volvo tuning

Témakör: Tuning
aktuális téma
volvo tuning

nekem egy v40 t4 em van.az ország egyiklegagresszívabb kombi volvója. nah a tuning a következő.kipufogó tuning az első.szal dobd ki a kukába a katalizátorodat és tegyél fel a helyére egy átmenő sport dobot.aztán ha ez megvan a gyári közép dobot is dobd ki tök fölösleges van a picike dob a hátsó dob előtt azt feltétlen hagyd fent mert az kell.végűl egy hátsó átmenő sport dob így a kipuff rendszered brutál lesz és fogyasztásban is alig érzel különmbséget.ettől az autó 80 200 -ig megvadúl. aztán jön a turbó upgrade potom pénzért de komolyan.van egy ismerősöm nagyon májer a turbós verdákban és ő csinálta nekem meg az autómat.nem kell chip azt felejtsd el fölösleges.mindent mechanikusan kell beállítani a verdádban.a turbó nyomást is és a benzinnyomást is.na most egy nagyon jó hír a t4 seknek. a t4 befecskendező szelepei 400 ismétlem 400 lóerőig specifikusak a coolere pedig még 320 lóig stabil szal nem megy szét.az autóm jelenleg 270 lóerő és most van a kísérleti fázisban a 301 lóerő. ha megvan és minden fasza akkor megírom mit hogyan és ki csinálja meg _________________ Streetkill.......

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8
Zözy
#125
2007. szeptember 16. 18:20
hát ott sokkal jobb, ott tényleg van hely csak pl tegnap is ahogy odaértünk jöttünk is el mert a rendőrök igazoltattak meg kültek el mindenkit (állítólag valakit be is vittek)
de amúgy az tök nyugis hely, ott lehet versenyezni is meg gyülekezni is. oda lehet találni mert 10 körül minden kocsi odamegy a corátólnagy a forgalom olyankor
Vivien
#124
2007. szeptember 16. 18:17
na az már akkor egy fokkal jobb...még ott nem voltam de valamikor kinézünk majd
Zözy
#123
2007. szeptember 16. 18:14
amúgy a coránál minden este gokartozással kezdünk, az kihagyhatatlabn és annak ott van a helye
jó móka és ott senkit sem veszélyeztetünk, mindenkinek gokartoznia kellene
Zözy
#122
2007. szeptember 16. 18:12
az meg hogy részegen beül a kocsiba....

no comment, ez az 1 amit teljesen elitélek és kivánom minden iylennek hogy egyedül éjszaka 1 jó mély árokban kössön ki és ne találjanak rá reggelig
Zözy
#121
2007. szeptember 16. 18:11
van benne valami...de mostanában már nem a coránál mennek a versenyek, ott csak gyülekező van meg 1-2 suzuki "versengése"
utána mindenki kimegy arnótra, márha a rendőrök is úgy akarják...na ott van hely és nem evszélyeztetnek senkit mert a tömeg 1 helyen áll, és másik helyen megy a verseny az egyenesben...az azért hosszabb és biztonságosabb
Vivien
#120
2007. szeptember 16. 18:08
én meg ott is voltam pont akkor de hála az égnek hogy a társaságunk már eléggé érett ezekhez a dolgokhoz és éppen a Cora másik oldalára áltunk át mert valahogy éreztük hogy nem lesz jó mert a gyerek még be is volt rúgva...hát jól is tettük mint utóbb kiderült...
örülök én is neki hogy nem mindenki ilyen csak sajnos egy bolond százat csinál alapon egyszer mindenki azt hiszi hogy majd ő lesz a "Jani" aztán valakinek sikerül valakinek nem mint ahogy a példa is mutatja
Vivien
#119
2007. szeptember 16. 18:06
én is imádom az autóversenyeket meg minden autós dolgot de én úgy vagyok ezzel hogy mindennek meg van a maga helye és ideje...és nem hinném hogy erre a Cora a legmegfelelőbb
Fel lehet menni a Bükkbe és összetörni saját magát, nem pedig veszélyeztetve a másik életét, illetve ott vannak a gyorsulási versenyek...amennyit itt "elautókázik" abból a pénzből inkább menne el egy igazi gyorsulásra ahol szintén mint a Bükkben csak a saját maga életét veszélyezteti nem pedig másokét sosem értettem az ilyen felelőtlen embereket
Zözy
#118
2007. szeptember 16. 18:00
amúgy ha a honda vs sconto alatt a preludeot érted akkor arról én is hallottam, az felelőtlenség...meg balfaszság
de szerencsére nem mindenki ilyen roncsderbi-fan
Zözy
#117
2007. szeptember 16. 17:58
hát igen, igazad van....énsem versenyzek hanem ismerkedek az autókkal és a tulajokkal, és ellesem a különböző megoldásokat...a versenyeket elnézegetem, szeretem a gumiszagot és a kipufogók hangját
egyébként mi is szoktunk ilyen szalonnasütős dolgokat is csinálni, de szerintem ez sem rossz szombat esti progi, legalábbis nekem mert én autókázni is szeretek...meg nézni is szeretem, meg beszélni is szeretek róla
Vivien
#116
2007. szeptember 16. 17:43
hát én megmondom őszintén hogy annyira nem élvezem se a Suzukik értelmetlen "versengését" se azt a sok hülyegyereket akik azt hiszik hogy tudnak vezetni közben meg 1 hetes a jogsijuk és esetenként apuci kocsijával próbálkoznak mutatványozni...
én féltem az autómat és inkább ha kimegyek akkor se a Volvoval...nem hizányzik hogy egy ilyen agyatlen hülyegyerek összetörje a kicsikémet...egyébként meg már volt számtalan ilyen eset hogy épp a Honda találta magát a Scontoban...szánalmas

Egyébként mi az autós társasággal inkább szalonnát sütünk és közben beszélgetünk főleg autós dolgokról és sokkal meghittebb a hangulat és barátibb
Zözy
#115
2007. szeptember 16. 16:57
ilyen cora tali minden szombaton van és mostanság gyakran kijárunk, és akkor 1 éve is kint voltunk.
egyébként jók ezek a kis cora talik a sok versennyel meg a rengeteg kocsival
te nem jársz mostanában??
Vivien
#114
2007. szeptember 16. 16:24
köszönöm szépen...de Te hogy hogy ott voltál? Az csak egy Cora tali szokott lenni
Vivien
#113
2007. szeptember 16. 16:23
Zözy
#112
2007. szeptember 16. 13:39
van pár szép példány
Zözy
#111
2007. szeptember 16. 13:31
de amúgy ez tényleg szép, jól néz ki!!
Zözy
#110
2007. szeptember 16. 13:31
valamiért nem tudok képet belinkelni, nem jeleníti meg a képet amit linkeltem
Z
#109
2007. szeptember 16. 13:30
Zözy
#108
2007. szeptember 16. 13:29
egy ilyet a garázsba.....
narancs
#107
2007. szeptember 16. 13:28
ez sztem elég jól néz ki. felni+ültetés és kész, minden más gyári.. kivéve a szemöldököt..
Zözy
#106
2007. szeptember 16. 13:24
köszke, szétnézek
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8
Összesen 145 találat 8 oldalon