Cikk: GYMKHANA - 2011-től Magyarországon is!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
GYMKHANA - 2011-től Magyarországon is!

GYMKHANA. Ugye, milyen ismerősen hangzik? Nem véletlen, hiszen nem sok benzingőz-fanatikus él a világon, aki ne látta volna a Ken Block-féle practice-videókat. Azt viszont már sokkal kevesebben tudják, hogy a Gymkhana önmagában egy régóta létező sportágat jelöl, melyet gyakorlatilag szintén ő maga honosított meg az Egyesült Államokban. Az azóta futótűzként terjedő őrület pedig jövőre hazánkban is kezdetét veszi! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
Dzsanyi
#25
2010. december 20. 18:46
Ez úgy hiányzott ide mint a sárgaláz a lepratelepen...
Ricsy
#24
2010. december 20. 18:45
Ez a sorozat akkor lenne jó ha drift versenyzők meg a rally versenyzők elindulnának. Akkor lenne élmény legalábbis én egy WRC-t megnéznék ezen a pályán pl
Block_DC
#23
2010. december 20. 18:44
ahogy mondod!neki a rally nem fekszik...
tommy13
#22
2010. december 20. 18:42
sokkal nagyobb élmény lepusztult külsejű e30-asokat nézni tucatszám ...
Morpheus5
#21
2010. december 20. 18:40
Én is pont erre gondoltam, hogy mostantól a telepi hülyegyerekeknek azzal fognak szórakozni, hogy parkolóban csapassák a 1.0-1.4 autóknak Ha belepukkan az autódba meg sorry, jobb esetben hagy egy betétlapot De menő, mert dzsimkána
elbowS6
#20
2010. december 20. 18:31
mar latom elore a suzukisokat meg a hondasokat bohockodni :D
ide max a driftereknek lenne erdemes menni, ott legalabb van latvany, de nekik meg van a sajat bajnoksaguk... :)
4-500lovas osszkerekes kocsikkal meg inkabb csak gyorsulnak itthon.
saxosx
#19
2010. december 20. 17:54
2011-ben a bajnokság 13 kategóriában indul, ahol a legkisebb elsőkerekes kocsiktól
itt a videokon csak hátsokerekes vagy 4x4
es kocsik vannak
(még block fiesztája is4x4)
arra kiváncsi vagyok hogy az elsökerekes miként teljesitene a pályán
mert egy hátonak könyen megindul a sege és szép iven forditható
Ricsy
#18
2010. december 20. 17:19
Na szerintem ez Block sportja ő ide való nem a rally-ba
rambustibi
#17
2010. december 20. 17:18
lasi
#16
2010. december 20. 17:10
de jol szol
lasi
#15
2010. december 20. 17:10
M_Farkas
#14
2010. december 20. 16:52
Szlalomverseny új néven?
jóbarát
#13
2010. december 20. 16:26
remélem valami fajin összkerekes turbosok épülnek
Block_DC
#12
2010. december 20. 16:24
ezt dobta a gép..szar helyre születtünk itt mindenki abbol gazdálkodik,épit amire tellik...nekem nem tellett rá abba is hagytam..eladtam a kocsirol mindent az ültetést a nagy kerekeket vissza alakitottam szériává..itthonra nem valo semmilyen nagy kerék semennyi ültetéssel sem...na meg ennyi loeröhöz tankolni kell..és hát ez sem egyszerü eset közel 360as benzin árak mellett..nekem is egy 2000res vasam van,néha öröm etetni...
Janner
#11
2010. december 20. 16:24
Büty45si
#10
2010. december 20. 16:17
Én is remélem faca lsesz mondjuk azt nemtom a hungexponál hol lehet 'ekkora pályát' kialakítani, de ez a szervezők dolga amire biztos gondoltak
A versenyzési szinvonalat meg szerintem akkor lehetne növelni ha 'nemzetközi' témájú lenne mert szolid kis hazánkból nem biztos hogy össze lehetne kaparni az elvárásoknak megfelelő versenyzőket de talán pluszba a környező országokból igen...
Különben én is kiváncsi vagyok rá és nagyon várom!
Hajrá!
karlo1
#9
2010. december 20. 16:17
Köszönöm!Ahogy írod reméljük a legjobbakat.Magyarnak már csak ez maradt.Még rímel is
karlo1
#8
2010. december 20. 16:14
Itt minimum 5-600 lóerőket kell huzamaosan szólaltatni pille könnyű gépekben ami szerintem talán egy maroknyira való van az országban.Mire felnő ehez a géposztály addigra megunja mindenki úgy mint az összes eddigit.Mert annyi vézengyenge dolgot lát.A több ezer forintos belépőkért cserébe pedig elég kevés amit viszonzásul kap.Mindössze ennyi lett volna a hozzászólásom mindehez.Amint utaltam is rá ki fogok menni biztos sőt többre is de "talán,, mint a mondókámnak ott lesz a vége is.
Block_DC
#7
2010. december 20. 16:07
Teljes mértékben igazad van! Én is várom és kiváncsi vagyok rá de azt a szinvonalat mint a videokon láthatunk a cikk alján azt nem fogjuk elérni az elöttem emlitett okokból!De ne legyen igy
karlo1
#6
2010. december 20. 15:56
Ez szép meg jó is.Sőt örülök is neki!Csak sajnos mint minden más amit itthon elkezdődik az sajnos nem mindíg ér jól véget.Értem ez alatt a színvonal alatti szervezettséget...autókat..stb Ami gyakran vonatkozik itt az utóbbi drifft és gyorsulási futamokra...Éjjszakai csapatás kivilágítás nélkül,gyorsulás már szinten nevetséges lóerőkkel.Hébe hóba egy két erős autóval elszórva....Utánna meg mindenki mutogat mindenkire mert szarul sül el.Ez az új kategória lekorlátozódik a rövid tengelytávú összkerekes turbósokra.Ezekkel lehet eredményt elérni ebben a kategóriában.Ennek ellenére próbálkozik majd mindenki mindennel (vannak kivételek de kevés) ettől kezdve erejét vesztett ez a dolog.Mindezek ellenére várom!Miért?Mert tetszik!Csak nem vagyunk eléggé felnőve itt a balkán közepén ehez.Mintahogy sok máshoz sem.A Block féle videók szólnak.. és nagyot!De gondoljunk bele a pénztárca szűkében lévő szponzormentes versenyzők 200 lóerős csodáira ezen a pályán.Illúzió romboló.Hangsújozom nem szeretnék ezzel bántani senkit és minden tiszteletem a versenyzőké és a csapatoké.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 45 találat 3 oldalon