Lemezfelni szélesítés

Témakör: Tuning
aktuális téma
Lemezfelni szélesítés

Helló! Engem érdekelne egy olyan ügyes kezű szakember, aki faszányosan tud lemezfelnit szélesíteni vagy forgatni, olyat csinál ami nem girbe-gurba, nem esik szét két km után, nem üt, nem ráz, egyszóval jó! És persze nem horror áron csinálja! (Valahol Bp-en vagy közelében.) Ha valaki tudna ilyet, szívesen venném az infót! Előre is köszi!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
4 5 6 7 8 9
Hbunkó
#10
2011. július 09. 09:06
Engem leginkább az ET variálás érdekelne, mivel az enyémre 7x17ET47 a kapható legnagyobb lemez felni, és ebből kéne csinálni 9x17 ET45-öt. Ez ugye egy vágással, egy betolddással nem megy, csak ha a közép is át van rakva. Esetleg konkrét árak megjelölésével is érdekelne.
winy
#9
2011. július 09. 08:56
Meg tudja valaki mondani,hogy készül pontosan?Mennyire precíz megoldás?Bemérve nem fog össze vissza ütni a felni?Régen nekem is volt annó a gépemen,de most már jó lenne tudni mennyire készíthető precíz munka belőle ami tényleg megállja a helyét(és nem a szép színekre gondolok hanem műszakilag).
lcsongor
#6
2011. július 08. 18:43
Hali, Ki tud nekem olyan embert ajánlani aki jól, szépen szélesít lemezfelnit?! köszi
Karburátor
#4
2011. január 03. 14:36
RAT ALI
#3
2011. január 03. 14:31
ők tuti jól megcsinálják már 1-2 felnit csináltak vagy ha pesti körökön belül akarsz akkor gyumma user
RAT ALI
#2
2011. január 03. 14:30
Karburátor
#1
2011. január 03. 14:27
Helló!

Engem érdekelne egy olyan ügyes kezű szakember, aki faszányosan tud lemezfelnit szélesíteni vagy forgatni, olyat csinál ami nem girbe-gurba, nem esik szét két km után, nem üt, nem ráz, egyszóval jó! És persze nem horror áron csinálja! (Valahol Bp-en vagy közelében.)
Ha valaki tudna ilyet, szívesen venném az infót!

Előre is köszi!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
4 5 6 7 8 9
Összesen 170 találat 9 oldalon