Le az igénytelen tuninggal

Témakör: Tuning
aktuális téma
Le az igénytelen tuninggal
Polish a turd, it's still a turd
Mielőtt linkelsz valamit, olvasgass vissza gyorsban pár száz hozzászólást, ne legyen már ismételve minden 2 óránként.

A Carstyling kvázi-tajgetosza: ahol a közösség "kiveti" magából a selejtet..
(Főnökségi beleegyezéssel!)

-Anyázást, vérremenő ujjtépést kéretik mellőzni.. lehet ésszel, érvekkel nyugiban is vitázni egy-egy autóról!
-Ha a szemmel láthatóan, a sértett önérzeted miatt alapos indok nélkül szólsz be másoknak, vagy linkelgetsz autókat amik nem ide illőek, akkor BAN.
-A fent említett sértett önérzetből fakadó tipikus "senki vagy!" köpködése csak abban az esetben nem von ban-t maga után, amennyiben az illető hitelt érdemlőn megvillantja hogy ő miben, és mennyiben is több, mint az akire "köpköd"
-Az értelmetlen, márkák közti harcok sem ide tartoznak. Nincs olyan, hogy minden Opel, Suzuki, Bmw, Toyota, Audi... stb... szar. Az elvakultságot és a fanatizmust nyugodtan ki lehet otthon élni. A vérre menő szájtépést itt is BAN követi, MINDEN RÉSZTVEVŐNÉL!


Aki pedig itt találja az autóját, annak lehet oka van.. néha érdemes megfogadni amit a "fikázók" mondanak..

Kösz! :)

Amit MÁR nem kérünk belinkelni minden nap 1×:
-Colos dévúkalosa (sértett önérzetre nem megoldás, és BAN-t von maga után)
-Fehér Fiat TGV... Tudjuk, volt már, semmi értelme... De vagy 100x volt már, tényleg!
-kék góf kipuffjára rádrótozva a dupla cső, csak úgy.
-impreza festésű skoda
-cicafejforma kipuffvég. :)
-szanaszét tákolt narancs-arany AE86, dupla szárnnyal és ordas légbeömlővel...
-Ronal Bear felni..
-Moszkvicson, raklapból tákolt "szárny"..
-Fekete halálfejes lada, kéménnyel a motorháztetőn
-Áramszedős Megane. (ciki nagyon, de már sokszor volt) :)
-A 8 éves kissrác alkotta tákolt FijatPanda..
-Ukrán Lada Cabriolet :D
-Megmondhatatlan típusú fekete "ocsmány-tuning" Audi
-Lépcsőshátú szürke Civic, 30 centis kipuffogóval középen.
-Lánctalpas Zsiguli....
-Fakerekes Niva és Hummer H3
-Szovjet Top Chopped szürke Samara
-Téglavörös alapon fehér kockás 2ajtós Dacia
-Alien minibusz
-Narancssárga kacsacsőrű civic
-Hajó Cadillac
-Feka kölyök quadciklin a mélyláda felett visszanéz
-Kék kocka "vóvó" 10 kipuffvéggel...
-Bordó Zastava krómszárnnyal lépcsőméretű küszöbbel
-Kék Lada Samara gányolt 6 végű kályhadobbal
-Zöld búcsús astra, szárnnyal, króm M3 tükörrel, Lexus lámpával, oltári bojlerekkel
-Piros(narancs)-kék Fasztendfúriusz Audi, amit soha nem fognak eladni...
-És a PROSTREET ROMANIA videot se, már régóta tudjuk hogy ott a falusi lányok messze jobbak, mint amiket itthon találkozókra toboroznak össze kemény melóval ;)
-Bozozoku kocsikat se kéne erőltetni... mert ezerszer voltak már...
- Piscatel képeket/videókat egyáltalán ne linkeljen senki
- Fehér kocka lada, felújítva, 6.5 milláért, gyűjtőnek, borzasztó külsővel, oda nem illő elemekkel és masszívan elszállt tulajjal. se használtautóról nem kell már linkelni, se máshonnan!



Az igénytelen topik igénytelen himnusza
(komoly idegi rákészülést igényel, rettenetes..)
Úgy tűnik, akadt kihívója a kibaszott mérésnek, azonban sajnos, vagy szerencsére, ez csak audio forma... azt hiszem, ez is taigetosz+!
Ha felkészültél, akkor kattints ide...

Bővítenem kellett a fejlécet, mert immáron az internyeten több mozgóképes anyag is van... azt hiszem, erre tökéletes demonstráció, a HOGYAN NE! részt erősítő kedves videó, melyet maga a tulajdonos, yapiyapo volt kedves belinkelni nekünk...
Calibra, így ne!

