Kulfoldit-otthon-Otthonit-kulfoldon...

Témakör: Real life
aktuális téma
Kulfoldit-otthon-Otthonit-kulfoldon...

Hello, kulfoldon elok, nepperek, okosok segitseget kernem... A regadot szeretnem targytalannak venni. Milyen megoldasok vannak erre? Angliaban elek, jobbkormanyos vasat akarok venni, 1millio ft korul van, amit kineztem,de 1millio ft korul van az eves biztositas is. Ez ugye sok. Ha hazaviszem, es rakok ra magyar rendszamot, akkor 1millio korul van a regdij (10eves nagybenzines)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
Bodyguard
#30
2013. december 12. 17:33
Mondasz valamit, de engem nem erdekel a penz, csak hol es a tudnivalok.
Passat V6
#29
2013. december 12. 16:44
intézz magadnak szloták rendszámot.
nem értem miért vagytok így felháborodva ezeken az összegeken, az angolok nem akarják, hogy az összes bevándorló régi benzintemetővel járjon, a magyarok meg azt nem, hogy az összes levetett nyugati benzintemető itt kössön ki.
Stefanvon
#28
2013. december 12. 15:24
Osztrakokna meg a NOVA-t szedik, ua. mit a regdij csak mas köntösbe bujtatva.
Bodyguard
#27
2013. december 12. 14:43
Angliabol szeretnek behozni egy 2.0 i 16V T (S15)
os autot es kerdeznem mi neki a menete.Odakint kell e valamit kulon papirozni az atvetel utan vagy mindent itthon kell?Es mennyi lehet az ado amit be kell fizetni mostanaban?Tapasztalatal rendelkezotol kerdeznem !
wazze
#25
2010. február 18. 17:38
Errol tudsz valami bovebbet, vagy linket? Te ereztel ra legjobban, hogy mire gondoltam
wazze
#24
2010. február 18. 17:37
Kint fenntartani nekem a mostani parametereimmel nem buli (London belvarosi lakcim, utcan parkolas, fiatal vagyok, oreg-nagy-benzines auto, kulfoldi allampolgar vagyok, nincs honositva a jogsim, stb...)
Az egymilla regdijat nem akarom befizetni azoknak a -knek....
Egyreszt van jobb helye, masreszt elvi kerdes, harmadreszt EU rendelet tiltja a regdijat, mint olyant, es csak nalunk ezek a fergek szedik.....
wazze
#23
2010. február 18. 17:32
Felevente el kell hagyni az orszagot, amit kompjeggyel vagy alagutjeggyel igazolni kell tudnod. Atiratni nem kell angol papirosra, csak fizetni Road tax-ot.
wazze
#22
2010. február 18. 17:30
van csomo smartjuk, amik tetejen vannak kamerak, es boszme nagy carpc van a kocsikba, es kemenyen megy az adatbazisba. Hol parkoltal, mikor, stb... Szerintem kb. ezert, amirol beszelunk, de persze biztos masra is jo
wazze
#21
2010. február 18. 17:28
Igen, regdij megfizetese utan. Az meg rossz
A kormany csak a javamat akarja... Az ingot es ingatlant egyarant.
wazze
#20
2010. február 18. 17:25
van kinti bejelentett lakcimem, meg payslipem, meg szamla is jon a nevemre, meg van minden... Nem a brit rendszam megszerzese a baj, hanem hogy nem akarok 3750fontot fizetni evente.... Neked mennyi a kotelezod, ha nem indiszkret? Privatba is johet

Boozilla
#19
2010. február 18. 17:08
Öööö.
Ha kinnt élsz és van bejelentett lakcímed akkor simán járhatsz itthon britt rendszámmal.
Lásd én. Teljesen legálisan a rendszám a nevemen van. rengetegszer állított meg a rendőr, majd elbúcsúztunk egymástól.
kinnt megkötöd rá a biztosítást, és kihordod műszakiztatni. ennyi az egész.
Arról, hogy hogyan kerül a nevedre a rendszám gyakorlatilag és milyen papírok kellenek hozzá nem tudom, mert nekem a Japán-Britt cég intézte egy igen szép összeg ellenében. Természetesen hivatalos és legálisan.

üdv.
qblekzolee
#18
2010. február 18. 17:00
Lehet hivatalosan magyar rendszámot rakni angol-jobbkormányos autóra!Itt a példa!
Norbii
#17
2010. február 18. 16:59
Norbii
#16
2010. február 18. 16:58
ha csak dolgozni van kint, a kutya nem mondja meg...főleg ha bizonyos időközönként haza jár...
de sztem eleve az is necces lenne, hogy hivatalos magyar rendszámot rakjon a jobbkormányosra...bár erről is olvastam már ellenpéldákat (most nem P-re gondoltam)
qblekzolee
#15
2010. február 18. 16:56
qblekzolee
#14
2010. február 18. 16:55
Én úgy tudom, hogy azzal nem csak itthon használhatod, mivel minden biztosításhoz jár a nemzetközi biztosítás így használhatod külföldön is!
radics1
#13
2010. február 18. 16:55
Elvileg azt tudják,mikortól vagy angliában (gyakorlatilag mikor emigráltál).Onnantól számítva 1 év.Utána ha megállít vele a rendőr,akkor bünti van.Lehet hülyeséget írok,de elviekben így van.
Norbii
#12
2010. február 18. 16:50
azzal a biztosítással nem csak itthon használhatod akkor az autót?
Vectra555
#11
2010. február 18. 16:44
És ha átkompozik Írosrszágba, vagy franciába?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 30 találat 2 oldalon