Kulfoldit-otthon-Otthonit-kulfoldon...

Témakör: Real life
aktuális téma
Kulfoldit-otthon-Otthonit-kulfoldon...

Hello, kulfoldon elok, nepperek, okosok segitseget kernem... A regadot szeretnem targytalannak venni. Milyen megoldasok vannak erre? Angliaban elek, jobbkormanyos vasat akarok venni, 1millio ft korul van, amit kineztem,de 1millio ft korul van az eves biztositas is. Ez ugye sok. Ha hazaviszem, es rakok ra magyar rendszamot, akkor 1millio korul van a regdij (10eves nagybenzines)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
korn
#10
2010. február 18. 16:38
"A regadot szeretnem targytalannak venni."


Norbii
#9
2010. február 18. 16:37
és azt, hogy ellenörzik, hogy mióta használod ott az autót?
radics1
#8
2010. február 18. 16:32
1 év után akkor is megbaszhatja,mert nem lehet itteni kocsija. Azért az angolok se annyira hülyék...
qblekzolee
#7
2010. február 18. 16:29
Hi, elméletileg pesten az egyik uniqa biztosító köt külföldi rendszámos autókra magyar biztosítást és érvényes Anglia területén is!Remélem segítettem!
Vectra555
#6
2010. február 18. 16:23
Nem értem a kérdést!

Kint fenntartani: évente 1 milla
Itthon fenntartani:1 milla reg+kötelező

Ha kint kötöd meg a kötelezőt, akkor a 2. év után csak bukni fogsz évente 1 millát!

Ha hazahozod, akkor 1 millióba fáj a reg, de a következő évben már csak a biztosítást kell fizetned, aminek havi 80 ezernek kellene lenni, hogy felvegye a versenyt az angollal...

Szerintem hozd haza, aztán vidd ki...
retkecske
#5
2010. február 18. 16:18
gondolom valami erősebb régebbi autót akar venni, és sztem pluszba hozzá jön, hogy fiatal (30 alatt ?), jogsija is kb 10 éve lehet, és persze külföldi
retkecske
#4
2010. február 18. 16:15
külföldi rendszámra, magyar biztosítás, sztem nem adnak, mert ugye kötelező, zehát ott kell fizetni, ahol nyilván van tartva a kocsi.

Létezik P-s rendszám megoldás.

De csak olyan cég tud ilyet igényelni hivatalosan, aki "autószerelő és még valami" , szoval, ez bele van irva a céges papirjaiba. Asszem havi 10e Ft.

Jah és olyat kell igényelni, ami használható külföldön.

Biztosítás, meg a legdrágább kategóriába esik.

radics1
#3
2010. február 18. 16:14
Annyit tudok neked mondani,hogy elméletileg magyar rendszámos kocsit angliában max 1 évig használhatsz,utána vagy veszel angolt,vagy átírod angol papírosra. Ilyen drága kinnt a biztosítás?
wazze
#2
2010. február 18. 16:03
Veletlen elkuldtem

Szoval az lenne a kerdesem, hogy milyen betus rendszammal tudnam minel olcsobban hasznalni Magyarba is, Angolba is, es a ketto kozti uton?!
Kulfoldi rendszamra sehogy nem adnak magyar biztositast?
wazze
#1
2010. február 18. 16:00
Hello, kulfoldon elok, nepperek, okosok segitseget kernem... A regadot szeretnem targytalannak venni. Milyen megoldasok vannak erre? Angliaban elek, jobbkormanyos vasat akarok venni, 1millio ft korul van, amit kineztem,de 1millio ft korul van az eves biztositas is. Ez ugye sok. Ha hazaviszem, es rakok ra magyar rendszamot, akkor 1millio korul van a regdij (10eves nagybenzines)
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 30 találat 2 oldalon