Továbbra is várjuk hasonló jellegű videókat!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
hondagirl
#194237
2016. március 23. 14:15
A hondások csoportba betette egy NSX tulaj sírvafakadva. A következő történetet mesélte hozzá.
Beszélt emberünkkel már többször, hogy szedje le a dolgokat, mert csak csúnyítja... Adna is hozzá dolgokat, segítene neki, de ne nézzen már így ki ez a szegény autó... De a tulajnak így tetszik
Mondanom sem kell, hogy mennyien védték az embert
Noise
#194235
2016. március 23. 12:22
nem vagyok fent fb-on már majd fél éve...
Leu
#194234
2016. március 23. 12:05
Totálcar-nak is fel tűnt, én is láttam és sajnáltam!! "rogyásig van utólagos firlefrancokkal, mint a dudasor, a homasitás V6-felirat, vagy szellőzők a tetején."
hondagirl
#194233
2016. március 23. 10:48
Tuner Jóskába lőttek képeket "élőben"
Noise
#194232
2016. március 23. 10:19
bonus: ha működik, akkor nem hülyeség?
Noise
#194231
2016. március 23. 10:17
Mivan, senki nem volt AMTS-en? Vagy elromlott a mobilotok, hogy senki nem lőtt képeket?
seatibiza_
#194230
2016. február 26. 22:31
Biopon87
#194229
2016. február 26. 21:00
Biopon87
#194228
2016. február 23. 07:24
szöveg mindent visz
seatibiza_
#194227
2016. február 22. 09:25
Még jogsim sem volt amikor az első F&F kijött Az első autónk ami családi autó volt nem a sajátom egy Golf 1 TD volt. Sokat hajtottam de jól bírta.
Egyébként kövezzetek meg vagy értsetek egyet, de a narancs Supra nekem még mindig nagyon bejön, max a matricát húznám le róla.
A második részből az R34 viszont még mindig etalon!
seatibiza_
#194226
2016. február 22. 09:20
Te jó ég... Ez brutális... Egy része szerintem maga sem gondolja komolyan, azaz eleve hülyeségnek építették. Legalábbis képtelen vagyok elhinni... De a Clio meg az MX5 Mazda iszonyat, azt szerintem tényleg kőkemény tuningnak hiszi a tulaj.
Noise
#194225
2016. február 22. 08:31
szerinted van mivel gondolkodnia?!
Leu
#194224
2016. február 19. 10:34
Szerinted bele gondolt, hogy 5M -ért két azaz kettő darab új Kalina (Kalinka)-t lehet venni?
Noise
#194223
2016. február 19. 10:25
"a piros lámpánál ki fog ugrani valamely autós" ha ki bír szállni a röhögés és/vagy szívroham után
Leu
#194222
2016. február 19. 08:48
Bocsi! Legközelebb majd úgy, itt igazán a hirdetés szövege volt ütős azért linkeltem, de akkor javítom!
"A motor szakműhelyben lett generálozva, néhány extrával mint például sport dugattyúk, főtengely, polírozott csonkok, elektromos gyújtás és AC stb. Az üvegek sötétítettek, a sportkormány is engedélyes. A hátsó sötétített ablakba be van építve egy hatalmas LED kijelző, ami a zenére villog este fantasztikus hatást kelt. A Hi-Fi berendezés hozzávetőleg 700 ezer forint értékű Pioneer, MacAudio.

A belső tető, ülés, ajtókárpit és a szőnyegek szintén kézzel készültek, egyedi tervezéssel, hímzett LADA logoval. Beépített vezetékes autótelefon, GPS tükör, elektromos ablakok, CB, központi zár, pageres, autótelefon, tolatóradar, menetfények kívül, rejtett fények belül. Ez nem rally autó! Ezzel vonulni kell. Azt viszont számításba kell venni, hogy a piros lámpánál ki fog ugrani valamely autós, és gratulálni akar."
Noise
#194221
2016. február 19. 08:36
ezért mondom, hogy képként tessék linkelni...
Biopon87
#194220
2016. február 18. 18:04
vót má de még mindig meghökkentő
Leu
#194218
2016. február 18. 14:42
Tudom volt már!! De azt hiszem a hirdetőnek sikerült tökélyre fejleszteni, mármint a hirdetést, ugyanis ennyi ökörséget ilyen kevés sorban össze hordani az már művészet. Ja és hát a kocsi is még mindig randa!!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Összesen 194536 találat 9727 oldalon