Cikk: Metabond fémfelület-nemesítő

Témakör: Tuning
aktuális téma
Metabond fémfelület-nemesítő

A legtöbb gépjármű esetében az üzemanyag által létrehozott energia jelentős hányada a motor súrlódó alkatrészeinek ellenállása miatt vész el. Erre nyújt gyógyírt a Metabond termékcsalád, mely adalékainak köszönhetően csökkenti az alkatrészek egymás közötti súrlódását, mellékhatásként pedig a motor élettartamának növekedését, fogyasztáscsökkentést és jobb teljesítményt érhetünk el. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
monky
#331
2012. február 28. 08:37
Talán nem metabondot kellett volna beletölteni,hanem megcsinálni a motort,hogy ne egye az olajat.Meg egy esetlegesen kopott motornak,több ezer forintért segít;DDDD
Azért legalább jól megtömöd a zsebét a disztribútornak.A gyárak által megadott olajat minek beletölteni,ha van metabond is;PPPPP
papoo
#330
2012. február 18. 23:52
jóbarát
#329
2011. július 30. 19:05
van aki még a nagymami lekvárját is bele öntené a motorba ha valami okos a tv ben azt mondanáh huu de védi a cucc de csakis a nagymami lekvárja és csak is a barackos
jóbarát
#328
2011. július 30. 19:04
há bázzze veszek normalis olajat az védi a motort sosem sportoltam olajcserén és a csaladbol senki sem ... ha 15.000 ft 4 liter olaj akkor annyi ... nem öntözgetek ilyen szarokat bele. ha meg eszi az olajat füstöl lekapom a hengerfejet gyűrűsor h .fej felujitás szia akkora hűbelebancot tulajdonitotok ennek a metabond nak aki hisz a mesékben az vegye
én továbbra is veszem a csúcsminőségű olajat és azt is csak olajdepóban (abba még talan lehet bizni)
Rolcsi
#327
2011. július 30. 18:39
Én is minden autómba használom a metabondot motorba- váltóba egyaránt..Az értékesítő már úgy mesél rólam, hogy én még a szélvédőmosó tartályba is Metabondot töltök:-)
Csak pozitív tapasztalatom van vele...egyszer próbáltam meg valami csodaszernek beharangozott terméket a Metabond helyett a frissen vett mazda 323-F autómba: egyszer csak iszonyatosan kopogtak a szelepeim- megnéztem, olaj nulla..érdekes az értékesítő azt mondta, hogy olaj nélkül is tökéletesen menne a motor...Na akkor olajcsere és jött újra a Metabond...mentem jó pár ezer kilómétert és azt vettem észre, hogy araszolgatásnál többször bekapcsolt a ventilátorom,mint szokott-> megnéztem és ismét eltűnt az olajom, de mégsem kopogott. Tehát meggyőződésem, hogy csodát tenni nem tud, de nagyon tökéletes segítség a motornak!!!
Gyuszo
#326
2010. augusztus 03. 10:44
én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy apám W124-be (2.6 benzin, 220e km) töltöttünk előírás szerint nem Metabond hanem Restore adalékot, és utána a kötelező 150km is megvolt, mert mentek nyaralni...
Egy héttel később mikor hazajöttek, hallani lehetett a motor hangján és járásán egy kis finomodást. Apám szerint a fogyasztásra is kedvezőbb lett, az adalék óta elmászkált vele vagy 3000km-ert.
Olajfogyasztás nincs, nem mintha azelőtt lett volna, viszont tény hogy szebb lett a hangja. Kipróbálni nem tudtam mert irígy az öreg!
Nigger83
#325
2010. augusztus 03. 10:39
"furcsa hang" meg egyből zsír új lett, ebből mindenki érti a lényeget
Nigger83
#324
2010. augusztus 03. 10:35
ettől a metabondtól lett vashulladék a heverom motorja
lenon
#323
2010. augusztus 03. 10:39
