóig, de most azon is van már fekvőrendőr.
Robert9
#59
2011. július 17. 12:03
"a sima összegyűlünk és beszélgetünk, autókat félrehagyva, nem jó, nem elég?"

Mostmár ez van kint.

Régen is csak be kellett tartani az íratlan szabályokat. Sok ember gyorsult majdnem minden szombat este, mégsem lett soha semmi bajuk. Ők tudtak vigyázni?
Aki elkapta a padkát, az meg miért nem fékezett hamarabb?
Hidd el, aki úgy "szórakozott" hogy zavarta az emberek nyugalmát és veszélyeztette a testi épséget és a tárgyi tulajdont, annak szólva lett igen keményen, hogy vagy normális lesz, vagy eltakarodik.
Emlékszem, volt olyan ember is, akire az egész tömeg ment rá. Hidd el többet nem is láttuk "rosszul viselkedni".
YELLOW
#58
2011. július 17. 12:00
hát én kb 2 éve nem voltam, de már akkor is volt fekvőrendőr, márint akkoriban tették ki.
tudod nekem az nem tetszett és akkor untam meg (pedig túl sokat nem voltam kint), amikor egy autós közösségben leszarják a másik autóját és rábasszák az ajtót, és amikor szólsz még neki áll feljebb, holott normálisan nem tud parkolni, az autóról félig leszakadó lökös, de ő a kemény, mert 50 méteren gyorsul.
az volt a gáz, hogy több volt a bohóc... mondjuk ez régebben volt azóta nem tudom mi van.
meg lejártak a vajdéjék a merci CLS-essel, de ültek benne vagy hatan, mint aki abban lakik, de legalább tudott villogni.
a legnagyobb baj, hogy filmekből lett merítve, ne akarjuk már utánozni az F&F filmeket, ezért tart ott a tuning is ahol tart, csak nejon, meg hatalmas lökös, és rikító színek.
ahol 10 embernél több van, az úgysem elsz barátias, mert 10 emberből egy úgyis kilóg valami miatt.
Suncee
#57
2011. július 17. 11:59
na pont ennek nem látom értelmét a gyorsulásnak.
ha annyira penge és kihívást érez, akkor menjen legálra, ott mutassa meg. ott bezzeg kussolna.
és van igaza a jardoknak is, mert elnézve a sok idiótát, voltak meleg helyzetek, magyarul balesetveszélyes volt az egész.
a sima összegyűlünk és beszélgetünk, autókat félrehagyva, nem jó, nem elég?
Robert9
#56
2011. július 17. 11:44
Ez a "találkozó" erről szólt. Volt egy hely, ahol akárki gyorsulhatott, poénból, komolyan, vagy csak ahogy szeretne, itt nem nézték ki a másikat, hanem szórakoztak... Egy profi gyorsuláson nem fog odaállni a 800ccm3-es kocsival h kiröhögjék. Itt megtehette, volt élet, a dolgos hét után volt hol kikapcsolódni (nem csak a dikszók tele 13 éves picsákkal)... Az hogy 1-2 ember eltalálta a padkát, így járt. Rengeteg barái társaság alakult ott ki, jó volt találkozni a haverokkal/barátokkal (ez még most is megvan). Aztán odakerült 3 fekvőrendőr... és azt hiszik az emberek, hogy ettől vége.
Suncee
#55
2011. július 17. 11:39
az idén nem, de tavaly, tavaly előtt stb.
mert szánalmas, hogy boldog boldogtalan gyorsul a fostalicskával, de még olyan is volt aki normálisan megépített autóval odaállt. na ez még szánalmasabb.
azokról nem is beszélve, akik kigyomlálták a futóművet a padkával.
mindegy, ez Magyarország, ezt kell szeretni, vagy nem szeretni.
szkjuzmo
#54
2011. július 17. 11:34
Mi folyik itt?
Robert9
#52
2011. július 17. 11:33
mikor voltál és miért szánalom?
Suncee
#51
2011. július 17. 11:33
értem, köszi és sok sikert.

egyébként én is voltam kint jó párszor, hát röviden úgy tudnám jellemezni, hogy egy rakás szánalom.
bocs, de az a véleményem.

legjobbakat.
Robert9
#48
2011. július 17. 11:28
Robert9
#47
2011. július 17. 11:28
Ebbe most nem igazán mennék bele, de az havi 5-6 kommenttel nem igazán pörgött.
Voltak okai, miért nem írtak oda.
Gondoltam, itt lesz az új, hátha sikerül újra összerántani a társaságot.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
68 69 70 71 72 73 74 75 76
Összesen 1506 találat 76 oldalon