The Fast and Furious 3

Témakör: Real life
aktuális téma
The Fast and Furious 3

Ezt a levelet ma kaptam Ricfiamtol, gondoltam megosztom veletek is: Az Universal Pictures zöld utat adott a harmadik, 2005 nyarán debütáló The Fast and the Furious filmnek. A folytatásban újra feltűnik a tekintélyes orgánummal megáldott Vin Diesel. Paul Walker, az előző két rész szépfiúja viszont nem lép színre. Chris Morgan, a Cellular forgatókönyvírója csavarja a sztorit, melyben Vin (Dominic Torretto) karaktere ott foytatja, ahol az első rész végeszakadt. Mexikóban keres menedéket, majd átruccan az utcai gyorsulások fellegvárába, Tokióba, hogy kisegítse bajba jutott barátját. A stúdó teljes mértékben Dieselre alapoz, ám még nem született végleges megállapodás a színésszel.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
187 188 189 190 191 192
zsolty
#3
2004. március 11. 09:40
2005 nyarán? az még nagyon messze van kijöhetne már most nyáronbiztos jó lesz
DagiNinja
#2
2004. március 11. 04:59
Vazze!!!!!
Ahogy latom, elrontottam a topic cimet.
Valaki legyen szives kijavitani!
De csak mert naggyon koran van.
MEGABOCSI
DagiNinja
#1
2004. március 11. 04:48
Ezt a levelet ma kaptam Ricfiamtol, gondoltam megosztom veletek is:

Az Universal Pictures zöld utat adott a harmadik, 2005 nyarán debütáló The Fast and the Furious filmnek. A folytatásban újra feltűnik a tekintélyes orgánummal megáldott Vin Diesel. Paul Walker, az előző két rész szépfiúja viszont nem lép színre. Chris Morgan, a Cellular forgatókönyvírója csavarja a sztorit, melyben Vin (Dominic Torretto) karaktere ott foytatja, ahol az első rész végeszakadt. Mexikóban keres menedéket, majd átruccan az utcai gyorsulások fellegvárába, Tokióba, hogy kisegítse bajba jutott barátját.

A stúdó teljes mértékben Dieselre alapoz, ám még nem született végleges megállapodás a színésszel.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
187 188 189 190 191 192
Összesen 3823 találat 192 oldalon