Nem csodaszer! Az elmúlt 12 évben minden autómba öntöttem ill. rendszeresen használtam. A tapasztalataim alapján kb.:1000 Km alatt fejti ki teljes értékűen a hatását. Az eredmény megdöbbentő, halkabb, jobban pörgő motor. Lehelletnyit csökkenő fogyasztás. A WV 1,9 TDI motor 350.000 Km nél kapta meg, most 500.000 km fölött vagyok. A motor hangja alapján senki nem hiszi el nekem a kilóméteróra állását. Nincsenek csodaszerek, csak csodálatos reklámok. Ez a lötty nálam működött. Kipróbáltam még a Prolongot, nem vettem észre a hatását.
monky
#322
2009. március 22. 10:25
Tehát megállapíthatjuk közbe-közbe,hogy ez 1 csodaszer.
Calibraboy
#321
2009. március 21. 20:22
metabond?.. Astra 1.8 központi injektoros (a gyenge fajta) verzió volt nekem. ugy a vételtől számitva 2 hónapon belül valami furcsa hangja volt a motornak. nem tetszett, de mivel eladásra szántam a kocsit igy nincsmitveszteni felkiáltással öntöttem bele a csodaszerből. kb 2nap mulva mintha most gördült le volna a gyártósorról, olyan szépen járt. akinek eladtam ő sem panaszkodott hogy baja lett volna, szóval nálam bevált, marketing ide vagy oda
Sultano87
#320
2009. március 21. 20:15
az én szomszédom a boxermotoros 1.7 16V Alfájába is használta, meg a mostani 156 1.6 T.S.-be is. Panasza nem volt, a motorok pörögtek. Én nem használom, nem azért, mert nem bízok benne. 10ezer km-enként kicserélem az olajat mind2 autóba. A Xsara meg a Tipo se látott még Metabondot. A Fiatba 228ezer km van, soha nem volt gond a motorral. Olaj fogy, de az értéken belül, igaz 10W-s olajjal használom, ami hígabb mint az előírt, de jobban is védi a motort. Szerintem ezek az adalékok ártani nem ártanak. Persze, a gyáraknak nem tetszik a dolog, hogy ilyeneket öntenek az autókba. De miért? Legyen adott egy autó 100ezer km garival. Elviszed 30ezer km-enként olajcserére, az 100ezer km alatt 3!! olajcsere, lehet a 120ezeresnél már generál. Egy akármilyen jó olaj már párezer km alatt trutyis lesz, főleg ha dízel.
Master 14
#319
2008. november 28. 02:59
jólvan ezt értem,csak nagyon sok ember dícséri,és pont ez a maréknyi szerencsétlen szidja...ez azért fura nem?
Blindmouse
#318
2008. november 28. 02:50
Hát, nekem nem tudnának annyit fizetni hogy az autómba töltsek ilyet.. :)
Master 14
#317
2008. november 28. 02:42
semmiben,csak több van belőle.talán nem véletlen
Blindmouse
#316
2008. november 28. 02:32
Mert a te marketingszagú meglehetősen elfogult hozzáállásod mennyiben jobb? :)
mackosajt
#314
2008. november 28. 00:51
miért is vennék vissza. Ha veszel 5 tálca sört, de csak 2 fogy el, akkor 3-at vissza viszel a boltba, hogy vegyék vissza?
mackosajt
#313
2008. november 28. 00:49
ilyen hatalmas intelligenciájú válaszokat amik ezeken az oldalakon vannak...

ez a lejáratásszagú hülyeség bűzlik az ostobaságtól.
japmas
#312
2008. november 28. 00:11
Igen!
Egy részük megszabadult az autótól (egyet összetörtek, kettő eladta és egy megcsináltatta már a motort..cseréltette, ketten pedig most fogjuk cseréltetni, mert hát megtette a hatását, így muszáj!)
Ez a szomorú tapasztalatunk, a valóság!


Itt jegyezném meg, hogy mivel a cég eme remek és bontatlan termékét a mai napig nem hajlandó visszavásárolni (pedig állítják, hogy jó!!!), így szívesen eladnánk a teméket "favorizálóknak" "olcsóért", csak ne kelljen pakolgatnunk, hiszen már senki nem meri beletölteni az autójába!
Tehát, kedves ELÉGEDETT HASZNÁLÓK, SZABAD A GAZDA!
Köszönetem!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 331 találat 17 oldalon