YATOUR MP3/USB/SD/AUX illesztő

Témakör: Tuning
aktuális téma
YATOUR MP3/USB/SD/AUX illesztő

Sziasztok! Mivel a kereső nem adtott ki találatot erre a névre itt a fórumon így gondoltam indítok egy topikot ahol a tapasztalatokat várom, hogy akinek van ilyen eszköz vagy találkozott már vele írja meg a tapaszatalatát! Remélem van olyan aki tud infót adni a kütyüről! :) üdv PIXI

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
Pixi
#28
2014. január 25. 18:23
Olyan sokan vagyunk itt, és senkinek sincs még ilyen kütyü?
Remélem jövő héten megjön és le tudom tesztelni milyen a hangja, és mit is tud pontosan!
Pixi
#27
2014. január 24. 10:50
Hol nézted, mert én nem vettem észre hogy lenne rajt!
DEH-P800BT
Pixi
#26
2014. január 24. 10:49
Azért egy 15000-es fej sem közelíti meg a 8-as széria hangját és tudását! Amúgy próbára rendeltem, mert érdekel milyen és mit tud! Amúgy sztm hangminőségben nem lehet túl nagy probléma!
Ha meg lesz úgy is megírom a tapasztalatokat!
Pixi
#25
2014. január 24. 10:47
Pioneer-hez való verzót rendeltem, IP-bus csatlakozással! Ebből van minden gyári és egyéb rádióhoz amin van tár vezérlés!
zebra1
#24
2014. január 22. 16:40
Pio fejhez hogy fogod csatlakoztatni ezt a kütyüt?
79csabika
#23
2014. január 22. 16:24
15-20 új usb fejet lehet venni! Ezek az illesztők meg nem fogják minőségben megközelíteni a cd-t! Lehetsz te akár pio alpine fan
Nevemsincs
#22
2014. január 22. 15:05
de hozzáteszem, kezemben még nem volt ilyen pio
Nevemsincs
#21
2014. január 22. 15:01
bárhol nézem, a deh-p800BT-n van USB csatlakozás hátul...
Pixi
#20
2014. január 22. 14:48
Az enyém csak BT-s így ezért próblom ki ezt a kütyüt, mert nincs kedvem ebben a kategóriában USB/BT-s fejet venni. Ami most van az nagyon jó áron jött össze így inkább vettem egy ilyet!
Amint megjön és meg volt a teszt kiderül mit is tud pontosan!
Nevemsincs
#19
2014. január 22. 14:27
nem akarok hülyeséget mondani, de ha minden igaz, ezek a piok alapból kiírják az id tag-et

ha simán rádugott pen-ről nem írja ki, akkor nincs jól a fájlhoz hozzárendelve a ID, és azért nem írja ki...
Pixi
#18
2014. január 22. 14:20
Hali!

Hamarosan kiderül, mert berendtelmet egyet, igaz nem jött ki 15-ért, de ez van! Nekem Pioneer DEH-P800BT van, így az ID-tag az oké, de majd ha meg lesz kiderül, hogy kezeli-e!
Neked mióta van meg ez az adapter?
Sven
#17
2014. január 08. 09:06
Az enyém egy full alap gyári fej, nem hogy aux kimenet nincs, még az mp3-at sem tudja, ezért ez tűnt a legkézenfekvőbb megoldásnak, hogy az eredeti fejegység megmaradjon. Az illesztőt pedig behúztam a kesztyűtartóba, így nincs szem előtt.
Sven
#16
2014. január 08. 09:02
ha ügyes vagy, már 15e ft alatt is meg tudod venni

Ha ID Tag-et kezel a fejegységed, akkor ki fogja írni a számcímeket, más esetben csak CD XX Track XX-et fog megjeleníteni.

Ha nem egy gyárilag szerelt "alap" fejegységhez akarod hozzácsatolni, akkor szerintem jobban jársz ha veszel egy új (akár cd mechanika nélküli) MP3/USB-s fejegységet, árban kb ugyan ott fogsz kijönni.
Pixi
#15
2014. január 07. 17:28
Jelenleg itthon 25000Ft körül adják, de kintről németből megjön 17000 körül szállítással. Az a baj hogy én erősen agyalok rajt, csak sokat segítene a döntésben hogy ha tudnám hogy a számcímet és előadót kiírja-e a rádió vagy sem!
A zene lejátszás nem lenne gond, mert a fejegységem buletoots-s ami még mindig jobb mint az MP3 lejátszó, de sajna nem viszi át a számok adatait, az meg hogy a teló végig be legyen kapcsolva annyira nem buli hosszú távon. A legjobb nekem is a gyári pio USB modul lenne, de azt már nem forgalmazzák és még használtat sem találni belőle!
Azért nyitottam új topikot, mert sokszor ha egy meglévőbe írok akkor a sok komment közt elveszik és így nem jön rá válasz! Így meg ha más rákeres akkor azonnal megtalálja!
Gyári fejekhez egyértelműen a legjobb döntés!
Dension van ami Pio kompatibilis?
YELLOW
#14
2014. január 07. 16:39
egyértelmű, de ha oylan a fejegységed, ami tud AUX-ot kezelni, akkor inkább úgy oldanám meg egy mp3 lejétszóról pl.
mondom én is egy tűzesetest olvastam. amikor én néztem igaz nem mostanábanvolt, akkor 8-11ezer körül ment, anynit megér.
Sven
#13
2014. január 07. 16:33
nincs vájt fülem, nem hifizek, a gyári rendszer van az autóban, nem akartam másik fejegységet, mert nem vagyok feltekeredve a témára, viszont elszoktam a cd írástól, na erre pont jó ez a cucc. Szerintem egy FM transzmitternél többet ér és beszerelni sem több 5 percnél.
Sven
#12
2014. január 07. 16:29
szinte minden típushoz gyárt csatlakozót
YELLOW
#11
2014. január 07. 16:28
én már nem emlékszem. azt tudom, hogy dension-ra kerestem rá, aztán bedobta ebay-en ezt a márkát, típust. és akkor kezdtem kutakodni.
egyébként többen kritizálták a minőségét, én is ezért nem vettem meg inkább, a dension-ért meg annyit megint nem akartam kiadni.

nos nyílván vannak akik dícsérik, én olyanoknál láttam ezt akiknek a SAL az isten szóval ez mindent elmond. átlagos felhazsnálónak biztos jó, valószínű nem evszi észre a dolgokat, max esetleg ront a minőségen, sé esetleg nagyobb hangerőn kijön a torzítás.
Nevemsincs
#9
2014. január 07. 16:24
vagy

vw-s

és gondolom több fajta gyári rádióhoz is létezik... [i
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 48 találat 3 oldalon