LOPJÁK A SUZUKISOK ÜZEMANYAGÁT!!!

Témakör: Real life
aktuális téma
LOPJÁK A SUZUKISOK ÜZEMANYAGÁT!!!

Pár napja kútra mentem tankolni etanolt.Félig tele majd elkezdet folyni mint a disznó.Nézek alá és cső elrepedve. A kutas szerint a héten én vagyok a második.Azt mondja nem elrepedt ,elvágták.Egy 2005 utáni újabb swift.A pár órás alkatrész keresés ideje alatt(mert nem akartam több mint ötezerért gyárit ÉS UTÁN GYÁRTOTT NINCS!),kiderült,hogy mióta felment az üzemanyag ára drasztikusan,viszik az üzemanyag csőveket mint a cukrot. Bontottat találtam 3 rongyért.Mázli ,hogy nem volt benne nafta. Találkoztam egyik boltban egy srácal aki mesélte,hogy tegnap előtt a szomszédét vágták át,két hete meg ő keresett az altóba. MEGOLDÁS:kemény 400forint. Először valami hasonló megoldáson gondolkoztam mint azok a fémszálas víz vezeték csövek.A cél ,hogy ne tudják szikével átvágni.Kőrbe tekerni kis fémhálós rácsal,bevonni üvegszállal... végül a megoldás a bauban volt a barkácsáruházban.Vettem egy kb 45-50mm belső átmérőjű KEMÉNY, műanyag vízcsövet(a lényeg,hogy pont átférjen rajta az üzemanyagcső.kb 50centis.(lényegtelen),kicsit rövidebbre kell vágni mint a gumi csővet és a bilincs csavarjainak is kivágni egy kis helyet.Nem kell hűűű de pontosra(vas fűrészel vágható). Hátsó kerék levesz,leszerel gumi cső.Kicsit okoskodni kell,hogy lehet feltenni de nem nehéz rájönni és szupi védelem.A cső alányúlásnál hozzá férhető részét egy kemény műanyag cső védi. KU.VA ANY.D EZT VÁGD KI!!!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
4 5 6 7 8 9 10 11
Rajninho
#57
2011. január 12. 10:03
Ja azt akkor rendőr vagy a vámos ha határon mész alá néz áhh átalakitás biztos benzint csorsz vele:D szevasz lefoglalja az autódat
jóbarát
#56
2011. január 12. 10:03
csodálkoztok hogy csappan a kera ?
haha 1 jó tanács rakj ki az autódra e85 matricát
nekem a tankajtómat feszigették mindig ki aztan szivták le és kiraktam a tankajtora e85 matricát azóta senkisem nyul hozzá etanollal az7 nemsokra megy aki sima benzines
M_Farkas
#55
2011. január 12. 10:02
Miért, ez még egy szerencsés eset, állítólag volt, hogy az volt a szokás, tankra alulról lyuk, és majd azon kilopjuk...
pomicsabi
#54
2011. január 12. 09:57
és akkor ne legyen rasszizmus? Csak 1 okot kéne mondani, miért szeressük a cigányokat (nah jó a cigányzene miatt) de akkor legyen 2 ok
vik011
#53
2011. január 12. 09:51
Az öreg csak felfüggesztettet kapott, nem csukták le.
Szánalmas, hogy a saját tulajdonát a saját telkén védenie kell!!!!!!!!!!! Ott dögöljön meg az összes, amelyik a másét elveszi. Ezzel kellene foglalkozni, nem az autósokról lehúzni még az utolsó utáni bőrt is az adókkal.
Persze, EU, meg emberi jogok, meg kisebbségi ombuccmanó' (aki persze a budai villából eddig csak képen látott kisebbséget). Ha egy toljaj cigó leesik az E.ON 20kV-járól, mert agyonbaszta az áram, akkor szegény cigó, rohadt multi. Ha ellopja a kertedből a répát, garázsodból a felnit, és eközben megcsapja az áram, ammor is te rohadj meg, mert szegény cigó áldozat, akit nem ért meg a társadalom, nem tudjuk elfogadni a nomád kultúráját...
pomicsabi
#51
2011. január 12. 09:49
bármelyik környező ország jó lenne, már oda jutottunk el. Románia? Béka segge alatt volt. És most? Ők tudnak fejlődni, magyaro. csak visszafele
Gyros01
#50
2011. január 12. 09:47
Ausztria nagyon jó lenne nem sértődnék meg érte bár ami itt megy az már nem felháborító hanem ocsmány és undorító
pomicsabi
#49
2011. január 12. 09:45
semmit nem oldana meg. Itt nem lesz megoldás. Jön egy másik kormány ugyanazokkal az elvekkel, csak más módszerekkel, és ugyanúgy lehúzzák a népet. Én már csak azt várom, hogy a románok lerohanják magyarországot, és épüljünk be. Trianon? Vették volna el az egész országot, milyen jól élnénk most ha ausztriába vagy akár melyik másik országba lennénk beépülve
Gyros01
#48
2011. január 12. 09:41
Az lehet megoldana mindent ha egy kisebb fajta polgárháború lenne
evildragon
#47
2011. január 12. 09:41
Azt kell csinálni, hogy az eredeti csővet elvezetni máshol és csinálni egy kamu tankot, amiből jön egy cső a régi helyén. Azt telebaszni kromofággal kevert gázolajjal, vagy egyéb benzinmotorra ártalmas anyagokkal. Na akkor lesz döbbenent.
mreni
#45
2011. január 12. 09:40
azért egy próbát megérne hogy el tudja-e kapni a fogával
pomicsabi
#44
2011. január 12. 09:40
bárcsak lennének nagyobb problémák
pomicsabi
#43
2011. január 12. 09:39
amilyen rafináltak ezek, sztem fogával kapná el a skulót és futna vele a méh-be
Gyros01
#42
2011. január 12. 09:38
Ez sajnos a drága üzemanyagárak miatt van/lesz és ha ez így folytatódik akkor nagyobb problémák lesznek itt
letti
#40
2011. január 12. 09:37
áh le kell csapni a kezüket,h csak futni tudjanak
pomicsabi
#39
2011. január 12. 09:37
... Hozé Ármándó Penyáréál Nintendó Radiátor
Zsoo21
#38
2011. január 12. 09:36
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 217 találat 11 oldalon