Hamarosan kezdődik a gyorsulási szezon Kunmadarason és kezdetét veszi a Dragbike Országos Bajnokság! A nyitó futam a Motul Kupa lesz a kunmadarasi Honda Motoros Majálison!

Kóstolónak a javából:

Sugárhajtású autó! Dragster autó csúcskísérlet! Közönségversenyek!
Nyílt nap! Dragbike-ok küldöldről! Helikopterek! Repülők! Sétarepülés!
Sörfutás! és még rengeteg minden más!

Az idei év szenzációja lesz a május 1.-jén Kunmadarason látható sugárhajtású autó, amelynek hajtóműve egy Northrop F-5 vadászgépből származik. A dupla hajtóműves repülő maximális sebessége 1.700 km/h. Az autóé mennyi lesz...?

Ezen kívül európa-bajnoki superstreet áll rajthoz május 1-jén a Motul Kupán Kunmadarason, a szezonnyitó versenyen! A motor korábban Dave Smith tulajdona volt, 2009. augusztus 24-én Angliában ő volt az, aki Amerikán kívül a SuperStreet kategóriában először volt képes átlépni a 200 mérföldes (320km/h) sebességet a 402 méteres távon - ezzel a géppel!

Idén május 1.-jén Kunmadarason magyar "színekben" debütál!

Támadás a földön és a levegőben egyaránt! Aki a repülést szereti, az sem fog unatkozni Kunmadarason május 1-jén! Az Apollo (www.halley.hu) és a Hungarocopter jóvoltából akár légiparádén is érezhetjük majd magunkat!

Elvégre repülőtéren leszünk :-) Ultrakönnyű kategóriájú repülőszerkezeteket és magyar tervezésű helikoptert is láthatsz majd nálunk!

Az eddigi nagy sikerre való tekintettel idén is lesznek nyitott kategóriák! Próbáld ki magad valamelyik nyitott közönségkategóriában, ahol utcai gépek ellen, szintén "nem profi" versenyzőkkel mérheted össze magad - és a gépedet!